Pliki InDesign .indb a Trados
Thread poster: Andrzej Lejman

Andrzej Lejman  Identity Verified
Local time: 18:45
German to Polish
+ ...
Jan 10, 2009

Witam,

czy ktoś się orientuje, jak wygląda na dzisiaj tłumaczenie tych plików? Czy jest jakikolwiek sposób tłumaczenia niewymagający posiadania zainstalowanego InDesigna?

Moja wersja Tradosa to 8.2.0.835.

Za wszelkie informacje i pomoc dziękuję.

A.

[Edited at 2009-01-10 14:01 GMT]

Direct link Reply with quote

Wojciech Froelich  Identity Verified
Poland
English to Polish
INDD? Jan 10, 2009

Andrzej Lejman wrote:

Witam,

czy ktoś się orientuje, jak wygląda na dzisiaj tłumaczenie tych plików? Czy jest jakikolwiek sposób tłumaczenia niewymagający posiadania zainstalowanego InDesigna?

Trzeba toto najpierw skonwertować do INXa, a potem już normalnie w TagEditorze. Zalecana aktualizacja do najnowszych buildów i sprawdzenie, czy przypadkiem się jakieś hotfixy na talisma.sdl.com nie pojawiły.

Grzegorz Gryc  Identity Verified
French to Polish
+ ...
Hotfiksy itepe... Jan 10, 2009

Wojciech Froelich wrote:

Andrzej Lejman wrote:

Trzeba toto najpierw skonwertować do INXa,

Do czego trzeba mieć odpowiednią wersję InDesigna...
Ja będę miał 3 dopiero za kilka(naście) dni, więc Ci teraz nie pomogę

a potem już normalnie w TagEditorze. Zalecana aktualizacja do najnowszych buildów i sprawdzenie, czy przypadkiem się jakieś hotfixy na talisma.sdl.com nie pojawiły.

Do 8.2.0.835 są, o ile pamiętam.
Tych hotfiksów jest w ogóle dużo, więc z lenistwa pomyśl może o upgrade do 8.3.0.863 tj. 2007 Suite.
Intelektualnie tam nie ma absolutnie nic nowego, tylko opłata za SP3.
Przyzwoite firmy takie "nowości" dają za darmo...

Zdrówkot
GG

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Pliki InDesign .indb a Trados

Advanced search

memoQ translator pro
Kilgray's memoQ is the world's fastest developing integrated localization & translation environment rendering you more productive and efficient.

With our advanced file filters, unlimited language and advanced file support, memoQ translator pro has been designed for translators and reviewers who work on their own, with other translators or in team-based translation projects.

More info »
PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search