Pozbawienie praw modów posiłkowych (= KudoZ editors)
Thread poster: Crannmer

Crannmer
Local time: 21:59
German to Polish
+ ...
Nov 7, 2009

Moin

Do niedawna działała na Kudozie instytucja modów posiłkowych czy pomocniczych, którzy to byli w stanie zmienić status pytania PRO/NON PRO, wywalić identyczne i powtórzone pytanie tego samego askera itp.

Od dłuższego czasu min. niżej podpisany miał takie prawa. Miał, bo dzisiaj zauważyłem, ze klawisze Squash i Set PRO/NON PRO pod pytaniami mi diabli wzięli i nic w zamian nie zostawili.

Są modowie posiłkowi, których tez to dotknęło? Są może i tacy, których to nie dotknęło?

Jeśli tak ma być, to czy nie należałoby do ogólnie pojętej grzeczności, dotknięte osoby poinformować publicznie lub prywatnie o odnośnej decyzji kierownictwa?

MfG

C.

[Subject edited by staff or moderator 2009-11-07 23:56 GMT]

Direct link Reply with quote

Natalie  Identity Verified
Poland
Member (2002)
English to Russian
+ ...

MODERATOR
Funkcja Pro/non-Pro została zmieniona Nov 7, 2009

Była to decyzja kierownictwa. A ogłoszenie było tutaj:
http://www.proz.com/post/1249004#1249004

Przycisku 'squash' żadne zmiany nie dotyczyły, więc jeśli on niespodziewanie zniknął, proszę zawiadomić support.

Pozdrawiam,
Natalia

M.A.B.
Netherlands
English to Polish
+ ...
Kombinują jak koń pod górę Nov 7, 2009

A taka ładna była opcja zmieniania na PRO - teraz znowu żeby pytania zadane przez osoby z zewnątrz (bez loginu) stały się pro, musi zagłosować kilka osób... Bez sensu, wielu odpowiadaczy nie widzi non-pro pytań.

PS. Squash jest jak było, oczywiście dla pytań, na które nie ma jeszcze odpowiedzi...

[Zmieniono 2009-11-07 23:36 GMT]

Natalie  Identity Verified
Poland
Member (2002)
English to Russian
+ ...

MODERATOR
Wszystkie uwagi Nov 7, 2009

bardzo proszę zgłaszać w tym oto wątku:
http://www.proz.com/topic/145903

Przynajmniej będzie szansa, że kierownictwo przeczyta...

Wolfgang Jörissen  Identity Verified
Belize
Member
Dutch to German
+ ...
Ja znowu mogłem zmienić na PRO Nov 8, 2009

Cranmer, myślę, że wiem nawet o jakim pytaniu chodziło ostatnio. Ty zglosowałeś go na PRO, a ja aż sam się zdziwiłem, że mogłem wykonać tę zmianę, a Ty nie. Odkąd rzuciłem moderatorstwo w tej parze językowej (właśnie z powodu kilku decyzji kierownictwa), wydawało się, że my (mój szanowany kolega z odwrotnego kierunku i ja) straciliśmy również prawa edytorskie. Squashować nic nie mogłem i o ile wiem, również status PRO/NON PRO nie mogłem zmienić. Więc dziwne faktycznie, skoro nawet nie zostałem poinformowany o żadnej zmianie.

Nie ma dotychczas moderatora nowego w tej (również Twojej) kombinacji, więc chyba powinni być trochę bardziej elastyczni z takimi prawami. Ale komu to mówię?

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Pozbawienie praw modów posiłkowych (= KudoZ editors)

Advanced search

SDL Trados Studio 2017 Freelance
The leading translation software used by over 250,000 translators.

SDL Trados Studio 2017 helps translators increase translation productivity whilst ensuring quality. Combining translation memory, terminology management and machine translation in one simple and easy-to-use environment.

More info »
BaccS – Business Accounting Software
Modern desktop project management for freelance translators

BaccS makes it easy for translators to manage their projects, schedule tasks, create invoices, and view highly customizable reports. User-friendly, ProZ.com integration, community-driven development – a few reasons BaccS is trusted by translators!

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search