Platinum tagság, KudoZ kedvezménnyel
Thread poster: Eva Blanar

Eva Blanar  Identity Verified
Hungary
Local time: 08:18
English to Hungarian
+ ...
Apr 25, 2005

Csak az√©rt sz√≥lok, h√°tha elker√ľlte az √©rdekeltek figyelm√©t: akinek van legal√°bb 100 KudoZ-pontja, √©s Platinum member akar lenni, most igen kedvezm√©nyesen megteheti: http://www.proz.com/topic/31662

Az aj√°nlat m√°jus 1-ig √©rv√©nyes, az √ļjak sz√°m√°ra, √©s mind√∂ssze 100 KudoZ pont kell ahhoz, hogy 1 h√≥napos tags√°g ingyen legyen. Szerintem fontolj√°tok meg: j√≥ a Platinum-tags√°g!

Helyesbítek:
- akinek van KudoZ-pontja, kap egy plusz hónapot (12 +1, 120 €)
- akinek legal√°bb 100 "PRO" pontja van, kedvezm√©nyben is r√©szes√ľl (100 ¬Ä, szint√©n 13 h√≥nap)
- ha 1000-nél több a KudoZ-pontok száma, akkor csak 80 € ugyanaz.

Még egy: Browniz-zal korábban is lehetett pénzt spórolni, de ez most más: a pontszám megmarad, ez csak egy gesztus azok felé, akik aktívak.

[Edited at 2005-04-26 01:53]

Direct link Reply with quote

T. Czibuly√°s
German to Hungarian
+ ...
OK √Čva! Apr 25, 2005

Eva Blanar wrote:

Csak az√©rt sz√≥lok, h√°tha elker√ľlte az √©rdekeltek figyelm√©t: akinek van legal√°bb 100 KudoZ-pontja, √©s Platinum member akar lenni, most igen kedvezm√©nyesen megteheti: http://www.proz.com/topic/31662

Az aj√°nlat m√°jus 1-ig √©rv√©nyes, az √ļjak sz√°m√°ra, √©s mind√∂ssze 100 KudoZ pont kell ahhoz, hogy 1 h√≥napos tags√°g ingyen legyen. Szerintem fontolj√°tok meg: j√≥ a Platinum-tags√°g!

De mi van akkor, ha √©n egy b√∂tŇĪt sem √©rtek angolul, √©s nem tudok elmenni a megadott linken? Pedig nagyon √©rdekelne!
Lehet, hogy én vagyok ismét analfabéta?

√údv.

Tam√°s

Katalin Horv√°th McClure  Identity Verified
United States
Local time: 02:18
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
Megkérdeztem az eredeti fórumon Apr 25, 2005

T. Czibuly√°s wrote:

De mi van akkor, ha √©n egy b√∂tŇĪt sem √©rtek angolul, √©s nem tudok elmenni a megadott linken? Pedig nagyon √©rdekelne!

Most tettem fel egy hozz√°sz√≥l√°st a t√©m√°hoz, √©rdeklődv√©n, hogy nem-angol nyelven ugyan el√©rhető-e ez az inform√°ci√≥.
Merthogy szerintem logikus lenne, hogy legal√°bb azokat az oldalakat/inform√°ci√≥kat, amikből k√∂zvetlen bev√©tele van a ProZ.com-nak, t√∂bb nyelven is k√∂zz√©tegy√©k.

Kati

T. Czibuly√°s
German to Hungarian
+ ...
Köszi szépen Kati! Apr 25, 2005

Katalin Horvath McClure wrote:

T. Czibuly√°s wrote:

Most tettem fel egy hozz√°sz√≥l√°st a t√©m√°hoz, √©rdeklődv√©n, hogy nem-angol nyelven ugyan el√©rhető-e ez az inform√°ci√≥.
Merthogy szerintem logikus lenne, hogy legal√°bb azokat az oldalakat/inform√°ci√≥kat, amikből k√∂zvetlen bev√©tele van a ProZ.com-nak, t√∂bb nyelven is k√∂zz√©tegy√©k.

Kati

Hungary
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
Bízni kell a technikában Apr 25, 2005

Szerintem, ha keresel egy "Go Platinum" linket (annak kell lennie egy csomó helyen), akkor el fog navigálni oda, ahol ez megoldható.

Pl.: http://www.proz.com/plat
innen m√°r a bejelentkez√©s alapj√°n eleve azok a lehetŇĎs√©gek j√∂nnek fel, amire az illetŇĎ egy√°ltal√°n klikkelhet - szerintem a felsŇĎ harmadban v√°laszd ki a legolcs√≥bbat, mert most m√°r mindenf√©le v√°ltozatai vannak a Platinum-tags√°gnak is, de ha gondban vagy, sz√≠vesen seg√≠tek emailben vagy instant message form√°j√°ban, √ļgyis itt √ľl√∂k a g√©pe lŇĎtt, tal√°n eg√©sz √©jjel is ma.

Dr. Janos Annus  Identity Verified
Hungary
Member (2005)
English to Hungarian
+ ...
Aki kérdést tesz fel, értékerlje is a válaszokat!!!! May 4, 2005

Ha v√©gign√©zitek a KudoZ k√©rd√©sek list√°j√°t, igen sok van, amelyiket a k√©rd√©sfeltevő nem √©rt√©kelt, egyet sem fogadott el, vagy miut√°n megkapta a v√°laszt nem √©rdekli az eg√©sz. Igen sokan veszik a f√°rads√°got, hogy ut√°nan√©zzenek dolgoknak, megprt√≥b√°lj√°k a helyes v√°laszt megtal√°lni, meg√©rdemeln√©k, hogy a k√©rd√©sfeltevő is vegye a f√°rads√°got, √©s tegyen valamilyen megjegyz√©st. Utaz√°s, sok munka nem lehet akad√°ly, m√°snak is sok munk√°ja van, √©s ma m√°r a b√∂rt√∂nben is van internet kapcsolat.
Pontokat gyűjteni, mondjuk egy kedvezm√©nyes tags√°gra, csak √ļgy lehet, ha √©rt√©kelik is a v√°laszokat.

Hungary
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
Mozgalmat javaslok a KudoZ-pontok betakarítására! May 4, 2005

janosa wrote:

Pontokat gyűjteni, mondjuk egy kedvezm√©nyes tags√°gra, csak √ļgy lehet, ha √©rt√©kelik is a v√°laszokat.

Teljesen igaz! B√°rki megn√©zi az "open" jegyz√©ket, egy csom√≥ olyan k√©rd√©st tal√°l, hogy t√∂bb v√°lasz is be√©rkezett, de a k√©rdezŇĎ egyszerŇĪen oda se bojszint (vagy √©ppen egy "decline"-nal elutas√≠tja a v√°laszt - n√©ha az √∂sszeset, igy azt√°n megszabadul a rendszer √°ltal k√ľld√∂tt "please grade question"-megkeres√©sektŇĎl is.

Javasoln√°m ez√©rt, hogy amikor van egy kis idŇĎnk, n√©zz√ľk m√°r meg a nyelvp√°rokban, hogy vannak-e nyitott k√©rd√©sek, √©s ahol vannak (√©s nincsenek elutas√≠tva), ott nyomjunk m√°r egy agree-t: ez legal√°bb eml√©kezteti a k√©rdezŇĎt, hogy j√©, nekem 2003 tavasza √≥ta nem volt idŇĎm v√°laszolni.

Mint minden √∂tletnek, ennek is megvan persze a h√°tul√ľtŇĎje: ha a k√©rdezŇĎ tov√°bbra se foglalkozik a dologgal, akkor k√∂nnyen lehet, hogy olyanok is kapnak 4 pontot (mert a rendszer ennyit ad ki 2 "nett√≥" egyet√©rt√©sre), akik tal√°n t√©nyleg nem seg√≠tettek a vil√°gon semmit, de a l√©nyeg val√≥ban az, hogy ha √©rdemes KudoZ-pontot gyŇĪjteni √©s ez√©rt az ember f√°radozik is, akkor azt a k√©rdezŇĎ is vegye komolyan!

√Čn a magam r√©sz√©rŇĎl m√°ris megyek √©s rendet rakok az √©n esetleges elmarad√°saimn√°l, van egy√©bk√©nt "undecline" is a k√©rdezŇĎ sz√°m√°ra - √©s megmondom ŇĎszint√©n, sz√≠vbaj n√©lk√ľl nyomok majd egyet√©rt√©seket, tal√°n bizony m√©g akkor is, ha nem vagyok biztos a dolgomban: az erŇĎfesz√≠t√©s mindig meg√©rdemli a tiszteletet. (Ja, √©s a v√©lem√©nyezŇĎnek m√©g Browniz is j√°r, azt hiszem, kettŇĎ.)

√Čs m√©g egy: ha √©szrevessz√ľk, hogy vannak tendenci√≥zusan rosszhiszemŇĪ k√©rdezŇĎk (mert az√©rt vannak), akkor ha pelleng√©rre nem √°ll√≠tjuk is ŇĎket, a magunk sz√°m√°ra, szerintem, d√∂nts√ľk el, hogy na nem, ez a fick√≥ nem √©rdemli meg, hogy munk√°t fecc√∂ljek bele az ŇĎ probl√©m√°j√°nak a megold√°s√°ba. Teh√°t hangs√ļlyozottan nem a kiszerkeszt√©sre, f√≥rumra cit√°l√°sra gondolok: majd ha valaki sz√°m√°ra elfogynak a v√°laszad√≥k, az lesz a legjobb megold√°s valamennyi√ľnk sz√°m√°ra.

[Edited at 2005-05-04 09:08]

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Platinum tagság, KudoZ kedvezménnyel

Advanced search

BaccS ‚Äď Business Accounting Software
Modern desktop project management for freelance translators

BaccS makes it easy for translators to manage their projects, schedule tasks, create invoices, and view highly customizable reports. User-friendly, ProZ.com integration, community-driven development ‚Äď a few reasons BaccS is trusted by translators!

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search