Tud valaki segíteni a "pontelosztásban"?
Thread poster: Eva Ballentine

Eva Ballentine  Identity Verified
Hungarian to English
+ ...
Dec 1, 2005

M√°r m√°sodszor fordult elŇĎ, hogy a kudoz k√©rd√©semre kapott v√°laszok k√∂z√ľl, k√©t v√°laszb√≥l raktam √∂ssze azt a megold√°st, melyet felhaszn√°ltam. Fogalmam sincs, hogy hogyan lehet a pontokat megosztani. Nekem ez a lehetŇĎs√©g sosem j√∂n fel. Tudna valaki seg√≠teni?
K√∂sz√∂n√∂m elŇĎre is!

Katalin Horv√°th McClure  Identity Verified
United States
Local time: 06:00
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
Nem lehet megosztani, v√°lasztanod kell Dec 1, 2005

Ez évek óta téma itt a ProZ-on. Nem lehet megosztani a pontokat, el kell döntened, kinek adod.

Eva Ballentine  Identity Verified
Hungarian to English
+ ...
TOPIC STARTER
hmmmm... Dec 1, 2005

Katalin Horvath McClure wrote:

Ez évek óta téma itt a ProZ-on. Nem lehet megosztani a pontokat, el kell döntened, kinek adod.

Ezt nem tudtam. Valahogy √ļgy eml√©keztem, hogy valaki megosztotta. Persze akkor ez nem igaz.

Ez √≠gy igazs√°gtalan, mert nem mindig egy sz√≥ a v√°lasz, √©s az √©n esetemben az egyik kifejez√©s elsŇĎ tagja m√°st√≥l lesz mint a m√°sodik tagja.......

Köszönöm Katalin!

Endre Both  Identity Verified
Germany
Local time: 12:00
Member (2002)
English to German
Ha szépen köszönetet mondasz, minden OK :-) Dec 1, 2005

Eva Ballentine wrote:
Ez így igazságtalan, mert nem mindig egy szó a válasz...

Egyr√©szt az "igazs√°gtalans√°gok" hosszabb aktivit√°s sor√°n √°ltal√°ban kiegyenl√≠tŇĎdnek, m√°sr√©szt pedig szerintem a v√°laszad√≥knak a pontn√°l is fontosabb, hogy a k√©rdezŇĎ √©rt√©kelje a seg√≠tŇĎk√©szs√©g√ľket, f√°rads√°gukat √©s tud√°sukat.

Ezt pedig egy válasz kiválasztása esetén is kifejezésre lehet juttatni a jegyzetben.

Jó kérdezést és válaszolást
Endre

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Tud valaki segíteni a "pontelosztásban"?

Advanced search

TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
WordFinder Unlimited
For clarity and excellence

WordFinder is the leading dictionary service that gives you the words you want anywhere, anytime. Access 260+ dictionaries from the world's leading dictionary publishers in virtually any device. Find the right word anywhere, anytime - online or offline.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search