ProZ.com 2011 m. virtuali vertėjų konferencija - Registruokis dabar!
Thread poster: Kristina Radziulyte

Kristina Radziulyte  Identity Verified
Lithuania
Local time: 05:09
Member (2006)
English to Lithuanian
+ ...

Moderator of this forum
Sep 7, 2011

Mieli kolegos,

Artėja trečioji metinė ProZ.com virtuali vertėjų konferencija, vyksianti rugsėjo 26-30 dienomis:

http://www.proz.com/virtual-conferences/group/2

5 dienų konferencijos programa:

ProZ.com konferencija vyks internete, todėl kiekvienas galės patogiai "atvykti" ir dalyvauti iš savo namų ar biuro. Ši konferencija, kaip ir visi ProZ.com virtualūs renginiai, yra nemokama visiems ProZ.com nariams. ProZ.com virtualūs renginiai siūlo lankytojams prieigą prie mokomojo turinio, kontaktų galimybes, darbo galimybes ir daugiau, ir visa tai turtingoje, patrauklioje internetinėje aplinkoje.

Norėdami registruotis į šios virtualios konferencijos renginius, apsilankykite http://www.proz.com/virtual-conferences/group/2 ir spustelėkite nuorodą register now puslapio viršuje.

Keletas naudingų patarimų:

  • Visos konferencijos sesijos rodomos GMT laiku; norėdami matyti sesijas savo vietos laiku, profilyje turite nustatyti savo laiko zoną. Filmuką, kaip nustatyti vietos laiko zoną profilyje, galite pažiūrėti čia.
  • "Recruitment day" renginyje galėsite kreiptis tik dėl tokio darbo, kur jūsų įgūdžiai ir kalbų kombinacija atitinka darbdavio nustatytus reikalavimus. Todėl pasirūpinkite, kad jūsų profilio informacija būtų išsami ir atnaujinta. Naudingų profilio pildymo patarimų rasite apsilankę ProZ.com profilio pagalbos forume arba šiuose instrukcijų filmukuose: "Getting the most out of your ProZ.com profile" ir "Profile completion 2.0".

Iki pasimatymo konferencijoje!

Geriausi linkėjimai,
Kristina


Direct link Reply with quote
 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Kristina Radziulyte[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

ProZ.com 2011 m. virtuali vertėjų konferencija - Registruokis dabar!

Advanced search


Across v6.3
Translation Toolkit and Sales Potential under One Roof

Apart from features that enable you to translate more efficiently, the new Across Translator Edition v6.3 comprises your crossMarket membership. The new online network for Across users assists you in exploring new sales potential and generating revenue.

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search