Spokojnych i Radosnych Świąt
Thread poster: vladex

vladex  Identity Verified
Local time: 07:45
Polish
+ ...
Apr 18, 2003

Nie jestem zbyt dobry w Art/Literary, więc ograniczę się do: \"Z okazji Świąt Wielkanocnych, życzmy sobie [...]\" i proszę następnych o wstawianie propozycji, zgodnie ze swoimi upodobaniami. Np. \"oderwania od: dedlajnów; przemądrzałych zleceniodawców, którzy wiedzą lepiej, jak przetłumaczyć dane sformułowanie; bełkotliwych tekstów softmarketingowych; nielogicznych tekstów technicznych; psucia wzroku monitorem komputra; psucia żołądka i mechanizmów regulujących homeostazę siódmą kawą po północy itp.

Chwilki na zauważenie, że życie ludzkie jest jak napis palcem na zamglonej szybie i nie ma co się tak bardzo wszystkim irytować...\"


Piotrek (czyli vladex)


PS. Mam nadzieję, że ten list nie uraża tych, dla których Wielkanoc, to obca tradycja, ani tych, którzy Święto Śmierci i Zmartwychwstania Pana obchodzą zgodnie z kalendarzem juliańskim... 

Elzbieta Pulawska  Identity Verified
Local time: 07:45
English to Polish
+ ...
...ach, te Święta!!! Apr 19, 2003

I ja również z całego serca przyłączam się do powyższych życzeń. Nareszcie, po długiej i uporczywej zimie, mamy prawdziwą wiosnę, a więc życzę wszystkim wiosny, nie tylko za oknem, ale też w sercu i w duszy, aby móc radośniej patrzeć na świat nawet w obliczu upierdliwego zleceniodawcy i bełkotliwych tekstów źródłowych.


Elżbieta


 

Dariusz Kozłowski  Identity Verified
Poland
Local time: 07:45
German to Polish
Piotrze, dołączam... Apr 19, 2003

...i zarówno Tobie, jak i wszystkim uczestnikom forum życzę spokoju, którego brak na codzień, chwili ciszy i skupienia, by spojrzeć w siebie i zobaczyć, co tam jest, czasu na uporządkowanie choć kilku z jeszcze nieuporządkowanych spraw, zrozumienia, zgody i wybaczenia (tam, gdzie by się przydało), radości, słońca, pogody (w tym ducha), no i - oczywiście - pysznego wielkanocnego jaja na jutrzejsze śniadanie oraz jak najmniej lania wody przez klientów i ... i.... i.....


Serdecznie Was pozdrawiam i dziękuję, że tu jesteście! icon_smile.gif

Darek icon_smile.gif


 

KORNELIA ZWIÓR-HOŁENKO
Local time: 07:45
English to Polish
+ ...
Jaj... Apr 19, 2003

...pięknie malowanych

zajączków kicanych,

smakołyków w koszyku,

dobrych życzeń bez liku


życzy Wam wszystkim

Kornelia Zwiór-Hołenko


P.S. Można dopisywać dalsze wersy. 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Spokojnych i Radosnych Świąt

Advanced search


WordFinder Unlimited
For clarity and excellence

WordFinder is the leading dictionary service that gives you the words you want anywhere, anytime. Access 260+ dictionaries from the world's leading dictionary publishers in virtually any device. Find the right word anywhere, anytime - online or offline.

More info »
PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search