Rewelacja: elektroniczna wersja słownika Oxford-PWN
Thread poster: bartek

bartek  Identity Verified
Local time: 11:19
English to Polish
+ ...
Dec 8, 2003

Ukłony dla Redakcji Słownikowej PWN.
Moi drodzy, jak wielu z Was zostałam porażona wieścią, że obecnie kupowany słownik Angielsko-Polski Oxford-PWN ma dołączoną płytkę z elektroniczną wersją tych 4 kilogramów. W zeszłym tygodniu zapytałam Redakcję Slowników, jakie sa moje szanse na zdobycie tej płyty. Proszę wyobrazić sobie moją radość 5 minut temu, gdy listonosz przyniósł mi CD, wręczył mi ją darmo (!).
Wynika z tego iż jest to sposób na zostanie legalnym posiadaczem wersji elektronicznej słownika.
Nie wiem, czy ma to jakieś znaczenie, ale do PWN pisałam z ich strony internetowj.
Pozdrawiam i życze równie miłych przeżyć
T

Direct link Reply with quote

lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 10:19
Member (2004)
English to Polish
Dzięki! Dec 8, 2003

Zaraz do nich napiszę!

bartek  Identity Verified
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Czy to ma znaczenie? Dec 8, 2003

Kupiłam słownik przez Internet. Mówię szczerze - nie wiem, jak to działa przy zakupie "anonimowym" w dowolnej księgarni

leff  Identity Verified
English to Polish
+ ...
Ważna uwaga! Dec 12, 2003

Nie radzę stosować drogi przez Redakcję Słownków PWN. Ja tak zrobiłem i dostałem grzeczną acz stanowczą odmowę nawet nabycia tego krążka! Zbyto mnie zapewnieniem, że od kwietnia będę mógł kupić wersję elektroniczną w obie strony.

Natomiast skierowanie uprzejmego zapytania do Księgarni PWN (link 'napisz do nas' na stronie http://ksiegarnia.pwn.pl/ ) skutkuje wysyłką rzeczonego słownika.
To znaczy na razie jedynie zapewnieniem, że zostanie mi wysłany, ale ja jakoś wierzę w uczciwość PWN.

[18 grudnia 2003]
Właśnie dostałem. Działa bez pudła! (Zarówno słownik, jak i dostęp przez księgarnię PWN)

[Edited at 2003-12-18 13:42]

Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Potwierdzam! Dec 12, 2003

Ja już też od dziś jestem szczęśliwą posiadaczką krążka i zadziałał właśnie ten link do Księgarni Wysyłkowej PWN

Podziękowania dla Barteka (i PWN, of course)

Magda

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Rewelacja: elektroniczna wersja słownika Oxford-PWN

Advanced search

PDF Translation - the Easy Way
TransPDF converts your PDFs to XLIFF ready for professional translation.

TransPDF converts your PDFs to XLIFF ready for professional translation. It also puts your translations back into the PDF to make new PDFs. Quicker and more accurate than hand-editing PDF. Includes free use of Infix PDF Editor with your translated PDFs.

More info »
SDL Trados Studio 2017 Freelance
The leading translation software used by over 250,000 translators.

SDL Trados Studio 2017 helps translators increase translation productivity whilst ensuring quality. Combining translation memory, terminology management and machine translation in one simple and easy-to-use environment.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search