Pages in topic:   < [1 2]
Ukrywanie własnych odpowiedzi
Thread poster: literary
Miriam300
Miriam300
Local time: 16:38
English to Polish
+ ...
przesada! Feb 18, 2009

literary wrote:

Jest to też rodzaj szantażu emocjonalnego wobec posiadającego miękkie serce askera: Jeśli nie wybierzesz mojej odpowiedzi, ona przepadnie i przez ciebie Proz będzie niedoskonały.


Ależ Literary, to jest zdecydowanie PRZESADA. Sama wybrałaś taki temat, ale z nim przesadzasz.

Co ma praktyka tlumaczenia z szantażem emocjonalnym, i miękim sercem????- NIC.

żyjemy w demokracji (chyba!) więc popieramy możliwość WYBORU na ukrycie odpowiedzi , czy też jej ujawniewnienia.

Jesli nie będzie wyboru ukrycia, to też niech będzie wybór na edycję.


 
M.A.B.
M.A.B.
Poland
Local time: 17:38
English to Polish
+ ...
No to do dzieła! Feb 18, 2009

Właśnie wysłałem zgłoszenie pod hasłem "suggestion" z propozycją, aby nie można było chować odpowiedzi do zamkniętych pytań. Kto następny?
MB


 
Iwona Szymaniak
Iwona Szymaniak  Identity Verified
Poland
Local time: 17:38
Member
English to Polish
+ ...
SITE LOCALIZER
Zgłoszenie propozycji Feb 19, 2009

Również wysłałam

I.


 
literary
literary
Local time: 17:38
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
czemu nie, wysłałem Feb 19, 2009

po angielsku, w jednej linijce, trzeba podać swój email
Help tu u góry - Support - Make a suggestion
Nazwą to "spam from Poland"


 
Iwona Szymaniak
Iwona Szymaniak  Identity Verified
Poland
Local time: 17:38
Member
English to Polish
+ ...
SITE LOCALIZER
Czarnowidz Feb 19, 2009

literary wrote:

Nazwą to "spam from Poland"


i pesymista.

I.


 
allp
allp
Poland
Local time: 17:38
English to Polish
+ ...
Ja też wysłałam Feb 19, 2009

to jest nas już czworo.

Można jeszcze wrzucić temat na forum anglojęzyczne, może problem pojawił się gdzieś jeszcze, a poza tym obsługa portalu zagląda na tamte fora.

@Mirka: mówimy o zablokowaniu możliwości chowania odpowiedzi PO zamknięciu pytania. Zwykle trwa to kilka dni, jest czas, żeby się zastanowić i zobaczyć, co piszą inni.

Co do edycji odpowiedzi - nie sądzę, żeby taka opcja miała być wprowadzona. Tak jak jest, widać, co k
... See more
to jest nas już czworo.

Można jeszcze wrzucić temat na forum anglojęzyczne, może problem pojawił się gdzieś jeszcze, a poza tym obsługa portalu zagląda na tamte fora.

@Mirka: mówimy o zablokowaniu możliwości chowania odpowiedzi PO zamknięciu pytania. Zwykle trwa to kilka dni, jest czas, żeby się zastanowić i zobaczyć, co piszą inni.

Co do edycji odpowiedzi - nie sądzę, żeby taka opcja miała być wprowadzona. Tak jak jest, widać, co kto napisał i o której godzinie, to pomaga unikać sporów o pierwszeństwo itp.
Pozostaje uważnie czytać własną twórczość przed wysłaniem.
Collapse


 
Pages in topic:   < [1 2]


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Ukrywanie własnych odpowiedzi






Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »