Prepayd Mastercard
Thread poster: Vents Villers

Vents Villers  Identity Verified
Local time: 08:22
English to Latvian
+ ...
Feb 3, 2010

Labdien, varbuut kaads ir dzirdeejis, kur Latvijaa vai tuvaakajaas kaiminnvalstiis var iegaadaaties priekssapmaksas maasterkarti, ar kuru buutu eertaak noreekkinaaties ar tulkiem kaa arii sannemt samaksu no klientiem. Kaut kur interneta plassumos uzduuros fraazei, ka Lietuvaa to izdod DnB Nord banka, bet oficiaalajaa maajas lapaa nekaadu informaaciju neatradu...

 

Ilze Jansone
Latvia
Local time: 08:22
German to Latvian
+ ...
priekšapmaksas kartes Feb 3, 2010

Lapā ceļakāja punkts elvē tiek apspriestas iespējas tikt pie šādas kartes (tur gan tās vairāk tiek apspriestas saistībā ar raienēr).

 

NilsB
Latvia
Local time: 08:22
English to Latvian
+ ...
Moneybookers Feb 3, 2010

Tieši šodien Moneybookers atsūtīja piedāvājumu pieteikties viņu MC prepaid kartei.

 

Vents Villers  Identity Verified
Local time: 08:22
English to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
Kaadi Moneybooker-am nosaciijumi? Feb 3, 2010

Man Moneybookers neko neatsuutiija, kaut arii pie vinniem esmu reggistreejies...

 

Ilze Jansone
Latvia
Local time: 08:22
German to Latvian
+ ...
MB Feb 3, 2010

ieejot savā MB lapā, pirmais, kas šodien lec ārā, ir kartes piedāvājums-noteikumi izskatījās samērā izdevīgi

 

NilsB
Latvia
Local time: 08:22
English to Latvian
+ ...
Jupis viņu zina Feb 3, 2010

Vents Villers wrote:

Kaadi Moneybooker-am nosaciijumi?


It kā viss par brīvu. Ej nu sazini, vai tā arī ir.

Āķis - lai kartei pieteiktos, ir jāapstiprina sava identitāte (jānosūta skenēts pases un kāda rēķina attēls).

Principā tas ir mēģinājums palielināt aktīvo lietotāju skaitu. Ja to karti tiešām vajag, varbūt ir vērts. Es gan pagaidām atturēšos un piemaksāšu Rainim 5 eiro.


 

Ilze Jansone
Latvia
Local time: 08:22
German to Latvian
+ ...
MB karte Feb 3, 2010

nav gan par brīvu- gada maksa 10 eur, ja norēķini notiek svešās valūtās 1,99%, skaidras naudas izņemšana- 1,80 eur

 

NilsB
Latvia
Local time: 08:22
English to Latvian
+ ...
Tiešām laba reklāma! Feb 3, 2010

Ilze Jansone, M.Sc. wrote:

nav gan par brīvu- gada maksa 10 eur, ja norēķini notiek svešās valūtās 1,99%, skaidras naudas izņemšana- 1,80 eur


Nav mēneša maksas! (Ir gada maksa.)
Nav jāmaksā kredītprocenti! Kredītvēsture nav svarīga! (Jo kredītu mēs tāpat nedosim.)

There are no tie-ins, monthly fees or credit checks and you don’t even need a bank account to apply. We do not charge overdraft or late payment fees – you only spend what you top up!


 

Kristine Sprula (Lielause)  Identity Verified
Latvia
Local time: 08:22
English to Latvian
+ ...
Par karti Feb 7, 2010

Ja kāds ir draugiem-el-vē lietotājs, tur domubiedros ir viena plaša diskusija par šīs kartes iegūšanas iespējām. Ja kādam interesē, tad diskusija ir šeit:
http://www.draugiem.lv/group/100/1319205/letas-aviokompanijas/mastercard-prepaid-now-free-payment-method?backlink=/group/100/

Lai nebūtu jālasa visa garā diskusija, man atsūtīja info par entropay karti, kuru cilvēki jau ir reāli saņēmuši:

Uzrakstīšu kā viss notiek tieši caur entropay.com
No sākuma ieejot mājaslapā izveido savu virtuālo kontu ievadot tur datus.Lietotājvārdu,paroli un tad ieejot ievada dzīvesvietas adresi un vēl ko tur pieprasa vecumu,dzimumu.Pases dati gan netiek prasīti.
Kad virtuālā Visa karte ir uztaisīta,tad tajā no jebkuras kredītkartes var ielikt summu vai 10 GBP vai 15 eiro,atkarībā no tā kādu valūtu esam sākumā izvēlējušies.Debetkarte gan nederēs.var ar Visa classic vai Mastercard bet nevar ar Visa electron.Tas notiek ievadot šīs kartes datus.Un var ielikt jebkuru summu no 10-1000 GBP.Liekot iekšā naudu viņi automātiski pieskaita 5% tad liekot 10 GBP tiek norēķināti 10.50 Pēc tam no šīs summas ņemot 4.99 var pasūtīt Mastercard prepaid.Kad tā ir pasūtīta pēc brīža atnāk uz epastu apstiprinājums,ka dažu dienu laikā tā būs klāt un vēl pēc laika pinkods atsevišķā aploksne.Katru reizi lietojot lietotājvārdu un paroli var ieiet lapā un tur rīkoties ar naudām un kartēm.Man tā karte atnāca 8 dienu laikā pinkods pēc vēl 5 dienām.
Kad karte atnākusi to var aktivizēt ieejot atkal lapā tas ir ļoti vienkārši tur parādās tā karte un kas ir jāvada.Kad viss ievdīts,tad to var uzpildīt no virtuālās visa kartes,kas ir redzama šajā lapā.Par katru transakciju tiek ņemta komisija 0.10 GBP neatkarīgi no tā cik liela ir summa.Bet no virtuālās uz Plastikāta karti var ieļikt jebkuru summu,kas ir pilnas mārciņas.Var piemēram 1.00,2.00,3.00,4.00 vai pat 1000.00,bet nevar piemēram.3.50 vai 5.79Ja karte netiek pusgadu ietota,tad tiek kādas tur 5 mārciņas skaitītas nost,bet ja to grib slēgt,tad 3.60GBP
Karte ir pēc skata līdzīga kā jebkura cita Mastercard karte ar magnētisko lentu un čipu un vietu,kur jāparakstās.Pinkodu lieto,ja ņem naudu no bankomāta,bet tas nav gudri un izdevīgi,jo ir liela komisija.Bet vēl pinkodu izmanto,ja grib iepirkties.Piemēram man viņa labi noderēs ja lidošu kautkur uz Porto vai kur citur caur Londonu.Varēšu droši neņemt līdzi angļu naudu kafijai,bet varēšu ar karti nopirkt tur kafiju un tad vajadzēs pinkodu.es te tikko izmēģināju un protams var arī vajadzības gadījumā Latvijā iepirkties veikalā kā ar jebkuru karti,bet tas nav vajadzīgs.
Rakstu visu GBP,jo pats paņēmu kontu uz GBP.bet tas vai GBP vai EUR nav nemaz izšķiroši,jo kursus viņi normālus rēķina un neko dauzd iepērkoties nesanāk zaudēt.Pati karte nāk no Londonas un ir derīga 2 gadus kā jebkura cita plastikāta karte.
Vienīgi ir daži ierobežojumi.Tur ne vaitrāk kā 1000 GBP vienā reizē var ielikt un ne vairāk kā 10 000 gadā.Tā laikam bija,bet tas jau uz mums neattiecas.


 

Doroteja  Identity Verified
Latvia
Local time: 08:22
English to Latvian
+ ...
Paldies! Feb 7, 2010

Paldies! Ļoti noderīga informācija!

 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Prepayd Mastercard

Advanced search


PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »
WordFinder Unlimited
For clarity and excellence

WordFinder is the leading dictionary service that gives you the words you want anywhere, anytime. Access 260+ dictionaries from the world's leading dictionary publishers in virtually any device. Find the right word anywhere, anytime - online or offline.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search