My Tribute
Thread poster: dinde

dinde
Local time: 09:31
English to Polish
+ ...
Mar 31, 2009

Przepraszam, że zadaję tu pytanie. Ale żadnym sposobem nie jestem go w stanie wysłać. Próbuję od wczoraj. Mam to My Tribute w nawiasie w artykule i nie mam pojęcia, co to może znaczyć. Zdanie dotyczy rozumienia, coś tam wyjaśnia i potem jest to. Bardzo proszę o wyrozumiałość. Jeśli ktoś miał podobne problemy z prozem proszę o radę. Byłam w tym samym miejscu w zeszłym roku i też proz chodził koszmarnie, ale przynajmniej czasem coś mi się udawało wysłać. Teraz nic. Czy to mogą być jakieś ustawienia dostawcy internetu, czy co?. Inne strony działają ok.

 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

My Tribute

Advanced search


TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search