Многу импресии од Првата меѓународна конференција на ЗПРМ
Thread poster: Irena Kacarski-Kimova

Irena Kacarski-Kimova  Identity Verified
Macedonia (FYROM)
Local time: 18:27
Member (2006)
English to Macedonian
+ ...
Nov 11, 2013

Драги колеги,

немам доволно зборови со кои би можела на колегите што беа и на оние што не беа присутни, верно да им ги пренесам задоволството и среќата што ги чувствувам по завршувањето на Првата меѓународна конференција на ЗПРМ!

А верувам дека така се чувстувуваа повеќето во преполната сала, посебни и вредни - како што кажа една наша колешка.

Слики наскоро!

https://www.facebook.com/groups/prifatilishte/permalink/10151711523622027/

https://www.facebook.com/macedoniantranslatorsassociation?ref=br_tf

https://www.facebook.com/events/560889717286936/?ref=5

www.mata.mk


Поздрав, Ирена


Direct link Reply with quote
 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Milena Čkripeska[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Многу импресии од Првата меѓународна конференција на ЗПРМ

Advanced search


SDL Trados Studio 2017 Freelance
The leading translation software used by over 250,000 translators.

SDL Trados Studio 2017 helps translators increase translation productivity whilst ensuring quality. Combining translation memory, terminology management and machine translation in one simple and easy-to-use environment.

More info »
memoQ translator pro
Kilgray's memoQ is the world's fastest developing integrated localization & translation environment rendering you more productive and efficient.

With our advanced file filters, unlimited language and advanced file support, memoQ translator pro has been designed for translators and reviewers who work on their own, with other translators or in team-based translation projects.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search