Szkolenie Wordfast - kiedy w Poznaniu?
Thread poster: Agnieszka Sliwinska
Agnieszka Sliwinska
Agnieszka Sliwinska  Identity Verified
Poland
Local time: 22:14
English to Polish
+ ...
Jul 2, 2008

Witam,

Nie wiem, czy jestem on- czy off-topic, ale widząc dziś kolejną informację o szkoleniach wordfastowskich we Wrocławiu i Krakowie, postanowiłam spytać, czy jest szansa na zorganizowanie takiej imprezy w Poznaniu. Myślę, że chętni znaleźliby się, a ja byłabym pierwszą lub jedną z pierwszych.

Pozdrawiam,

Agnieszka

Ps. Może ktoś mnie poprze?


 
Agenor Hofmann-Delbor
Agenor Hofmann-Delbor  Identity Verified
Local time: 22:14
English to Polish
Najlepiej napisać do p. Agnieszki Hamann. Jul 2, 2008

Agnieszka Sliwinska wrote:
Nie wiem, czy jestem on- czy off-topic, ale widząc dziś kolejną informację o szkoleniach wordfastowskich we Wrocławiu i Krakowie, postanowiłam spytać, czy jest szansa na zorganizowanie takiej imprezy w Poznaniu. Myślę, że chętni znaleźliby się, a ja byłabym pierwszą lub jedną z pierwszych.


Najlepiej napisać do p. Agnieszki Hamann (link w sekcji Community-Trainings) prowadzącej ostatnią serię szkoleń wordfastowych. Realizacja szkolenia to zwykle wypadkowa wolnego terminu prowadzącego i wielkości zebranej grupy, więc warto zapytać.

A póki co w Poznaniu równo za dwa tygodnie odbędzie się szkolenie z pakietu SDL Trados. Więcej informacji: www.lspsoftware.pl



[Edited at 2008-07-02 11:30]


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Szkolenie Wordfast - kiedy w Poznaniu?






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »