Kémkölykök
Thread poster: Eva Blanar

Eva Blanar  Identity Verified
Hungary
Local time: 23:59
English to Hungarian
+ ...
Feb 29, 2004

Lehet, hogy csak én nem tudtam róla, de vigyázat az ingyenesen letölthető kis mókás figurákkal: én spyware-t találtam bennük.

Azért szólok, mert a fordítónak többnyire mindenféle titoktartási kötelezettsége is van, szerintem érdemes lefuttatni - csak a móka kedvéért - egy ilyen adatbányász-elhárítót (legalábbis, ha nincs eleve tűzfal telepítve).

Én a Lavasoft Ad-aware-t tudnám javasolni - magánszemélyek számára ingyenesen letölthető a következő címen: http://www.lavasoftusa.com/software/adaware/#free - és remélem, nem fogtok meglepődni. Ez egyébként a betörési kísérleteket is megmutatja, de a fő előnye abban van, hogy nem töröl rögtön, csak karanténba helyez, ami azért sokkal biztonságosabb.

Szóval: semmit nem adnak ingyenicon_smile.gif

Pablo Grosschmid  Identity Verified
Spain
English to Spanish
+ ...
Én is javaslom Feb 29, 2004

ad-aware
de ináb naponta tisztítani
szívesen látunk május 30-án (Fertödi powwow)

PSz (X)
German to Hungarian
+ ...
spyware és társai Mar 1, 2004

Eva Blanar wrote:

Én a Lavasoft Ad-aware-t tudnám javasolni - magánszemélyek számára ingyenesen letölthető a következő címen: http://www.lavasoftusa.com/software/adaware/#free - és remélem, nem fogtok meglepődni. Ez egyébként a betörési kísérleteket is megmutatja, de a fő előnye abban van, hogy nem töröl rögtön, csak karanténba helyez, ami azért sokkal biztonságosabb.

Szóval: semmit nem adnak ingyenicon_smile.gif

PSz (X)
German to Hungarian
+ ...
spyware és társai Mar 1, 2004

Szerintem is jó az AdAware, sok mindent megtalál a gépen, de sajnos nem végez 100%-os munkát. Nekem van mellette egy Pest Patrol is a gépen (sajnos nem freeware, de több mindent megtalál), tűzfal, vírusirtó, és még emellett is előfordul, hogy kerül valami a gépre, és a registry-ből manuálisan kell eltávolítanom. Sajnos soha nem lehetünk elég óvatosak.icon_frown.gif

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Kémkölykök

Advanced search

WordFinder Unlimited
For clarity and excellence

WordFinder is the leading dictionary service that gives you the words you want anywhere, anytime. Access 260+ dictionaries from the world's leading dictionary publishers in virtually any device. Find the right word anywhere, anytime - online or offline.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search