Köszönet
Thread poster: Palko Agi
Palko Agi
Palko Agi  Identity Verified
Local time: 08:25
English to Hungarian
+ ...
Feb 24, 2003

mindenkinek, aki az utóbbi időben (már megint) segített hülyébbnél hülyébb kérdéseim, szójátékproblémáim megoldásában.

Büszkén jelenthetem, befejeztem az első nem ponyvaregény-fordításomat. Nagyon sokat dogoztam vele, vannak is kételyeim, elég szép lett-e, mert az eredeti nagyon szép, de épp ezért nagyon nehéz is volt a munka.

Még egyszer mindenkinek köszönet, azoknak is, akiknek esetleg nem tudtam KudoZ pontot adni, mert hiszen sokszor nem
... See more
mindenkinek, aki az utóbbi időben (már megint) segített hülyébbnél hülyébb kérdéseim, szójátékproblémáim megoldásában.

Büszkén jelenthetem, befejeztem az első nem ponyvaregény-fordításomat. Nagyon sokat dogoztam vele, vannak is kételyeim, elég szép lett-e, mert az eredeti nagyon szép, de épp ezért nagyon nehéz is volt a munka.

Még egyszer mindenkinek köszönet, azoknak is, akiknek esetleg nem tudtam KudoZ pontot adni, mert hiszen sokszor nem csak egy megoldás segített.

Ági
Collapse


 
Csaba Ban
Csaba Ban  Identity Verified
Hungary
Local time: 08:25
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
mikor olvashatjuk? Feb 24, 2003

Gondolom, elég hosszú átfutási ideje van egy ilyen könyvnek. Mikor olvashatjuk és milyen címen keressük? Esetleg a júniusi könyvhéten, vagy később?

 
Attila Piróth
Attila Piróth  Identity Verified
France
Local time: 08:25
Member
English to Hungarian
+ ...
Gratulálok! Feb 24, 2003

A címet és a kiadót írd meg!

És sok hasonló, kellemes munkát kívánok!


 
Eva Blanar
Eva Blanar  Identity Verified
Hungary
Local time: 08:25
English to Hungarian
+ ...
Gratulálok! Feb 24, 2003

Őszintén gratulálok, mert igazán megérdemelted, hogy valami szépet is fordithass. Biztos vagyok benne, hogy szép is lett, jó is lett és mostantól már egyre több szépet és jót fordithatsz majd, meglátod! Hurrá!

 
Erika Pál (X)
Erika Pál (X)
Local time: 07:25
English to Hungarian
+ ...
A ponyvaregények iskolája után... Feb 24, 2003

...lám lám beérett az első igazi gyümölcs!

Az emilemet pedig akkor ne is vedd figyelembe - vagyis az utolsó mondata még így is érvényes, miszerint:

\"Sok sikert kívánok a fordításhoz és kérlek tudass arról hogy mikor lesz kapható a magyar könyvesboltokban.\"



(nagyon \"Willselfesen\" hangzott a mondat, de nekem Maggie O\'Farrell is megfelel).



 
Palko Agi
Palko Agi  Identity Verified
Local time: 08:25
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
Általában egy-két hónap Feb 25, 2003

az átfutási idő, gondolom, attól függ, hány más könyvük van készülőfélben, hogy osztják be a szerkesztőket stb.



A magyar címet még nem tudom, a szerkesztő dönt, az én javaslatom Szerelmek és szeretők. Szólok, ha megjelenik (a könyvvásár elég logikusnak tűnik).



Még egyszer KÖSZ!, és további jó munkát mindenkinek.

Ági


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Köszönet






Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »