My Tribute
Thread poster: dinde

dinde
Local time: 08:42
English to Polish
+ ...
Mar 31, 2009

Przepraszam, że zadaję tu pytanie. Ale żadnym sposobem nie jestem go w stanie wysłać. Próbuję od wczoraj. Mam to My Tribute w nawiasie w artykule i nie mam pojęcia, co to może znaczyć. Zdanie dotyczy rozumienia, coś tam wyjaśnia i potem jest to. Bardzo proszę o wyrozumiałość. Jeśli ktoś miał podobne problemy z prozem proszę o radę. Byłam w tym samym miejscu w zeszłym roku i też proz chodził koszmarnie, ale przynajmniej czasem coś mi się udawało wysłać. Teraz nic. Czy to mogą być jakieś ustawienia dostawcy internetu, czy co?. Inne strony działają ok.

 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

My Tribute

Advanced search


BaccS – Business Accounting Software
Modern desktop project management for freelance translators

BaccS makes it easy for translators to manage their projects, schedule tasks, create invoices, and view highly customizable reports. User-friendly, ProZ.com integration, community-driven development – a few reasons BaccS is trusted by translators!

More info »
WordFinder Unlimited
For clarity and excellence

WordFinder is the leading dictionary service that gives you the words you want anywhere, anytime. Access 260+ dictionaries from the world's leading dictionary publishers in virtually any device. Find the right word anywhere, anytime - online or offline.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search