Pages in topic:   [1 2] >
Czas pałłałów...
Thread poster: lim0nka

lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 09:13
Member (2004)
English to Polish
May 22, 2004

Właśnie skończył się pałłał ekstraordynaryjny. Ci, co byli we Wrocławiu, twierdzą, że było warto. Muszę im uwierzyć na słowo.icon_smile.gif

To chyba więc dobry czas, by pomyśleć o czerwcowym pałłale w Warszawie? W marcu padło kilka propozycji. Nie wiem tylko, na ile są one aktualne...

Anetta

vladex  Identity Verified
Local time: 10:13
Polish
+ ...
rozumiemy May 24, 2004

lim0nka wrote:
To chyba więc dobry czas, by pomyśleć o czerwcowym pałłale w Warszawie? W marcu padło kilka propozycji. Nie wiem tylko, na ile są one aktualne...

Anetta

Rozumiemy, że głupio Ci samej się zgłaszać do organizacji, ale skoro już o tym wspomniałaś, to oczywiście, wszyscy rozumiemy, że przyda Ci się te parę tysięcy brałnizów za organizatorstwo i skromnie wycofamy wszelkie inne propozycjeicon_smile.gif

Jaroslaw Michalak  Identity Verified
Poland
Member (2004)
English to Polish
Pewna rozbieżność... May 24, 2004

... Tymczasem na rzeczonym pałale niektórzy uczestnicy wyrazili chęć połączenia następnego spotkania z festiwalem maltańskim, czyli ponownie poznańską lokalizację. Mi, jako miejscowemu kawalerowi maltańskiemu, trudno być obiektywnym w tej kwestii, mogę tylko serdecznie zaprosić do Poznania!

Wspomniany gdzie indziej pałał opolski, jakkolwiek prawdopodobnie najbliższy idei powwow (bo kto widział spęd indiański bez pląsów?icon_smile.gif ) w takim przypadku miałby chyba status ekstraekstraordynaryjnego...

Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Poznań jak najbardziej tak, ale... May 24, 2004

Musimy się jeszcze zastanowić co z "normalnym" czyli tradycyjnym pałłałem letnim, który zgodnie z tradycją powinien odbyć się w gdzieś w okolicy 20 czerwca w Warszawie - czy łączymy go z maltańsko-htmlowym pałłałem w Poznaniu, czy też Poznań ma być imprezą ekstraordynaryjną, osobną i w terminie późniejszym?

Magda

United Kingdom
Member (2004)
English to Polish
TOPIC STARTER
i tak, i nie... May 24, 2004

vladex wrote:

Rozumiemy, że głupio Ci samej się zgłaszać do organizacji, ale skoro już o tym wspomniałaś, to oczywiście, wszyscy rozumiemy, że przyda Ci się te parę tysięcy brałnizów za organizatorstwo i skromnie wycofamy wszelkie inne propozycje.

A wcale nie, bo o ile pamiętam, Kasia Ziołek proponowała jakąś knajpkę włoską (chyba!), ktoś zgłaszał kontrpropozycję, a potem wywiązała się dyskusja okołokulinarna.icon_smile.gif A dopominam się ustaleń pałłałowych, bo nie mogłam pojechać pojechać do Wrocławia, naczytałam się opowieści uczestników i doszłam do wniosku, że już chyba czas pomyśleć o czerwcowym...

Jabberwock wrote:

Tymczasem na rzeczonym pałale niektórzy uczestnicy wyrazili chęć połączenia następnego spotkania z festiwalem maltańskim, czyli ponownie poznańską lokalizację.

Znów coś mieszasz.icon_razz.gif Co kwartał, tradycyjnie na początku nowej pory roku, wszyscy chętni spotykają się w Warszawie. A pałłał w Poznaniu, tzw. ekstraordynaryjny, też będzie mile widziany. Rok temu było świetnie, więc chętnie to powtórzymy.icon_smile.gif

Izabela Szczypka  Identity Verified
Spain
English to Polish
+ ...
Czy ja mogę bardzo przyziemnie??? May 24, 2004

Nie ujmując nic warszawiakom (badania empiryczne wykazały ostatnio, że niektórzy są rewelacyjniicon_wink.gif , chętnie zweryfikuję je na nowych obiektach), do Poznania w porównaniu z Warszawą mam jeden skok. A na festiwalu maltańskim ostatni raz byłam przed ostatnią epoką lodowcową. Więc ja bardzo proszę o Poznań!

Poland
Member (2004)
English to Polish
+ ...
No przecież... May 24, 2004

lim0nka wrote:

o ile pamiętam, Kasia Ziołek proponowała jakąś knajpkę włoską (chyba!), ktoś zgłaszał kontrpropozycję, a potem wywiązała się dyskusja okołokulinarna.icon_smile.gif

Przecież miały być skoki przez ognisko, pieczone ziemniaki, kiełbaski, gitara i śpiew!!! I to wszystko w najkrótszą noc w roku....

Bardzo poproszę pałłał w Młocinach!

Magda

United Kingdom
Member (2004)
English to Polish
TOPIC STARTER
skoro nie padła żadna propozycja... May 26, 2004

to co powiecie na 19 czerwca?

Tydzień po długim weekendzie (Boże Ciało) i dwa tygodnie przed ekstraordynaryjnym w Poznaniu (o ile odbędzie się 3 lipca, chociaż osobiście mam nadzieję, że jednak później).icon_wink.gif

A pytanie drugie: gdzie?

GingerR  Identity Verified
Member (2004)
English to Polish
+ ...
19 czerwca... May 26, 2004

brzmi bardzo dobrzeicon_smile.gif

Poland
Member (2004)
English to Polish
+ ...
19 czerwca May 26, 2004

mi też pasuje!

icon_smile.gif

Magda

Lucyna Długołęcka  Identity Verified
Poland
English to Polish
+ ...
19 czerwca May 26, 2004

mi też pasujeicon_smile.gif
Lucyna

Agnieszka Hayward
Poland
German to Polish
+ ...
pasuje mi (chyba) 19 czerwca May 26, 2004

odpowiedź na pytanie 2: jakimś miejscu z ogródkiem i oczkiem wodnym, ale bez komarówicon_smile.gif

Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Armenian to Polish
+ ...
Yessss!!! 19-go, bez komarów, sureeeeee....:) May 27, 2004

tygru wrote:

....jakimś miejscu z ogródkiem i oczkiem wodnym, ale bez komarówicon_smile.gif

Dariusz Kozłowski  Identity Verified
Poland
German to Polish
no może... May 27, 2004

lim0nka wrote:

to co powiecie na 19 czerwca?

Tydzień po długim weekendzie (Boże Ciało) i dwa tygodnie przed ekstraordynaryjnym w Poznaniu (o ile odbędzie się 3 lipca, chociaż osobiście mam nadzieję, że jednak później).icon_wink.gif

A pytanie drugie: gdzie?

Pytanie trzecie: czy ktoś przyjedzie w takim razie do Poznania, jeśli weźmie udział w powwow 19 czerwca w Warszawie??? ;-(
buu...

Darek

GingerR  Identity Verified
Member (2004)
English to Polish
+ ...
dwa pałłałbordy poznanskie.... May 27, 2004

a co z Warszawa? gdzie ci wszyscy deklarujacy sie organizatorzy? Kochani, malo czasu zostalo!icon_wink.gif

Pages in topic:   [1 2] >

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Czas pałłałów...

Advanced search

CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »
memoQ translator pro
Kilgray's memoQ is the world's fastest developing integrated localization & translation environment rendering you more productive and efficient.

With our advanced file filters, unlimited language and advanced file support, memoQ translator pro has been designed for translators and reviewers who work on their own, with other translators or in team-based translation projects.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search