Naudas parvedums no Polijas uz Latviju
Thread poster: Austra Muizniece
Austra Muizniece
Austra Muizniece  Identity Verified
Latvia
Local time: 22:14
English to Latvian
+ ...
Jan 12, 2005

Vai kaads gadiijumaa nezina, cik ilgi tas aptuveni iet? Skiet diivaini, ka ASV bankas parskaitijums atnak 1 dienas laikaa, bet no Polijas 2 dienu laikaa veel nav sasniedzis manu kontu.

 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 22:14
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
Nav briinums Jan 12, 2005

No Amerikas tieshaam naak paaris dienaas, bet pa Eiropu (saakot no Latvija Francija un beidzot ar Latvija Igaunija) 5 dienas- nedeelja ir gandriiz norma. Es domaaju, ka vinji sagaida, kad savaacas pietiekami daudz naudinjas un tad kurjers kaajinjaam, prtfeliiti rocinjaa vinju nes no valsts uz valsti. Tas arii izskaidrotu taas komisijas maksas

Uldis

austra muizniece wrote:

Vai kaads gadiijumaa nezina, cik ilgi tas aptuveni iet? Skiet diivaini, ka ASV bankas parskaitijums atnak 1 dienas laikaa, bet no Polijas 2 dienu laikaa veel nav sasniedzis manu kontu.


 
Austra Muizniece
Austra Muizniece  Identity Verified
Latvia
Local time: 22:14
English to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
Nez ko lai dara taalaak Jan 13, 2005

Tulkosanas klasiskaa situaacija- ir nelaagas aizdomas par 1 polu tulkosanas agentuuru. BB atsauksmes ir videejas - ir 1 slikta un paareejaas ok. Taa kaa visi darbi pagaidam ir ietilpushi 30 dienu intervaalaa, iipasi nevaru piesieties par noveelotiem maksaajumiem (termins parsniegts par paaris dienaam,par ko es parasti iipasi nesatraucos), bet nu PM neatbild uz epastu par maksaajumiem, kaut gan parasti sarakste ir visai "operatiiva".

Sobriid situaacija ir taada, ka man sodien peec
... See more
Tulkosanas klasiskaa situaacija- ir nelaagas aizdomas par 1 polu tulkosanas agentuuru. BB atsauksmes ir videejas - ir 1 slikta un paareejaas ok. Taa kaa visi darbi pagaidam ir ietilpushi 30 dienu intervaalaa, iipasi nevaru piesieties par noveelotiem maksaajumiem (termins parsniegts par paaris dienaam,par ko es parasti iipasi nesatraucos), bet nu PM neatbild uz epastu par maksaajumiem, kaut gan parasti sarakste ir visai "operatiiva".

Sobriid situaacija ir taada, ka man sodien peecpusdienaa jaanodod viens loti liels darbs,turklaat liekas, ka tas ir peedeejais no loti liela pasuutiijuma no viena un taa pasha klienta, peec kura ,iespeejams,es nebuushu tik nepieciesama kaa ieprieks. Tagad man ir eetiska dilemma:) - prasiit naudu vai vismaz kaadu apstiprinaajumu par maksaajuma izpildi vai nee un vai taisiit "shantaazhu" - tulkojums pret naudu. PO ir bijusi,bet taadi janciigi - nav noraadiita darba cena, tikai apjoms.
Taadeel arii jautaaju ieprieks par paarvedumiem no Polijas, jo PM peedeejaa meilaa teica, ka maksaajums ir izdariits(nu jau sanaak, ka tas celo jau treso dienu). Taa kaa vina tagad neatbild,iisti nezinu,ko lai dara.

Ir kaadi ieteikumi?:)

[Edited at 2005-01-13 13:11]
Collapse


 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 22:14
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
Lai atfaksee maksaajuma uzdevumu Jan 13, 2005

Subj.

Uldis


Taadeel arii jautaaju ieprieks par paarvedumiem no Polijas, jo PM peedeejaa meilaa teica, ka maksaajums ir izdariits(nu jau sanaak, ka tas celo jau treso dienu).


 
Austra Muizniece
Austra Muizniece  Identity Verified
Latvia
Local time: 22:14
English to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
faksa aparaata nav:( Jan 13, 2005

var jau protams ieskeneet un taa. Man dikti negribeetos sabojaat ar shameejiem attieciibas (ja nu tiesam maksajums ir veikts un es celu lielu breeku par neko). Vai manu santaazas:) gaajienu uzskatiitu par nekauniigu?

 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 22:14
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
Hmmm Jan 13, 2005

Lai skanee, normaalai agjentuurai tachu ir jaabuut skenerim.
Par nekauniigu vai nee- nezinu, atkariigs no agjentuuras. Ja Juus man privaati atrakstiitu, kas par agjentuuru, iespeejams, es vareetu pateikt ko vairaak.

Uldis

austra muizniece wrote:

var jau protams ieskeneet un taa. Man dikti negribeetos sabojaat ar shameejiem attieciibas (ja nu tiesam maksajums ir veikts un es celu lielu breeku par neko). Vai manu santaazas:) gaajienu uzskatiitu par nekauniigu?


 
Austra Muizniece
Austra Muizniece  Identity Verified
Latvia
Local time: 22:14
English to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
Tiesam piecas dienas Jan 19, 2005

- Tiesi tik daudz laika pagaaja, kameer tiku pie savas naudas. Diez kas nav, bankas laikam diezgan labi pelna taadaa veidaa...
Uldis Liepkalns wrote:

Lai skanee, normaalai agjentuurai tachu ir jaabuut skenerim.
Par nekauniigu vai nee- nezinu, atkariigs no agjentuuras. Ja Juus man privaati atrakstiitu, kas par agjentuuru, iespeejams, es vareetu pateikt ko vairaak.

Uldis

austra muizniece wrote:

var jau protams ieskeneet un taa. Man dikti negribeetos sabojaat ar shameejiem attieciibas (ja nu tiesam maksajums ir veikts un es celu lielu breeku par neko). Vai manu santaazas:) gaajienu uzskatiitu par nekauniigu?


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Naudas parvedums no Polijas uz Latviju






TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »