Wielkanoc
Thread poster: Iwona Szymaniak
Iwona Szymaniak
Iwona Szymaniak  Identity Verified
Poland
Local time: 08:21
Member
English to Polish
+ ...
SITE LOCALIZER
Mar 21, 2008

Wszystkim Przyjaciołom, Koleżankom i Kolegom Tłumaczom i nie tylko, tudzież Znajomym Kurczaka Wielkanocnego
życzę pomyślności, spokoju i pogody w sercu,

Wasza Iwonka



[Zmieniono 2008-03-21 13:08]


 
Barbara Gadomska
Barbara Gadomska  Identity Verified
Local time: 08:21
English to Polish
+ ...
Dzięki, Iwonko Mar 21, 2008

Życzę wszystkim kilku pięknych, leniwych, sytych i zadowolonych dni. No i pięknej wiosny tej zimy!

 
Stanislaw Czech, MCIL CL
Stanislaw Czech, MCIL CL  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 07:21
Member (2006)
English to Polish
+ ...
SITE LOCALIZER
Przyłaczam się do życzeń Mar 21, 2008

Wszystkiego najlepszego, zdrowych spokojnych Świąt i chwili zadumy,

Staszek


 
Vanda Nissen
Vanda Nissen  Identity Verified
Australia
Local time: 16:21
Member (2008)
English to Russian
+ ...
Dziekuje i rowniez skladam zyczenia. Mar 21, 2008

Zycze wszystkim kolegom spokojnych Swiat Wielkanocnych!

 
Wolfgang Jörissen
Wolfgang Jörissen  Identity Verified
Belize
Dutch to German
+ ...
Buenos jajres Mar 22, 2008

również z mojej strony!

 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 08:21
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Wszystkiego najlepszego! Mar 22, 2008

Zdrowych, radosnych i wesołych Świąt!
Życzę wszystkim, aby znaleźli czas na chwilę odpoczynku, zadumy i spaceru po lesie.

Magda



[Edited at 2008-03-22 17:37]


 
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Poland
Local time: 08:21
German to Polish
+ ...
Radosnych, wspaniałych Świąt! Mar 22, 2008

Nie umyję okien, bo nie.
Nie wyglansuję podłóg, bo nie.


Za to, oprócz moich Rodziców, na śniadaniu wielkanocnym będzie u nas troje przyjaciół, co mnie ogromnie cieszy, bo to kochane ludki są

Uwielbiam piec (ciasta, mięsiwa) i gotować specjalne dania na specjalne święta,
a ta Wielkanoc będzie baaardzo szczególna (ale o tym potem, żeby nie zapeszyć).

Przede
... See more
Nie umyję okien, bo nie.
Nie wyglansuję podłóg, bo nie.


Za to, oprócz moich Rodziców, na śniadaniu wielkanocnym będzie u nas troje przyjaciół, co mnie ogromnie cieszy, bo to kochane ludki są

Uwielbiam piec (ciasta, mięsiwa) i gotować specjalne dania na specjalne święta,
a ta Wielkanoc będzie baaardzo szczególna (ale o tym potem, żeby nie zapeszyć).

Przede wszystkim nie mogę się już doczekać spędzenia czasu z ludźmi, którzy są dla mnie bardzo ważni, a w codziennym zabieganiu niestety często nie znajduję czasu, by się z nimi spotkać osobiście. No, a telefon sprawy nie załatwia.


Niestety nie umiem wkleić do posta jakiejś fajnej animacji (Magdo! Twój zajączek jest super!), ale i tak z całego serca życzę Wam, kochani, wspaniałych, rodzinnych Świąt i... nie unikajcie mokrego dyngusa!
Iwonko! Dzięki za przemiły wątek i życzenia


Agnieszka
P.S.: Aha, pamiętajcie, że wątroba też człowiek
Collapse


 
Iwona Szymaniak
Iwona Szymaniak  Identity Verified
Poland
Local time: 08:21
Member
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
SITE LOCALIZER
Zajączek cudny Mar 22, 2008

Ja musiałam się uświątecznić cała, bo niby wprowadziłam odpowiednie BB kody, ale obrazek się nie chciał wyświetlić i pokazywało się tylko, że jest w tym miejscu obrazek, więc chwilowo zmieniłam swój imaaaaaaaaaaż.

Okna były czyste nawet (a jest ich sporo, swoją drogą mogliby już wymyslić samoczyszczące się okna, jeśli są lodówki, których nie trzeba rozmrażać, to czemuż by nie okna, których nie trzeba myć). Potem przyszly pluchy, śnieżyce itp. odmi
... See more
Ja musiałam się uświątecznić cała, bo niby wprowadziłam odpowiednie BB kody, ale obrazek się nie chciał wyświetlić i pokazywało się tylko, że jest w tym miejscu obrazek, więc chwilowo zmieniłam swój imaaaaaaaaaaż.

Okna były czyste nawet (a jest ich sporo, swoją drogą mogliby już wymyslić samoczyszczące się okna, jeśli są lodówki, których nie trzeba rozmrażać, to czemuż by nie okna, których nie trzeba myć). Potem przyszly pluchy, śnieżyce itp. odmiany aury, a także nos kota proszącego, żeby go do domu wpuścić i czyste okna zrobiły się brudne, więc już takie zostały.

U nas śnieżyce przeplatane deszczem i słońcem. Kasztanom pęcznieją pąki, tulipany mają ze 3-4 cm, stokrotki ścigają się z przebiśniegami, a forsycje kwitną w wazonie.
Po łąkach chodzą żurawie, a wczoraj widziałam dwa bociany.
Mimo wszystko przyroda powtarza swój cykl i świat się odradza jak od prawieków w tym właśnie czasie.

Odnawiajmy się z nią i my czerpiąc siły z rodzinno-przeyjacielskich spotkań i nie szczędząc dawania siebie.

Dzielę się z Wami wirtualnie jajeczkiem symbolem życia i odrodzenia, pogańskim wprawdzie, lecz mocno zakorzenionym w naszej kulturze.

00000000000000000000000000000000000

Niepowodzenia wczorajsze sprawiły, że dziś dostaniecie dużo jajeczek, ale takich prostych i to w ogóle nie są zera.


Iwonka
Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Wielkanoc






Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »