Statystyka Worda mi zwariowała
Thread poster: Iza Szczypka

Iza Szczypka  Identity Verified
Spain
Local time: 08:25
English to Polish
+ ...
Apr 16, 2008

Word normalnie pokazuje przecież łączny czas edycji pliku, a akurat dzisiaj postanowił pokazywać czas edycji ostatniej poprawki - chyba się dowiedział, że pracuję właśnie na stawce godzinowej, bo plik z mnóstwem formatowania. Sprawdziłam, czy nie mam włączonego tworzenia nowej wersji przy zamykaniu pliku - odfajkowane nie jest, a to właśnie robi. Restart pliku, Worda i komputera został wykonany, reinstalacja Office też, a to uparcie... Windows Commander oczywiście pokazuje to samo - czas edycji ostatniej poprawki, i koniec. Jest jakaś inna możliwość zczytania łącznego czasu edycji pliku?
Niby zawsze można się rozliczyć wg słów, ale tracę na tym z grubsza połowę, no i nie mam ochoty w przyszłosci włączać minutnika przy stawkach godzinowych.

Direct link Reply with quote

Wolfgang Jörissen  Identity Verified
Belize
Member
Dutch to German
+ ...
A może powinnaś ... Apr 17, 2008

Iza Szczypka wrote:

no i nie mam ochoty w przyszłosci włączać minutnika przy stawkach godzinowych.

... się jednak nad tym zastanawiać. Polecam "Time Stamp", za darmo dostępny na http://www.syntap.com/downloads.htm.

[Edited at 2008-04-17 13:26]

Iza Szczypka  Identity Verified
Spain
Local time: 08:25
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Dzięki, chyba skorzystam Apr 20, 2008

Wolfgang Jörissen wrote:

Iza Szczypka wrote:

no i nie mam ochoty w przyszłosci włączać minutnika przy stawkach godzinowych.

... się jednak nad tym zastanawiać. Polecam "Time Stamp", za darmo dostępny na http://www.syntap.com/downloads.htm

Chociaż wolę mieć 1 narzędzie 10-funkcyjne niż 10 mono, ale cóż zrobić.

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Statystyka Worda mi zwariowała

Advanced search

PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search