Ważna informacja z dziedziny bezpieczeństwa antywirusowego
Thread poster: Andrzej Lejman

Andrzej Lejman  Identity Verified
Local time: 17:28
German to Polish
+ ...
Nov 18, 2003

Na stronie:
http://www.my-etrust.com/microsoft/
dostępna jest bezpłatna, roczna subskrypcja programu antywirusowego i firewalla eTrust EZ Armor firmy CA, światowego lidera technologii bezpieczeństwa.
To wersja korporacyjnej technologii, przeznaczona dla uzytkownikow domowych.
Uwaga: Na komputerze nie mogą być jednocześnie zainstalowane różne programy tego rodzaju. Jeżeli zdecydujecie się skorzystać z tej oferty, należy wcześniej odinstalować dotychczasowe oprogramowanie.
Pozdrawiam
Andrzej

[Edited at 2003-11-19 09:44]

Direct link Reply with quote

SATRO  Identity Verified
Poland
German to Polish
+ ...
Cze... Nov 20, 2003

Dzięki, jak to u Ciebie funkcjonuje??? Spowalnia??

Pozdro

Stasek

Andrzej Lejman  Identity Verified
German to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
A czy zauważyłeś, że spowalnia? Nov 20, 2003

Ja akurat korzystam z McAfee, ale skoro tak piszesz, to z ciekawości zainstaluję na drugim komputerze. W zasadzie nie ma powodów, żeby dobry program antywirusowy spowalniał komputer. Jedynie, jak każda uruchomiona aplikacja, zajmuje pewien obszar pamięci. Może to akurat była ta kropla, która spowodowała u Ciebie lekkie przeciążenie systemu?

Pozdrawiam
Andrzej

SATRO  Identity Verified
Poland
German to Polish
+ ...
Pięknie, ale... Nov 20, 2003

... moduł AV jest bardzo dobry i ma szybki "silnik" (chyba go zatrzymam). Natomiast moduł FW powoduje, że Ania Bittner - którą sądinąd bardzo szanuję - zmiata mi sprzed nosa najlepsze pytania A tak poważnie, ten moduł mocno spowalnia przepustowość łącza i nie ma przy tym znaczenia, czy korzystam z proxy, czy nie. Może to jakiś konflikt gdzieś tam w środku, ale bardziej myślę, że to ten mechanizm tak działa (coś za coś)...

Dzięki jeszcze raz za piękny link (jak będziesz kiedyś w Poznaniu to masz u mnie piffko )

Stasek

Jerzy Czopik  Identity Verified
Germany
Member (2003)
Polish to German
+ ...
A czemu tylko tak? Nov 20, 2003

Stanislaw Trojanowicz wrote:

... moduł AV jest bardzo dobry i ma szybki "silnik" (chyba go zatrzymam). Natomiast moduł FW powoduje, że Ania Bittner - którą sądinąd bardzo szanuję - zmiata mi sprzed nosa najlepsze pytania
...

Czego szanujesz ja tylko skad inand? Ja bym tam ja szanowal w calosci...

J.

SATRO  Identity Verified
Poland
German to Polish
+ ...
W całości... Nov 20, 2003

Jerzy Czopik wrote:
Czego szanujesz ja tylko skad inand? Ja bym tam ja szanowal w calosci...

J.

W przerwach na szkoleniu zatapiam się w lekturze książki "Jak nie tłumaczyć tekstów technicznych" niestety nie jestwem w stanie podać autora, bo książke zostawiłem w samochodzie, a na dwór (pole) nie będę po nią po nocy biegał:). Ale żeby nie rozwlekać: autor nazywa moje "skądinąd" tzw. watą stylistyczną, która w rzeczywistości nie wpływa na ładunek informacyjny wypowiedzi. Słówko "skądinąd" podkreśla tylko, że mimo podstępnego i podłego ubiegania mnie w wyścigu bardzo ją szanuję i poważam. Uffff - nie myślałem, że po całym dniu szkolenia będzie mnie jeszcze stać na taki "mądry" wywód

Pozdrawiam

Stasek

PAS  Identity Verified
English to Polish
+ ...
to ten pan Nov 20, 2003

niestety nie jestwem w stanie podać autora, bo książke zostawiłem w samochodzie,

Andrzej Voellnagel

SATRO  Identity Verified
Poland
German to Polish
+ ...
Ekskurs... Nov 20, 2003

A tak z czystej ciekawości, jeśli czytaliście, to co sądzicie o tej książce?
Mi się bardzo podoba.

Stasek

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Ważna informacja z dziedziny bezpieczeństwa antywirusowego

Advanced search

TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
LSP.expert
You’re a freelance translator? LSP.expert helps you manage your daily translation jobs. It’s easy, fast and secure.

How about you start tracking translation jobs and sending invoices in minutes? You can also manage your clients and generate reports about your business activities. So you always keep a clear view on your planning, AND you get a free 30 day trial period!

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search