Specializeetaas vaardniicas
Thread poster: Austra Muizniece
Austra Muizniece
Austra Muizniece  Identity Verified
Latvia
Local time: 02:20
English to Latvian
+ ...
Nov 23, 2004

Es buutu ljoti pateiciiga, ja kaads vareetu pastaastiit, kur dabuujami specializeeto, politehnisko u.c. vaardniicu izdevumi - esmu mekleejusi antikvariaatos un graamatveikalos, bet nekaa...Esmu dzirdeejusi, ka paaris tulku birojus apciemojot kaut kaadi onkuliishi, kas tad arii vaardniicas viniem paardod. Vai ir veel arii kaads cits veids?

 
Ines Burrell
Ines Burrell  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 00:20
Member (2004)
English to Latvian
+ ...
Lielisks jautajums! Nov 23, 2004

Sveika, Austra!

Man taada pati saape. Tikai man nepiecieshams uzzinaat vaardniicu pasleeptuvi peec iespeejas detalizeetaak, lai aizsuutiitu uz turieni savu maamulju iepirkties - pati Latvijaa iebraucu ne biezhak ka reizi gadaa.

Burrell


 
Renu
Renu
Local time: 02:20
English to Latvian
Reizēm var atrast Nov 25, 2004

Sveiki!

Vēl nesen J.Rozes grāmatnīcā:

“LU Akadēmiskā grāmatnīca”, Basteja bulvāris 12, t.7210080
Darba laiks: darba dienās 10-19, sestdienās 10-17

redzēju dažas specializētas vārdnīcas (daudzvalodu, t.sk. latviešu), piemēram, celtniecības terminu un mašīnbūves terminu. "Iekrita acīs" arī jauna angļu-krievu finanšu terminoloģijas vārdnīca.

Poli
... See more
Sveiki!

Vēl nesen J.Rozes grāmatnīcā:

“LU Akadēmiskā grāmatnīca”, Basteja bulvāris 12, t.7210080
Darba laiks: darba dienās 10-19, sestdienās 10-17

redzēju dažas specializētas vārdnīcas (daudzvalodu, t.sk. latviešu), piemēram, celtniecības terminu un mašīnbūves terminu. "Iekrita acīs" arī jauna angļu-krievu finanšu terminoloģijas vārdnīca.

Politehniskās vārdnīcas gan laikam nebija.

Tā gluži nav, ka vārdnīcu vispār nav. Piemēram, šajā grāmatnīcā šad tad var kaut ko atrast. Protams, piedāvājums ir ļoti mazs, bet tomēr kaut kas.

Ceru, ka arī jums izdosies tur kaut ko derīgu atrast!
Collapse


 
Kristine Sprula (Lielause)
Kristine Sprula (Lielause)  Identity Verified
Latvia
Local time: 02:20
Member (2005)
English to Latvian
+ ...
Vārdnīcas Dec 8, 2004

Ja der angļu-krievu vārdnīcas, tad ļoti liels piedāvājums par sakarīgām naudām ir veikaliņā uz Kr.Barona ielas starp Martas ielu un Bruņinieku ielu, ejot no centra kreisajā pusē ir intelektuālā grāmatnīca vai kaut kā tamlīdzīgi.

 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Specializeetaas vaardniicas






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »