Pałłałowa Platyna
Thread poster: Magda Dziadosz

Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 12:41
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Apr 15, 2004

Rozkwitły nam w Prozie słoneczniki i gerbery w związku z wiosenną promocją platynowego członkostwa.

Przy tej okazji chciałam przypomnieć wszystkim, którzy uczestniczyli w naszych dotychczasowych (już dziesięciu?) pałłałach, że do końca kwietnia trwa i dla nich specjalna promocja, zgodnie z ogłoszeniem na Powwow Boardzie. Pałłałowicze mogą zakupić członkostwo już za 250PLN (lub 200PLN + 4000 brownisiów).
Do tej pory już 9 osób dołączyło do grupy tych, dzięki którym ProZ.com istnieje i się rozwija

Wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać się do mnie (mailem, przez profil).

Magda
Moderator ProZ.com

Direct link Reply with quote

anula  Identity Verified
Poland
Local time: 12:41
English to Polish
+ ...
spóźniona platynowiczka Apr 15, 2004

[quote]Magda Dziadosz wrote:

Przy tej okazji chciałam przypomnieć wszystkim, którzy uczestniczyli w naszych dotychczasowych (już dziesięciu?) pałłałach, że do końca kwietnia trwa i dla nich specjalna promocja, zgodnie z ogłoszeniem na Powwow Boardzie. Pałłałowicze mogą zakupić członkostwo już za 250PLN (lub 200PLN + 4000 brownisiów).

Cieszę się, że oferta jest aktualna, bo z powodu wyjazdu świątecznego nie mogłam wybrać się do banku z przelewem! Obiecuję poprawę JUTRO!

Direct link Reply with quote

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Pałłałowa Platyna

Advanced search

CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »
Across v6.3
Translation Toolkit and Sales Potential under One Roof

Apart from features that enable you to translate more efficiently, the new Across Translator Edition v6.3 comprises your crossMarket membership. The new online network for Across users assists you in exploring new sales potential and generating revenue.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search