Segitsee-e-ek! (freight forwarding companies in Budapest)
Thread poster: Olga Simon

Olga Simon  Identity Verified
Hungary
Local time: 08:01
English to Russian
+ ...
Oct 4, 2002

Ez persze \"Off topic\".

Segitsek, kerek! Itt a sztorym:

Oktober 23an vissza jovunk Budapestre ferjemmel. November 2-en indulunk Bosnia-Herzegovinaba 2 evre dolgozni. Tiz nap alatt kell minden fajta orvosi vizsgat csinalni, Serbiai vizumpot szervezni (most a Serbiak mindenkitol kezdettek vizumot kerni, mert nekik is mindenhova kell), jegyeket megvenni, pakolni persze es elkuldeni a cucainkat Bosniaba. Itt a nagy bajom. A ceg (USAID) nem fizeti tulsulyt, ugyhogy csak \"freight forwarding\" keresztul (nem tudom magyarul, sorry!) lehet elkuldeni. A problemam a kovetkezo: ket nap alatt nem sikerult freight-forwarding ceget megtalalnom interneten. Vegul is megtaltam harmat, kuldtem nekik e-mailt es vagy vissza jott vagy semmi valasz. Kerestem tobbet - magtalatam egy par mobil szamat, amelyiket kulfoldrol nem nagyon tudok hivni mert borzaszto draga.

Kinek van \"Arany oldalak\" ahol lehet 3 olyan ceget megtalalni? Nekem van, de otthon. Itt nincs.

Azert kell harom, mert a USAID azt mondja, hogy legolcsbbal szabad elkuldeni, ugyhogy ez is egy hosszu procedura - az ar ajanlatot kerni es varni ra. Most szeretnek kezdeni a dolgot, mert Magyarorszagon csak arra lesz idom hogy veluk talalkozom. De a ceget (a USAID valasztas utan) elore kell valasztanom.

Szerintem az e-mail nem fog mukodni, mar probaltam. Meg kell hivnom a harom ceget es kernem hogy lefaxoljak ide Moldovaba az ar alanlatukat 80kg Budapestrol Bosniaba? Vagy mi? Mit javasolnak???

Csaba Ban  Identity Verified
Hungary
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
nemzetközi költöztetők Oct 5, 2002

Kedves Olga!

Úgy néz ki, hogy hétfőn fogok tudni adni neked telefonszámokat, elérhetőséget, stb. ilyen költöztető cégekhez.

Csaba Ban  Identity Verified
Hungary
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
elküldtem Oct 7, 2002

Kedves Olga!

A cégek adatait elküldtem a yahoo-s címedre. Ha nem kaptad meg, akkor írd meg, milyen címre küldhetem.

Cs.

Olga Simon  Identity Verified
Hungary
English to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
Nagyon szepen koszonom, Csaba! Oct 7, 2002

Nagyon rendes toled - borzaszto rendes!!!

Megprobalok nekik irni - mar 23an elutazunk. Ha nem sikerul, akkor folhivom.

Koszi!!!!!!!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Segitsee-e-ek! (freight forwarding companies in Budapest)

Advanced search

CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »
WordFinder Unlimited
For clarity and excellence

WordFinder is the leading dictionary service that gives you the words you want anywhere, anytime. Access 260+ dictionaries from the world's leading dictionary publishers in virtually any device. Find the right word anywhere, anytime - online or offline.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search