ProZanki i ProZacy! integrujmy się! :) (Referendum UE)
Thread poster: Dariusz Kozłowski

Dariusz Kozłowski  Identity Verified
Poland
Local time: 17:58
German to Polish
Jun 8, 2003

Ponoć nieoficjalnie frekwencja 58,8 proc i z tego ponad 81% "za" [źródło: PBS; za TVN]

Najbliższy warszawski Pałłał będzie zatem też historyczny

Ciekawe jak nam też naprawdę - w praktyce będzie w Unii... (oprócz dodatkowej ilości pracy na rynku tłumaczeń:))

A tymczasem wszystkich "zwolenników Europy bez granic", i tych którzy głosowali "za" i tych, którzy z różnych przyczyn nie mogli, serdecznie zapraszam na wirtualnego szampana)

Darek

Na Zdrowie/Cheers/Zum Wohl !

Niestety, jako że kawalerskie gospodarstwo zaprasza, więc z kieliszkami do owego szampana pewien szkopuł, hm, będzie... Może kto pomoże?))

[niestety, nie wiem, jak umieścić taki śliczny obrazek bąbelkującego w kieliszku szampana, jaki kiedyś umieściła bodaj Magda Dziadosz ]

[Edited at 2003-06-08 23:27]

A najbliższa okazja... też do integracji już tuż ...
więcej: http://www.proz.com/powwow/430

[Edited at 2003-06-09 11:11]

Direct link Reply with quote

Uwe Kirmse  Identity Verified
Polish to German
+ ...
Szampan Jun 9, 2003

Mimo ze nie zostalem zaproszony, bo nie glosowalem "za" (ani "przeciw"), umieszcze Ci tu przynajmniej tego szampana. (Ruchomego obrazku nie znalazlem, ale chyba ten tez moze byc - jesli sie uda.)

Wiec na zdrowie!

Nie udalo sie, obrazek sie nie pokazuje. Chyba ograniczono mozliwosci uzywania HTMLu na forum. Jesli wiec ktos koniecznie jeszcze chce tego szampana, powinien kliknac tu.

[Edited at 2003-06-09 11:54]

Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Szampan!! Jun 9, 2003

Faktycznie, możliwości postawienia wirtualnego szampana na razie się ograniczyły: jest obietnica, że html na nasze fora wróci - mam nadzieję, że do 1 maja przyszłego roku forum zostanie naprawione. Póki co, myślę, że toasty wzniesiemy na najbliższym Pałłale - za nas wszystkich

Magda

Dariusz Kozłowski  Identity Verified
Poland
German to Polish
TOPIC STARTER
Ależ Uwe ! .... :) Jun 9, 2003

...oczywiście, że jesteś zaproszony!
Twoja wiadomość zwróciła mi zresztą uwagę na to, że zaproszenie w poprzedniej formie (w międzyczasie troszkę je zmieniłem) było trochę jednostronne i "niepełne". A zatem jeszcze raz: Zapraszam!

I pozdrowienia dla odwiedzających ten wątek

Darek

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

ProZanki i ProZacy! integrujmy się! :) (Referendum UE)

Advanced search

LSP.expert
You’re a freelance translator? LSP.expert helps you manage your daily translation jobs. It’s easy, fast and secure.

How about you start tracking translation jobs and sending invoices in minutes? You can also manage your clients and generate reports about your business activities. So you always keep a clear view on your planning, AND you get a free 30 day trial period!

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search