Честитки
Thread poster: Gabriela Nikolova

Gabriela Nikolova  Identity Verified
Macedonia (FYROM)
Local time: 05:23
Member (2005)
English to Macedonian
+ ...
Jan 4, 2009

Можеби доцнам со честитките, но денес случајно видов дека колегата Шерефедин е модератор за Kudoz за македонски јазик, во однос на повеќе јазични парови, мислам дека вообичаено Проз објавуваше такви информации, но овојпат немам прочитано таква вест, па би сакала да упатам искрени честитки до Шерефедин, верувам дека таа функција ќе ја извршува навистина професионално и му посакувам многу успех.
Воедно, среќни празници на сите колеги преведувачи.

Поздрав,
Габи

[Edited at 2009-01-04 21:15 GMT]


Direct link Reply with quote
 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Milena Čkripeska[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Честитки

Advanced search


Across v6.3
Translation Toolkit and Sales Potential under One Roof

Apart from features that enable you to translate more efficiently, the new Across Translator Edition v6.3 comprises your crossMarket membership. The new online network for Across users assists you in exploring new sales potential and generating revenue.

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search