Proz a firewall
Thread poster: dinde

dinde
Local time: 19:33
English to Polish
+ ...
Oct 31, 2009

Czay ktoś doświadczył problemów z otwieraniem strony bądź wysyłaniem na przykład pytań przy włączonym firewallu? Bo ja kiedyś myślałam, że to kwestia słabego dostawcy internetu/prędkości sieci itp., póki nie odkryłam, że to mój firewall. Dlaczego tak się dzieje?

 

Krzysztof Achinger  Identity Verified
Poland
Chinese to Polish
+ ...
U mnie nie działa Kudoz Nov 1, 2009

Mieszkam w Chinach. Wybiórcza cenzura zablokowała tylko część ProZa zwaną KudoZ... Nie muszę mówić jak uciążliwe to jest. Istnieje możliwość zadania pytania, ale już zobaczenie odpowiedzi, akceptacja najbardziej poprawnej lub komentarz są zablokowane. Dobrze, że odpowiedzi na KudoZ otrzymuję też na maila, dzięki temu praca staje się możliwa.
Zapytałem o ten problem ProZ. W odpowiedzi przeczytałem, że to Chińczycy blokują część portalu i ProZ nic nie może na to poradzić.
Przepraszam przeszłych i przyszłych kolegów, którzy pomogli mi na KudoZ w tłumaczeniu terminów, o które pytałem, że nie mogłem akceptować ich najlepszej odpwiedzi, przydzielić punktów i podziękować. Wiem, że po jakimś czasie dzieje się to automatycznie, ale może wtedy jest mniej sprawiedliwie...


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Proz a firewall

Advanced search


SDL Trados Studio 2019 Freelance
The leading translation software used by over 250,000 translators.

SDL Trados Studio 2019 has evolved to bring translators a brand new experience. Designed with user experience at its core, Studio 2019 transforms how new users get up and running and helps experienced users make the most of the powerful features.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search