Kas notiek ar Proz "year-end kampaņu"
Thread poster: Freimanis
Freimanis
Freimanis  Identity Verified
Local time: 21:05
English to Latvian
+ ...
Dec 13, 2010

Es te sāku pētīt, ko Proz piedāvā nākamajam gadam un, izņemot dažāda veida "packaged" tuftu par cenu, kas augstāka par iepriekšējos gados reklamēto neatrodu. Neatrodu arī nekādus oficiālus skaidrojumus par cenas paaugstināšanu, vien maldinošu e-pastu par jauko "year-end" kampaņu. Vai es viens tāds nesapratīgs?

 
Ines Burrell
Ines Burrell  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 19:05
Member (2004)
English to Latvian
+ ...
Man piedāvā atjaunot par USD 119 Dec 13, 2010

Jums ir cita summa (līdz maksāšanas iespējām netiku, tādēļ nedz eiro, nedz arī GBP summu nezinu)? Cik atceros, kad es atjaunojos, summa bija tāda pati un tad arī bija kaut kāda kampaņa. Te nesen forumā bija saruna par to, ka Prozā cenas neceļoties, tā kā principā (uz papīra) cenai jābūt tādai pašai. Kaut gan kāds sūdzējās, ka eiro zonas iedzīvotāji maksājot vairāk par pārējiem - varbūt visus pārējos ir pavilkuši uz augšu?

Inese


 
NilsB
NilsB
Latvia
Local time: 21:05
English to Latvian
+ ...
Tāpat vien ir Dec 14, 2010

Man sanāca tāda pati summa kā pagājušogad — USD 119 bez PVN.

 
Vents Villers
Vents Villers  Identity Verified
Local time: 21:05
English to Latvian
+ ...
Tipiska reklāma amerikāņu stilā. Dec 15, 2010

Piedāvā gada maksu par 99.- USD, bet, kad nonākam līdz maksāšanai, netīšām pieplusējas VAT un gala cena ir pavisam citāda:
Subtotal: 99.00
VAT ( 21%): 20.79
Transaction Fee: 0.00
Total: 119.79 USD
Varbūt kādam ir izdevies nepārmaksāt tos USD 99,- ?
Vai tikai maksājot ar PayPal neparādās arī transakcijas maksa?:)


[Edited at 2010-12-15 20:54 GMT]


 
Ieva Kupruka
Ieva Kupruka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 19:05
Member (2006)
English to Latvian
+ ...
Ups! Dec 15, 2010

Hm... Man "piedāvātā" cena bija USD 119, PLUS VAT. Kopā USD 139.83.
Maksāju ar Paypal un šķiet, ka nekāda transakcijas maksa netika piemērota.
Ja vien viņi par to nav kaut ko atskaitījuši atsevišķi...


 
Vents Villers
Vents Villers  Identity Verified
Local time: 21:05
English to Latvian
+ ...
PayPal Dec 16, 2010

To jau PayPal konta izrakstā var redzēt, cik atvilkts...

 
NilsB
NilsB
Latvia
Local time: 21:05
English to Latvian
+ ...
99? Dec 16, 2010

Hmm... 99? Man arī sanāca 119 + PVN.
Vai Jums ir kādi īpaši nopelni, Vent?

PayPal ietur maksu tikai par naudas saņemšanu un pārskaitīšanu uz savu kontu, bet ne par maksājumiem.


 
Laine Zunte
Laine Zunte  Identity Verified
Portugal
Local time: 19:05
English to Latvian
+ ...
99 eur Dec 17, 2010

Kaut ari vel aizvien neparakstijos uz so pasakumu, man tomer sis piedavajums bija euro, nevis dolaros, ka jus visi te minat.. 99 eiro, turklat neko nemacesu pateikt par nodokliem. Bet vai valuta atkariga no ta, kura pasaules mala dzivoju? Tas nozime, LV piedavajums ir dolaros un Portugale tas pats piedavajums par 99 eiro? Khm.. naksies parcelties atpakal uz LV..

 
Egils Turks
Egils Turks  Identity Verified
Latvia
Local time: 21:05
English to Latvian
+ ...
Par 2 gadiem + jautājums Dec 18, 2010

Es atļāvos samaksāt uzreiz par 2 gadiem: 2 x $100 + PVN = $242
Tā uz gadu drusku ietaupīju. Turklāt, vēl tāds apsvērums: šai saulē jau cenas nekrīt, bet tikai ceļas.

Paypalis neko papildus nenovilka.

=========================================
Pie viena jautājums, kas varētu būt aktuāls daudziem.
Kā rūcoša lauvene tuvojas gada beigas un drīza nepieciešamība aizpildīt gada deklarāciju un maksāt ienākuma nodokli, kas šogad paš
... See more
Es atļāvos samaksāt uzreiz par 2 gadiem: 2 x $100 + PVN = $242
Tā uz gadu drusku ietaupīju. Turklāt, vēl tāds apsvērums: šai saulē jau cenas nekrīt, bet tikai ceļas.

Paypalis neko papildus nenovilka.

=========================================
Pie viena jautājums, kas varētu būt aktuāls daudziem.
Kā rūcoša lauvene tuvojas gada beigas un drīza nepieciešamība aizpildīt gada deklarāciju un maksāt ienākuma nodokli, kas šogad pašnodarbinātajiem ir drakoniski pieaudzis, salīdzinot ar agrākajiem 15%. Es, kā droši vien daudzi, saņemu samaksu web bankās (Paypal u.c.). Vai varat padalīties (ja negribat te, varbūt var personiskā sarakstē), kā "optimizējat" nodokļus? Viens acīmredzams veids ir veikt pirkumus (dalības maksa, grāmatas, mācības, šādas tādas preces ebay un citur), izmantojot web bankas. Taču maizi un pienu pagaidām vēl nenopirksi caur Paypali. Kā šo naudu visekonomiskāk dabūt savā kabatā? Any suggestions?
Jautājums droši vien izskatās provokatorisks, bet provokators, goda vārds, neesmu.
Collapse


 
Vents Villers
Vents Villers  Identity Verified
Local time: 21:05
English to Latvian
+ ...
Neapzinos nekādus īpašos nopelnus... Dec 22, 2010

Varbūt Brovniz-us gribēja atņemt. Man patreiz viņi kādi 22398:)

 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Kas notiek ar Proz "year-end kampaņu"






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »