ocenianie pytań Kudoz w Standard Design
Thread poster: MonikaSojka

MonikaSojka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 03:35
English to Polish
+ ...
Mar 12, 2004

Dopiero wczoraj przestawiłam się na Standard Kudoz Design i już powolutku się przyzwyczajam, nie mogę natomiast za nic pojąć jak się ocenia pytania. Pod zadanym przeze mnie pytaniem jest opcja 'Grade/Decline', a następnie dla każdej odpowiedzi pojawia się tabelka, do której i owszem, mogę wpisać ilość punktów, mogę nawet termin zamieścić w glosariuszu ale to tyle. Jak ocenić takie pytanie?

 

MonikaSojka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 03:35
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
jeszcze jedno Mar 12, 2004

dlaczego niektóre odpowiedzi pojawiają się podświetlone na żółto?

 

Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 04:35
Member (2004)
English to Polish
+ ...
A co więcej Ci potrzeba? Mar 12, 2004

Moonia wrote:

Pod zadanym przeze mnie pytaniem jest opcja 'Grade/Decline', a następnie dla każdej odpowiedzi pojawia się tabelka, do której i owszem, mogę wpisać ilość punktów, mogę nawet termin zamieścić w glosariuszu ale to tyle. Jak ocenić takie pytanie?


Wybierasz ilość puntów, wpisujesz komentarz (jeśli chcesz), wpisujesz do glosariusza i hopla...wciskasz Select/Add Gloss i gotowe. Oczywiście możesz to zrobić tylko przy jednej, wybranej odpowiedzi, którą chcesz nagrodzić.

Odpowiedzi podświetlone są na żółto, jeśli wchodzisz przez link, który przyszedł do Ciebie w zawiadomieniu, że jest nowa odpowiedź - wówczas ta właśnie odpowiedź jest wyróżniona.

HTh

Magda

[Edited at 2004-03-12 13:00]


 

MonikaSojka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 03:35
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
dziękuję Mar 12, 2004

Oj, nie wiem jak ja patrzyłam, ale nie widziałam przycisku 'select/grade'. Zawsze się w takich przypadkach tłumaczę, że jestem zmęczona i niedospana ale wczoraj w nocy spałam pełne osiem godzin, może potrzebuję wakacji?
Dziękuję


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

ocenianie pytań Kudoz w Standard Design

Advanced search


memoQ translator pro
Kilgray's memoQ is the world's fastest developing integrated localization & translation environment rendering you more productive and efficient.

With our advanced file filters, unlimited language and advanced file support, memoQ translator pro has been designed for translators and reviewers who work on their own, with other translators or in team-based translation projects.

More info »
Déjà Vu X3
Try it, Love it

Find out why Déjà Vu is today the most flexible, customizable and user-friendly tool on the market. See the brand new features in action: *Completely redesigned user interface *Live Preview *Inline spell checking *Inline

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search