Pałłałowa Platyna
Thread poster: Magda Dziadosz

Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 23:19
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Apr 15, 2004

Rozkwitły nam w Prozie słoneczniki i gerbery w związku z wiosenną promocją platynowego członkostwa.

Przy tej okazji chciałam przypomnieć wszystkim, którzy uczestniczyli w naszych dotychczasowych (już dziesięciu?) pałłałach, że do końca kwietnia trwa i dla nich specjalna promocja, zgodnie z ogłoszeniem na Powwow Boardzie. Pałłałowicze mogą zakupić członkostwo już za 250PLN (lub 200PLN + 4000 brownisiów).
Do tej pory już 9 osób dołączyło do grupy tych, dzięki którym ProZ.com istnieje i się rozwijaicon_smile.gif

Wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać się do mnie (mailem, przez profil).

Magda
Moderator ProZ.com

anula  Identity Verified
Poland
Local time: 23:19
English to Polish
+ ...
spóźniona platynowiczka Apr 15, 2004

[quote]Magda Dziadosz wrote:

Przy tej okazji chciałam przypomnieć wszystkim, którzy uczestniczyli w naszych dotychczasowych (już dziesięciu?) pałłałach, że do końca kwietnia trwa i dla nich specjalna promocja, zgodnie z ogłoszeniem na Powwow Boardzie. Pałłałowicze mogą zakupić członkostwo już za 250PLN (lub 200PLN + 4000 brownisiów).

Cieszę się, że oferta jest aktualna, bo z powodu wyjazdu świątecznego nie mogłam wybrać się do banku z przelewem! Obiecuję poprawę JUTRO!

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Pałłałowa Platyna

Advanced search

SDL Trados Studio 2019 Freelance
The leading translation software used by over 250,000 translators.

SDL Trados Studio 2019 has evolved to bring translators a brand new experience. Designed with user experience at its core, Studio 2019 transforms how new users get up and running and helps experienced users make the most of the powerful features.

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search