Zilais deelis
Thread poster: Vents Villers
Vents Villers
Vents Villers  Identity Verified
Local time: 15:28
English to Latvian
+ ...
Mar 10, 2007

Gribeeju pajautaat, cik ilgi parasti nogaidiet, pirms par kaadu Klientu ko negatiivu publiceejiet zilajaa deelii. Man pa ilgiem laaikiem viena austrumeiropas kompaanija atradaas, par kuru gribas arii citus briidinaat. Failu sannemssanu neapstiprina, reekkina sannemssanu neapstiprina, izliekas, ka neko no manis nekad nav prasiijussi... Darbs gan nebija publiceets Proz-aa, passi vinni manu adresi bija atradussi un atsuutiija veestuli ar darba piedaavaajumu. Firma it kaa atpaziistama (Prozaa no 200... See more
Gribeeju pajautaat, cik ilgi parasti nogaidiet, pirms par kaadu Klientu ko negatiivu publiceejiet zilajaa deelii. Man pa ilgiem laaikiem viena austrumeiropas kompaanija atradaas, par kuru gribas arii citus briidinaat. Failu sannemssanu neapstiprina, reekkina sannemssanu neapstiprina, izliekas, ka neko no manis nekad nav prasiijussi... Darbs gan nebija publiceets Proz-aa, passi vinni manu adresi bija atradussi un atsuutiija veestuli ar darba piedaavaajumu. Firma it kaa atpaziistama (Prozaa no 2002. gada, BB ierakstu skaits 17, videejais reitings: 4,8 atsauksmes arii no atpaziistamiem Proziessiem...). Taapeec arii piekritu. Darba apjoms gan bija par kaaut kaadiem tur 20 EUR, bet ne jaau kopiigaa summa ir buutiska, ja kaads var aatllauties nesamaksaat par siikumiem, arii ar lielaakaam summaam, paredzu, ka var rasties probleemas... Svariiga ir arii attieksme. By a way - varbuut kaadam ir kaada peec iespeejas nikna peedeejaa briidinaajuma paraugs, ko vareetu vinniem nosuutiit - negribaas no jauna divriteni izgudrot...
Vents
Collapse


 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 15:28
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
Kādi trīs mēneši Mar 10, 2007

95% gadījumu maksājumi kavējas vienkārši tādēļ, ka klients pazaudējis rēķinu vai arī viņiem bardaks grāmatvedībā ir norma.

Es personīgi ārkārtīgi reti lieku zemas atzīmes- praktiski tikai tad, kad esmu pamatīgi nokaitināts.

Piem., gada sākumā vieniem angļiem (BB tikai daudzi piecinieki un kāds četrinieks) vieninieku ieliku- arī minimālais darbs, no septembra izlikās par mirušiem, pēc manas ilgas bļaustīšanās beidzot atbildēja, ka at
... See more
95% gadījumu maksājumi kavējas vienkārši tādēļ, ka klients pazaudējis rēķinu vai arī viņiem bardaks grāmatvedībā ir norma.

Es personīgi ārkārtīgi reti lieku zemas atzīmes- praktiski tikai tad, kad esmu pamatīgi nokaitināts.

Piem., gada sākumā vieniem angļiem (BB tikai daudzi piecinieki un kāds četrinieks) vieninieku ieliku- arī minimālais darbs, no septembra izlikās par mirušiem, pēc manas ilgas bļaustīšanās beidzot atbildēja, ka atsūtīšot čeku. Uz maniem protestiem, ka čekus nepieņemu (tāpat 90% no summas paņems banka), atbildēja, ka tās esot manas problēmas. Čeks tiešām atnāca- no kaut kādas Spānijas bankas, uz aploksnes Anglijas pasta uzlīme, ka viņi sponsorē šīs vēstules piegādi, jo sūtītājs uzlīmējis pārāk mazu marku, saņēmējs čekā uzrakstīts kļūdaini un tādēļ čeks neiekasējams, pat ja es gribētu tērēt tam laiku...

Par niknu brīdinājumu- draudēt ar ierakstu BB pēc šī saita noteikumiem nedrīkst, bet esmu rakstījis apmēram tā- "nepažēlošu 10 minūtes, lai ievietotu atsauksmes par jums visos Internetā esošajos Payment Practices resursos. Vai tiešām jūsu reputācija ir tikai xx EUR vērta?"
Bieži viņi raud, ka pārskaitīt mazas summas viņiem ir par dārgu, uz to es atbildu, ka par to vajadzēja domāt pirms pasūtīšanas, nevis tagad, kad laiks maksāt. Vienkārša recepte- nevari samaksāt- nepasūti.

Uldis

Vents Villers wrote:

Gribeeju pajautaat, cik ilgi parasti nogaidiet, pirms par kaadu Klientu ko negatiivu publiceejiet zilajaa deelii. By a way - varbuut kaadam ir kaada peec iespeejas nikna peedeejaa briidinaajuma paraugs, ko vareetu vinniem nosuutiit - negribaas no jauna divriteni izgudrot...
Vents


[Rediģēts plkst. 2007-03-10 10:49]
Collapse


 
Vents Villers
Vents Villers  Identity Verified
Local time: 15:28
English to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
OK, pagaidiisim tos 3 meenessus:) Mar 10, 2007

Uldis Liepkalns wrote:
Es personīgi ārkārtīgi reti lieku zemas atzīmes- praktiski tikai tad, kad esmu pamatīgi nokaitināts.


Pats es liidz sshim mazaak par 5 nevienam neesmu licis, bet shoreiz buus jaataisa izneemums (ja Klients nelabosies)


 
Vents Villers
Vents Villers  Identity Verified
Local time: 15:28
English to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
triis meenessi driiz buus pagaajussi May 3, 2007

Shodien nosuutiiju peedeejo briidinaajumu peec Ulda parauga... 11. maijaa kaa reiz paiet 3 meenessi:)

 
Vents Villers
Vents Villers  Identity Verified
Local time: 15:28
English to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
Darba pasuutiitaajs beidzot atradaas:) May 10, 2007

Peec tam, kad 3. maijaa savu reekkinu atkaartoti nosuutiiju uz 10 caur firmas maajas lapu atrodamaam e-pasta adreseem, vakar no darba pasuutiitaaja sanneemu pirmo atbildi... [domiigi kasu pakausi, vai tiessaam austrumeiropaa e-pastu paarbauda reizi nedeellaa!? Neticami - driizaak piellauju domu, ka vinniem bija jaasasauc firmas dibinaataaju kopsapulce, lai izlemtu, vai maksaat man tos 20.- EUR vei nemaksaat]... ar sekojossu tekstu:

"Dear Vents,

I am not responsible for
... See more
Peec tam, kad 3. maijaa savu reekkinu atkaartoti nosuutiiju uz 10 caur firmas maajas lapu atrodamaam e-pasta adreseem, vakar no darba pasuutiitaaja sanneemu pirmo atbildi... [domiigi kasu pakausi, vai tiessaam austrumeiropaa e-pastu paarbauda reizi nedeellaa!? Neticami - driizaak piellauju domu, ka vinniem bija jaasasauc firmas dibinaataaju kopsapulce, lai izlemtu, vai maksaat man tos 20.- EUR vei nemaksaat]... ar sekojossu tekstu:

"Dear Vents,

I am not responsible for payments etc... so I have forwarded your eMail to Mr. YYYYYYYY. And there is his response:

----

Dear Vents,

Could you please send a scan of the invoice, so that we may proceed as fast as possible. ...Bla, bla, bla... Also accept my apologies for this inconvenient situation.

Warm regards, Mr. YYYYYYYY"

Jaaatziist, ka iisti nesaprotu, ko vinni domaa ar "scan of the invoice":( Vai man reekkins, kas 3. maijaa izsuutiits 10 eksemplaaros Worda (.doc formaataa) buutu pie sevis jaaizdrukaa, jaaieliek skenerii, jaanoskanee un jaasuuta veelreiz .jpg formaataa? Varbuut kaads var rekomendeet, ko taalaak dariit?:)
Vents
Collapse


 
Freimanis
Freimanis  Identity Verified
Local time: 15:28
English to Latvian
+ ...
klients ir klients May 19, 2007

vismaz, kamēr nav samaksājis.

Klienta vēlmes parast izpilda, it sevišķi, ja potenciālais materiālais zaudētājs ir tulks. jādomā reāli, jārīkojas reāli. jānosūta rēķins kaut vai 10x ieskenēts.


 
Vents Villers
Vents Villers  Identity Verified
Local time: 15:28
English to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
Seriaala turpinaajums:))) Jun 5, 2007

... tajaa passaa 10. maijaa arii "ieskeneeju" savu worda reekkinu (edit-copy>>edit-past as picture jau daudz laika neprasa, to passu jpg failu vien dabuuju paaris sekundes intensiivi straadaajot...) un aizsuutiiju veelreiz ar luugumu apstiprinaat sannemssanu.
Rezultaataa, vakar (4. juunijaa) sanneemu apstiprinaajumu, ka mans skeneetais reekkins sannemts (citaats no apstiprinaajuma veestules):
"... I am giving the invoice for immediate payment.
Please take my apologies."
... See more
... tajaa passaa 10. maijaa arii "ieskeneeju" savu worda reekkinu (edit-copy>>edit-past as picture jau daudz laika neprasa, to passu jpg failu vien dabuuju paaris sekundes intensiivi straadaajot...) un aizsuutiiju veelreiz ar luugumu apstiprinaat sannemssanu.
Rezultaataa, vakar (4. juunijaa) sanneemu apstiprinaajumu, ka mans skeneetais reekkins sannemts (citaats no apstiprinaajuma veestules):
"... I am giving the invoice for immediate payment.
Please take my apologies."

Interesanti, cik ilgi tagad buutu pieklaajiigi gaidiit uz sso "immediate payment"?

Viedoklli/pieredze/komentaari...
Collapse


 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 15:28
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
Jā, ilgi tie elektroni bijuši iesprūduši vados :) Jun 5, 2007

až no 10. maija līdz 4. jūnijam

Es ieteiktu gaidīt ne vairāk par 5 dienām, pēc tam- Zilais Dēlis...

Uldis


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Zilais deelis






Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »