Fladrowany - grained , nie engraved!
Thread poster: bartek
bartek
bartek  Identity Verified
Local time: 00:15
English to Polish
+ ...
May 9, 2003

Jeśli ktokolwiek będzie kiedykolwiek potrzebował znaczenia tego słówka to informuję uprzejmie iz jest to po angielsku GRAINED, a nie żaden engraved. Pomylenie pojęć całkowite. W glosariuszu juz nic się nie zrobi. Ja tylko wpiszę w swoim. Na dowód - linki w sieci (np. grained table) i stary Stanisławski, który jeszcze pamiętał, co to znaczyło

Z nocnym pozdrowieniem

Teresa



 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 00:15
English to Polish
+ ...
In memoriam
Dlaczego nie? May 9, 2003

Quote:


On 2003-05-09 20:35, bartek wrote:

Jeśli ktokolwiek będzie kiedykolwiek potrzebował znaczenia tego słówka to informuję uprzejmie iz jest to po angielsku GRAINED, a nie żaden engraved. Pomylenie pojęć całkowite. W glosariuszu juz nic się nie zrobi. Ja tylko wpiszę w swoim. Na dowód - linki w sieci (np. grained table) i stary Stanisławski, który jeszcze pamiętał, co to znaczyło

Z nocnym pozdrowienie... See more
Quote:


On 2003-05-09 20:35, bartek wrote:

Jeśli ktokolwiek będzie kiedykolwiek potrzebował znaczenia tego słówka to informuję uprzejmie iz jest to po angielsku GRAINED, a nie żaden engraved. Pomylenie pojęć całkowite. W glosariuszu juz nic się nie zrobi. Ja tylko wpiszę w swoim. Na dowód - linki w sieci (np. grained table) i stary Stanisławski, który jeszcze pamiętał, co to znaczyło

Z nocnym pozdrowieniem

Teresa





na początek proponuję być zamieściła taką odpowiedź na to pytanie, a potem normalnie wystąpiła o arbitraż. Chociaż fakt, że ostatnie arbitraże nie cieszyły się popularnością, ale warto przynajmniej spróbować - a nuż się uda. Inni nas chwalą za ten pomysł i wcielają go u siebie, więc myślę ze warto go pielęgnować.



pozdrawiam

Leszek ▲ Collapse


 
bartek
bartek  Identity Verified
Local time: 00:15
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Dałam taką odpowiedź May 10, 2003

na początek proponuję być zamieściła taką odpowiedź na to pytanie, a potem normalnie wystąpiła o arbitraż. Chociaż fakt, że ostatnie arbitraże nie cieszyły się popularnością, ale warto przynajmniej spróbować - a nuż się uda. Inni nas chwalą za ten pomysł i wcielają go u siebie, więc myślę ze warto go pielęgnować.



Ale moja odpowiedż minęła się z zaakceptowaniem odpowiedzi przez Askera. W każdym razie odpowiedź figuruje. Coż ja mogę zwojowa
... See more
na początek proponuję być zamieściła taką odpowiedź na to pytanie, a potem normalnie wystąpiła o arbitraż. Chociaż fakt, że ostatnie arbitraże nie cieszyły się popularnością, ale warto przynajmniej spróbować - a nuż się uda. Inni nas chwalą za ten pomysł i wcielają go u siebie, więc myślę ze warto go pielęgnować.



Ale moja odpowiedż minęła się z zaakceptowaniem odpowiedzi przez Askera. W każdym razie odpowiedź figuruje. Coż ja mogę zwojować przez arbitraż?

Pewnie z jedna osoba wypowie się , albo i nie. Termin jest rzadkością i niewiele osób wie o jego istnieniu. Moja wina, że stosunkowo późno udzieliłam odpowiedzi, ale zmylił mnie błąd literowy w pytaniu, a poza tym przez 3/4 dnia byłam odcięta od świata

Jeśli ktoś będzie kiedyś tego szukał, to na pewno trafi na moją odpowiedź, gdyż nie ma literówki w haśle

Dziękuję za poradę, z której tym razem nie skorzystam

Teresa
Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Fladrowany - grained , nie engraved!






CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »