Elszámolások
Thread poster: szenmark

szenmark
Local time: 04:49
English to Hungarian
+ ...
May 26, 2005

A paypal, illetve a "company checks" menniyre használatos nálunk? Milyen lehetőségek vannak az ilyen módon történő elszámolásoknak?
Ha valaki tudja,pár sorban,írja le legyen szíves.Előre is köszönöm!

Dr. Janos Annus  Identity Verified
Hungary
English to Hungarian
+ ...
Paypal nincs nálunk May 27, 2005

Magyarország nincs a paypal országok között felsorolva. Én megkérdeztem őket közvetlenül, és azt írták, hogy ha Mo-n élek, akkor nem lehet paypal számlám még akkor sem, ha van más országban bankszámlám.
Erre és nyitottam egy számlát a Monebookers-nél, de sajnos még nem volt alkalmamicon_frown.gif kipróbálni. A csekkről nem tudok mit írni. Szerintem a csekket leadod a bankodnak, az behajtja a pénzt és elég sokat felszámol mindezért.

szenmark
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
A csekk is drága May 27, 2005

Időközben a csekket is megtaláltam, és sajnos nem olcsó. A beszedésért a bankok 2%-tól számolnak fel díjat és persze minimummal,ami 2500Ft-tól indul.

novist
Hungarian to English
+ ...
Csekk May 31, 2005

Csekknél nagyon fontos, hogy beszedésre veszik át, vagy kifizetik.
Első esetben kb 30-60 nap múlva kapod meg a pénzt.
Ez a csekken szereplő banktól függ, meg attól itthon melyikbe viszed be.

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Elszámolások

Advanced search

PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search