Jautājums par profila apmeklētājiem
Thread poster: Inese Poga-Smith
Inese Poga-Smith
Inese Poga-Smith  Identity Verified
Canada
Local time: 01:32
Latvian to English
+ ...
Aug 13, 2007

Īstenībā jau labu laiku (apmēram pāris gadus) esmu to pamanījusi, bet nekad nav laika pajautāt, ko citi par to domā.
Vai jums arī gadās tā, ka papētot, no kuras IP adreses nāk kāds profila u.c. lapas sadaļu apmeklētājs, redzat, ka apmeklējumu skaits no vienas un tās pašas IP adreses vienā dienā ir, piemēram, 59, 48 vai 65? Un tās pašas apmeklētāju IP adreses atkārtojas gandrīz vai katru otro dienu?
Man pašai neiznāk laika pārlūkot savu profilu biež�
... See more
Īstenībā jau labu laiku (apmēram pāris gadus) esmu to pamanījusi, bet nekad nav laika pajautāt, ko citi par to domā.
Vai jums arī gadās tā, ka papētot, no kuras IP adreses nāk kāds profila u.c. lapas sadaļu apmeklētājs, redzat, ka apmeklējumu skaits no vienas un tās pašas IP adreses vienā dienā ir, piemēram, 59, 48 vai 65? Un tās pašas apmeklētāju IP adreses atkārtojas gandrīz vai katru otro dienu?
Man pašai neiznāk laika pārlūkot savu profilu biežāk kā pāris reizes mēnesī, nesaprotu, ko tie daži apmeklētāji meklē manā profilā, mācās no galvas, vai? Katrā ziņā rodas izbrīns. Tās nav Latvijas IP adreses, visbiežāk parādās Kalifornija un Arizona.
Any ideas?

Pateicos jau iepriekš, ja kāds zina, ko tas nozīmē.
Collapse


 
Jana Teteris
Jana Teteris  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 06:32
Latvian to English
+ ...
Diemžēl........ Aug 13, 2007

...ir maz ticams, ka Jums ir slepens pielūdzējs

Es par šo jautājumu esmu iepriekš lasījusi un izrādās, ka tā ir kaut kāda automatizēta meklēšanas ierīce/programma.

http://www.proz.com/post/515762#515762


 
Evija Rimšāne
Evija Rimšāne  Identity Verified
Latvia
Local time: 08:32
English to Latvian
... Aug 13, 2007

Tieši to pašu diskusiju gribēju mēģināt sameklēt, bet Jana jau ir atradusi.
Starp citu, defaultais IP adrešu noteicējs šeit, Proz'ā ir diezgan neprecīzs (pēc maniem novērojumiem). Varu ieteikt šaubu gadījumā izmantot vienu daudz labāku, precīzāku un detalizētāku: http://www.ip-adress.com
Iekopējot tur, piemēram,
... See more
Tieši to pašu diskusiju gribēju mēģināt sameklēt, bet Jana jau ir atradusi.
Starp citu, defaultais IP adrešu noteicējs šeit, Proz'ā ir diezgan neprecīzs (pēc maniem novērojumiem). Varu ieteikt šaubu gadījumā izmantot vienu daudz labāku, precīzāku un detalizētāku: http://www.ip-adress.com
Iekopējot tur, piemēram, IP adresi 66.249.72.168, kas manu profilu apmeklējusi jau vairākus simtus reižu ( ), var redzēt, ka tas tiešām ir Google bots (Host: crawl-66-249-72-168.googlebot.com)
Collapse


 
biankonera
biankonera  Identity Verified
Latvia
Local time: 08:32
Italian to Latvian
+ ...
Google Aug 13, 2007

Parasti neskaitāmie apmeklējumi ir no googles puses. Skaidrojums ir atrodams arī FAQ/Help (īsti neatceros nosaukumu) sadaļā.

 
Kristine Sprula (Lielause)
Kristine Sprula (Lielause)  Identity Verified
Latvia
Local time: 08:32
Member (2005)
English to Latvian
+ ...
Mēs esam Gūglē... Aug 13, 2007

Visi prozētāju profili, kudozi utt. ir atrodami ar Gūglestantes palīdzību. Varbūt tāpēc, ka kāds vārds profilā "atsaucas" uz meklēšanu, arī sanāk tie daudzie apmeklējumi.
Tās gan tikai manas pārdomas par tēmu


 
Inese Poga-Smith
Inese Poga-Smith  Identity Verified
Canada
Local time: 01:32
Latvian to English
+ ...
TOPIC STARTER
Tas ir labs izskaidrojums Aug 13, 2007

Liels paldies par ieteikumiem, taisnība, ka IP noteicējs ir visai neprecīzs. Kā jau teicu, vienmēr par maz laika, lai kaut ko kārtīgi pābaudītu.
Sameklējamībai ar Google ir divas puses, ļoti daudz labu darba piedāvājumu un ļoti daudz visādu scamu un spamu. Pasts atsijā lielāko spama daļu, bet, kad vēl biju tik neapdomīga, ka tiešā variantā bija atrodams gan mans tel. numurs, gan adrese, tad vienreiz tiku iepīta kārtīgā scamā, un nācās lūgt policiju palīdzē
... See more
Liels paldies par ieteikumiem, taisnība, ka IP noteicējs ir visai neprecīzs. Kā jau teicu, vienmēr par maz laika, lai kaut ko kārtīgi pābaudītu.
Sameklējamībai ar Google ir divas puses, ļoti daudz labu darba piedāvājumu un ļoti daudz visādu scamu un spamu. Pasts atsijā lielāko spama daļu, bet, kad vēl biju tik neapdomīga, ka tiešā variantā bija atrodams gan mans tel. numurs, gan adrese, tad vienreiz tiku iepīta kārtīgā scamā, un nācās lūgt policiju palīdzēt. Tagad ir cits tel. numurs (nomainīju servisa sniedzēju) un adrese arī jau divas reizes pārmainījusies. Pirms pāris gadiem katrs otrais tel. zvans bija no visādu preču un pakalpojumu izplatītājiem, un ir diezgan jocīga sajūta, ja mans vārds un uzvārds nav nevienā tel. uzziņu grāmatā, līgumā, utt., bet tie zvanītāji jautā tieši mani. Tā kā šis izskaidrojums ir visai mierinošs. No visām iespējām slepens pielūdzējs vēl būtu tas labākais, cita veida nepamatota interese gan mani tagad dara visai piesardzīgu.
Katrā ziņā liels paldies, un kādā brīvā brīdī paskatīšos, kā tas viss īsti ir.
Collapse


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Jautājums par profila apmeklētājiem






Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »