Elszámolások
Thread poster: szenmark
szenmark
szenmark
Local time: 19:41
English to Hungarian
+ ...
May 26, 2005

A paypal, illetve a "company checks" menniyre használatos nálunk? Milyen lehetőségek vannak az ilyen módon történő elszámolásoknak?
Ha valaki tudja,pár sorban,írja le legyen szíves.Előre is köszönöm!


 
Dr. Janos Annus (X)
Dr. Janos Annus (X)  Identity Verified
Hungary
Local time: 19:41
English to Hungarian
+ ...
Paypal nincs nálunk May 27, 2005

Magyarország nincs a paypal országok között felsorolva. Én megkérdeztem őket közvetlenül, és azt írták, hogy ha Mo-n élek, akkor nem lehet paypal számlám még akkor sem, ha van más országban bankszámlám.
Erre és nyitottam egy számlát a Monebookers-nél, de sajnos még nem volt alkalmam kipróbálni. A csekkről nem tudok mit írni. Szerintem a csekket leadod a bankodnak, az behajtja a pénzt
... See more
Magyarország nincs a paypal országok között felsorolva. Én megkérdeztem őket közvetlenül, és azt írták, hogy ha Mo-n élek, akkor nem lehet paypal számlám még akkor sem, ha van más országban bankszámlám.
Erre és nyitottam egy számlát a Monebookers-nél, de sajnos még nem volt alkalmam kipróbálni. A csekkről nem tudok mit írni. Szerintem a csekket leadod a bankodnak, az behajtja a pénzt és elég sokat felszámol mindezért.
Collapse


 
szenmark
szenmark
Local time: 19:41
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
A csekk is drága May 27, 2005

Időközben a csekket is megtaláltam, és sajnos nem olcsó. A beszedésért a bankok 2%-tól számolnak fel díjat és persze minimummal,ami 2500Ft-tól indul.

 
novist
novist
Local time: 19:41
Hungarian to English
+ ...
Csekk May 31, 2005

Csekknél nagyon fontos, hogy beszedésre veszik át, vagy kifizetik.
Első esetben kb 30-60 nap múlva kapod meg a pénzt.
Ez a csekken szereplő banktól függ, meg attól itthon melyikbe viszed be.


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Elszámolások






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »