Proz a firewall
Thread poster: dinde

dinde
Local time: 05:36
English to Polish
+ ...
Oct 31, 2009

Czay ktoś doświadczył problemów z otwieraniem strony bądź wysyłaniem na przykład pytań przy włączonym firewallu? Bo ja kiedyś myślałam, że to kwestia słabego dostawcy internetu/prędkości sieci itp., póki nie odkryłam, że to mój firewall. Dlaczego tak się dzieje?

Krzysztof Achinger  Identity Verified
Poland
Chinese to Polish
+ ...
U mnie nie działa Kudoz Nov 1, 2009

Mieszkam w Chinach. Wybiórcza cenzura zablokowała tylko część ProZa zwaną KudoZ... Nie muszę mówić jak uciążliwe to jest. Istnieje możliwość zadania pytania, ale już zobaczenie odpowiedzi, akceptacja najbardziej poprawnej lub komentarz są zablokowane. Dobrze, że odpowiedzi na KudoZ otrzymuję też na maila, dzięki temu praca staje się możliwa.
Zapytałem o ten problem ProZ. W odpowiedzi przeczytałem, że to Chińczycy blokują część portalu i ProZ nic nie może na to poradzić.
Przepraszam przeszłych i przyszłych kolegów, którzy pomogli mi na KudoZ w tłumaczeniu terminów, o które pytałem, że nie mogłem akceptować ich najlepszej odpwiedzi, przydzielić punktów i podziękować. Wiem, że po jakimś czasie dzieje się to automatycznie, ale może wtedy jest mniej sprawiedliwie...

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Proz a firewall

Advanced search

TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
WordFinder Unlimited
For clarity and excellence

WordFinder is the leading dictionary service that gives you the words you want anywhere, anytime. Access 260+ dictionaries from the world's leading dictionary publishers in virtually any device. Find the right word anywhere, anytime - online or offline.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search