Fladrowany - grained , nie engraved!
Thread poster: bartek

bartek  Identity Verified
Local time: 10:41
English to Polish
+ ...
May 9, 2003

Jeśli ktokolwiek będzie kiedykolwiek potrzebował znaczenia tego słówka to informuję uprzejmie iz jest to po angielsku GRAINED, a nie żaden engraved. Pomylenie pojęć całkowite. W glosariuszu juz nic się nie zrobi. Ja tylko wpiszę w swoim. Na dowód - linki w sieci (np. grained table) i stary Stanisławski, który jeszcze pamiętał, co to znaczyło

Z nocnym pozdrowieniem

Teresa

Direct link Reply with quote

leff  Identity Verified
English to Polish
+ ...
Dlaczego nie? May 9, 2003

Quote:

On 2003-05-09 20:35, bartek wrote:

Jeśli ktokolwiek będzie kiedykolwiek potrzebował znaczenia tego słówka to informuję uprzejmie iz jest to po angielsku GRAINED, a nie żaden engraved. Pomylenie pojęć całkowite. W glosariuszu juz nic się nie zrobi. Ja tylko wpiszę w swoim. Na dowód - linki w sieci (np. grained table) i stary Stanisławski, który jeszcze pamiętał, co to znaczyło

Z nocnym pozdrowieniem

Teresa

na początek proponuję być zamieściła taką odpowiedź na to pytanie, a potem normalnie wystąpiła o arbitraż. Chociaż fakt, że ostatnie arbitraże nie cieszyły się popularnością, ale warto przynajmniej spróbować - a nuż się uda. Inni nas chwalą za ten pomysł i wcielają go u siebie, więc myślę ze warto go pielęgnować.

pozdrawiam

Leszek

bartek  Identity Verified
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Dałam taką odpowiedź May 10, 2003

na początek proponuję być zamieściła taką odpowiedź na to pytanie, a potem normalnie wystąpiła o arbitraż. Chociaż fakt, że ostatnie arbitraże nie cieszyły się popularnością, ale warto przynajmniej spróbować - a nuż się uda. Inni nas chwalą za ten pomysł i wcielają go u siebie, więc myślę ze warto go pielęgnować.

Ale moja odpowiedż minęła się z zaakceptowaniem odpowiedzi przez Askera. W każdym razie odpowiedź figuruje. Coż ja mogę zwojować przez arbitraż?

Pewnie z jedna osoba wypowie się , albo i nie. Termin jest rzadkością i niewiele osób wie o jego istnieniu. Moja wina, że stosunkowo późno udzieliłam odpowiedzi, ale zmylił mnie błąd literowy w pytaniu, a poza tym przez 3/4 dnia byłam odcięta od świata

Jeśli ktoś będzie kiedyś tego szukał, to na pewno trafi na moją odpowiedź, gdyż nie ma literówki w haśle

Dziękuję za poradę, z której tym razem nie skorzystam

Teresa

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Fladrowany - grained , nie engraved!

Advanced search

Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

More info »
Déjà Vu X3
Try it, Love it

Find out why Déjà Vu is today the most flexible, customizable and user-friendly tool on the market. See the brand new features in action: *Completely redesigned user interface *Live Preview *Inline spell checking *Inline

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search