Jaunas dalības iespējas portālā ProZ.com un līdz šim vērienīgākā tās kampaņa “Atvērtais ceļš”
Thread poster: Jared Tabor

Jared Tabor
Local time: 19:32
SITE STAFF
Nov 8, 2016

Ja esat portāla ProZ.com dalībnieks, vai gatavojaties par tādu kļūt, Jūsu dalībai portālā ProZ.com ir iekļautas jaunas iespējas. Jūs tagad varat savai dalībai atkarībā no vajadzībām izvēlēties kādu no divām pakalpojumu paketēm.
  1. Standarta pakalpojumu paketē ir iekļautas visas tās priekšrocības un pakalpojumi, kas Jums ir jau piešķirti tagad, ja esat portāla ProZ.com pilntiesīgs dalībnieks. Ir uzlabota cenu noteikšanas prakse, kas īpaši attiecas uz automātisko abonēšanas opciju lietošanu (vairs nav jāraizējas par derīguma termiņiem vai atjaunošanas datumiem).
  2. 15. novembrī tiks izlaista jauna Plus pakete. Šajā paketē, kas tika izstrādāta, ņemot vērā pilnas slodzes profesionālo ārštata darbinieku vajadzības, būs iekļautas visas Standarta paketē iekļautās iespējas, PLUS atsevišķi papildinājumi. Līdz 15. novembrim šai pakalpojumu paketei tiek piedāvāta īpaša pirmsreģistrācijas cena.


Kampaņa tika uzsākta saistībā ar šo divu pakalpojumu pakešu pieejamību. Šīs kampaņas tēma ir Atvērtais ceļš. Neatkarīgi no tā, kurā savas ārštata darbinieka karjeras posmā Jūs esat, portāls ProZ.com ir paredzēts, lai nodrošinātu Jums rīkus un iespējas, kurus varat izmantot, lai sasniegtu savus mērķus.

Tā būs līdz šim vērienīgākā portāla ProZ.com dalības kampaņa, kas dos lielus stimulus. Cenas ir samazinātas, un tiek dāvātas īpašas balvas. Katru piektdienu tiek dāvināts “Apple” pulkstenis (ir paziņoti jau trīs uzvarētāji), un viens no lielās balvas ieguvējiem varēs gada nogalē doties mājup ar jaunu “Nissan Juke” markas automašīnu.

Ja Jūs jau esat portāla ProZ.com dalībnieks, tad varat šoreiz apsvērt iespēju atjaunināt savu dalību. Ņemiet vērā, ka agri atjaunot savu dalību portālā, Jūs nezaudēsit nevienu no pašreizējās dalības atlikušajām vērtībām. Un palīdziet izplatīt šo informāciju!

Ja Jūs vēl neesat portāla ProZ.com dalībnieks, tad tagad ir piemērotākais laiks mums pievienoties »
1196e28ef97c7b055962fe27ca30fe91_Open_road_forum.jpg
Vai Jums ir kādi jautājumi par dalību portālā ProZ.com? Portāla ProZ.com darbinieki ir pieejami, izmantojot atbalsta sistēmu. Jūs varat arī dalības lapā sazināties tiešsaistē ar kādu no portāla ProZ.com komandas pārstāvjiem.

Sākotnējais paziņojums angļu valodā ir publicēts tīmekļa vietnē http://www.proz.com/topic/307835


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Jaunas dalības iespējas portālā ProZ.com un līdz šim vērienīgākā tās kampaņa “Atvērtais ceļš”

Advanced search


Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search