Ustawa of Finasach Publicznych po angielsku
Thread poster: madziag
madziag
madziag
Local time: 08:54
English to Polish
+ ...
Feb 25, 2009

Dzień dobry wszystkim,
czy ktoś z Was ma może Ustawę o Finansach Publicznych po angielsku, którą mógłby mi udostępnić albo wie, jak ją znaleźć na sieci? Szukam i szukam i nie mogę uwierzyć, że nie ma tłumaczenia tego dokumentu.

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc

Pozdrawiam serdecznie

Magda


 
Roman Kozierkiewicz
Roman Kozierkiewicz  Identity Verified
Local time: 08:54
English to Polish
+ ...
Chyba nie ma Feb 25, 2009

Próbowałem szukać i wydaje się, że nie istnieje ogólnie dostępne tłumaczenie tej ustawy. Podejrzewam, że takie tłumaczenie zostało zrobione na użytek dużych firm prawniczych, które - nie sądzę - aby chciały udostępnić "free of charge". Być może warto szukać u zaprzyjaźnionych prawników.

Z tego co wiem, zarówno C.H.Beck jak i Wolters Kluwer, które specjalizują się w takich publikacjach, nie dokonały tłumaczenia tej ustawy.

Życzę powodzenia
... See more
Próbowałem szukać i wydaje się, że nie istnieje ogólnie dostępne tłumaczenie tej ustawy. Podejrzewam, że takie tłumaczenie zostało zrobione na użytek dużych firm prawniczych, które - nie sądzę - aby chciały udostępnić "free of charge". Być może warto szukać u zaprzyjaźnionych prawników.

Z tego co wiem, zarówno C.H.Beck jak i Wolters Kluwer, które specjalizują się w takich publikacjach, nie dokonały tłumaczenia tej ustawy.

Życzę powodzenia w dalszych poszukiwaniach.

Jeśli one nie przyniosą skutku, warto spojrzeć na identyczne ustawy publikowane w innych krajach w wersji angielskiej. To może być przydatne dla znalezienia odpowiedniego słownictwa.

Roman Kozierkiewicz
Collapse


 
madziag
madziag
Local time: 08:54
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Już mam Feb 26, 2009

Już mam, dzięki uprzejmości jednego z Prozowiczów. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.


Kozierkiewicz wrote:

Próbowałem szukać i wydaje się, że nie istnieje ogólnie dostępne tłumaczenie tej ustawy. Podejrzewam, że takie tłumaczenie zostało zrobione na użytek dużych firm prawniczych, które - nie sądzę - aby chciały udostępnić "free of charge". Być może warto szukać u zaprzyjaźnionych prawników.

Z tego co wiem, zarówno C.H.Beck jak i Wolters Kluwer, które specjalizują się w takich publikacjach, nie dokonały tłumaczenia tej ustawy.

Życzę powodzenia w dalszych poszukiwaniach.

Jeśli one nie przyniosą skutku, warto spojrzeć na identyczne ustawy publikowane w innych krajach w wersji angielskiej. To może być przydatne dla znalezienia odpowiedniego słownictwa.

Roman Kozierkiewicz


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Ustawa of Finasach Publicznych po angielsku






Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »