Latvieshu fonti Proz.com lapaas
Thread poster: Burrell

Burrell  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 11:29
Member (2004)
English to Latvian
+ ...
Oct 18, 2004

Sveiki!

Ljoti gribetu zinat, vai kadam ir izdevies ievietot latvieshu textu savaa Proz.com profila lapaa taa, lai shis teksts butu ar visam garumzimem un mikstinajuma zimem. Man tas nekadi neizdodas (izmantoju visus Baltic kodus un nekaa) un saita palidzibas dienests man ieteica paintereseties pie tautishiem. Un es tad luuk arii intereseejos.

Veiksmi darbaa!
Burrell

Direct link Reply with quote

Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 13:29
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
Lietoju Operu un tajā Oct 18, 2004

View- Encoding- Baltic- Windows-1257.

Skat. : www.proz.com/translator/27075

Tiesa, lai lasot nerādītos hieroglifi, arī lasot pārlūkprogrammai manuāli jāuzliek tas pats kodējums, "Automatic selection" nepalīdz, jo ProZ lapas laikam pēc noklusējuma ir Western Windows-1252 kodējumā.

Ā, nu vēl man visos datoros stāv Tilde, man nav ne mazākās idejas, kā var kaut ko latviski uzrakstīt bez tās.

Vai Jums, teiksim, Wordā, izdodas rakstīt latviešu burtiem? Ja jā, tad uzliekot Baltic- Windows-1257 kodējumu pārlūkprogrammā, vajadzētu varēt vienkārši iekopēt no Worda.

Eksperiments: ĀČĢĻKĪĒŠŽŌ āēšģķļīūņžō

Uldis

Burrell wrote:

Sveiki!

Ljoti gribetu zinat, vai kadam ir izdevies ievietot latvieshu textu savaa Proz.com profila lapaa taa, lai shis teksts butu ar visam garumzimem un mikstinajuma zimem. Man tas nekadi neizdodas (izmantoju visus Baltic kodus un nekaa) un saita palidzibas dienests man ieteica paintereseties pie tautishiem. Un es tad luuk arii intereseejos.

Veiksmi darbaa!
Burrell

[Edited at 2004-10-18 12:43]

Burrell  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 11:29
Member (2004)
English to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
Tagad sapratu, paldies! Oct 18, 2004

Tiesa, lai lasot nerādītos hieroglifi, arī lasot pārlūkprogrammai manuāli jāuzliek tas pats kodējums.
Vai Jums, teiksim, Wordā, izdodas rakstīt latviešu burtiem? Ja jā, tad uzliekot Baltic- Windows-1257 kodējumu pārlūkprogrammā, vajadzētu varēt vienkārši iekopēt no Worda.

Paldies, Uldi!

Tagad sapratu, kur tas suns bija aprakts. Es ari bez Tildes nespetu ekrana pat ieskatities, tadel nekadi nevareju saprast, ko es daru nepareizi. Parlukprogrammas kodejums visu izskaidroja.

Paldies!
Burrell

There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »

Latvieshu fonti Proz.com lapaas

Advanced search

WordFinder
The words you want Anywhere, Anytime

WordFinder is the market's fastest and easiest way of finding the right word, term, translation or synonym in one or more dictionaries. In our assortment you can choose among more than 120 dictionaries in 15 languages from leading publishers.

More info »
SDL MultiTerm 2017
Guarantee a unified, consistent and high-quality translation with terminology software by the industry leaders.

SDL MultiTerm 2017 allows translators to create one central location to store and manage multilingual terminology, and with SDL MultiTerm Extract 2017 you can automatically create term lists from your existing documentation to save time.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search