Agree, neutral, disagree przed udzieleniem odpowiedzi
Thread poster: Uwe Kirmse

Uwe Kirmse  Identity Verified
Local time: 05:25
Polish to German
+ ...
May 17, 2004

Oczywiscie nie traktuje tego powaznie, ale jednak uwazam, ze to ciekawostka:

http://www.proz.com/kudoz/18387

dostalem przed chwila egrija do odpowiedzi na to bardzo stare pytanie (1307 days). Przy tej okazji stwierdzilem, ze oprocz juz jednego egrija (1194 days) mialem jeden "peer comment" = 0 (moze to jest neutral) po "-1 min". Jak sie to robi, zeby byc szybszym od odpowiadacza?

icon_smile.gif

[Edited at 2004-05-20 06:58]

Dariusz Kozłowski  Identity Verified
Poland
Local time: 05:25
German to Polish
no to mamy May 20, 2004

ciekawostkę, nie da się ukryć!
Uwe, dobrze się zastanów, czy aby nie masz gdzieś jakiejś "pluskwy" w komputerze, a może wywiad BND wymyślił jakieś technologie podsłuchu telepatycznegoicon_wink.gif)
Spójrzmy na to pozytywnie: jakież byłoby to ułatwienie - odpada wszelkie łączenie się, niewydolne serwery po drodze, szczyty w "net traffic", powolne łącza, mozolne szukanie po necie - ot pytający łączy się bezpośrednio i bezprzewodowo z potencjalnymi "odpowiadaczami", a ci co chcą coś dodać/skomentować - włączają się do takiej Wide Area Neuronalnetwork i podają swoje agree/neutral/disagree w oparciu o bezpośredni odczyt z mózgów odpowiadaczy...icon_wink.gificon_wink.gif

No tak, chyba się trochę rozpędziłem w kierunku futurologii, tudzież S-F, albo wręcz "fantasy"...

(negatywnych skutków takiej "technologii jutra" lepiej sobie nie wyobrażać).

A może ktoś coś tam zmajstrował?

Upomniano mnie, że pewne uwagi mogły być "kontrowersyjne", ponieważ szanuję to forum, choć nie do końca byłem tego samego zdania - usuwam pół zdania, żeby było ok.
(oczywiście - na wypadek wątpliwości z czyjejkolwiek strony, że moja wypowiedź to żart, którym nie zamierzam nikogo urazićicon_smile.gif

I tym akcentem -
dziękuję za uwagę

Pozdrawiam nadal na wesoło i "dziękuję za umożliwienie"

PS
Zainteresowani będą wiedzieliicon_wink.gif

DK

[Edited at 2004-05-20 16:08]

[Edited at 2004-05-20 16:09]

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Agree, neutral, disagree przed udzieleniem odpowiedzi

Advanced search

CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »
PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search