Pages in topic:   [1 2] >
Czas pałłałów...
Thread poster: lim0nka

lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 16:07
English to Polish
May 22, 2004

Właśnie skończył się pałłał ekstraordynaryjny. Ci, co byli we Wrocławiu, twierdzą, że było warto. Muszę im uwierzyć na słowo.icon_smile.gif

To chyba więc dobry czas, by pomyśleć o czerwcowym pałłale w Warszawie? W marcu padło kilka propozycji. Nie wiem tylko, na ile są one aktualne...

Anetta

vladex  Identity Verified
Local time: 17:07
Polish
+ ...
rozumiemy May 24, 2004

lim0nka wrote:
To chyba więc dobry czas, by pomyśleć o czerwcowym pałłale w Warszawie? W marcu padło kilka propozycji. Nie wiem tylko, na ile są one aktualne...

Anetta

Rozumiemy, że głupio Ci samej się zgłaszać do organizacji, ale skoro już o tym wspomniałaś, to oczywiście, wszyscy rozumiemy, że przyda Ci się te parę tysięcy brałnizów za organizatorstwo i skromnie wycofamy wszelkie inne propozycjeicon_smile.gif

Jaroslaw Michalak  Identity Verified
Poland
Member (2004)
English to Polish
Pewna rozbieżność... May 24, 2004

... Tymczasem na rzeczonym pałale niektórzy uczestnicy wyrazili chęć połączenia następnego spotkania z festiwalem maltańskim, czyli ponownie poznańską lokalizację. Mi, jako miejscowemu kawalerowi maltańskiemu, trudno być obiektywnym w tej kwestii, mogę tylko serdecznie zaprosić do Poznania!

Wspomniany gdzie indziej pałał opolski, jakkolwiek prawdopodobnie najbliższy idei powwow (bo kto widział spęd indiański bez pląsów?icon_smile.gif ) w takim przypadku miałby chyba status ekstraekstraordynaryjnego...

Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Poznań jak najbardziej tak, ale... May 24, 2004

Musimy się jeszcze zastanowić co z "normalnym" czyli tradycyjnym pałłałem letnim, który zgodnie z tradycją powinien odbyć się w gdzieś w okolicy 20 czerwca w Warszawie - czy łączymy go z maltańsko-htmlowym pałłałem w Poznaniu, czy też Poznań ma być imprezą ekstraordynaryjną, osobną i w terminie późniejszym?

Magda

United Kingdom
English to Polish
TOPIC STARTER
i tak, i nie... May 24, 2004

vladex wrote:

Rozumiemy, że głupio Ci samej się zgłaszać do organizacji, ale skoro już o tym wspomniałaś, to oczywiście, wszyscy rozumiemy, że przyda Ci się te parę tysięcy brałnizów za organizatorstwo i skromnie wycofamy wszelkie inne propozycje.

A wcale nie, bo o ile pamiętam, Kasia Ziołek proponowała jakąś knajpkę włoską (chyba!), ktoś zgłaszał kontrpropozycję, a potem wywiązała się dyskusja okołokulinarna.icon_smile.gif A dopominam się ustaleń pałłałowych, bo nie mogłam pojechać pojechać do Wrocławia, naczytałam się opowieści uczestników i doszłam do wniosku, że już chyba czas pomyśleć o czerwcowym...

Jabberwock wrote:

Tymczasem na rzeczonym pałale niektórzy uczestnicy wyrazili chęć połączenia następnego spotkania z festiwalem maltańskim, czyli ponownie poznańską lokalizację.

Znów coś mieszasz.icon_razz.gif Co kwartał, tradycyjnie na początku nowej pory roku, wszyscy chętni spotykają się w Warszawie. A pałłał w Poznaniu, tzw. ekstraordynaryjny, też będzie mile widziany. Rok temu było świetnie, więc chętnie to powtórzymy.icon_smile.gif

Izabela Szczypka  Identity Verified
Spain
English to Polish
+ ...
Czy ja mogę bardzo przyziemnie??? May 24, 2004

Nie ujmując nic warszawiakom (badania empiryczne wykazały ostatnio, że niektórzy są rewelacyjniicon_wink.gif , chętnie zweryfikuję je na nowych obiektach), do Poznania w porównaniu z Warszawą mam jeden skok. A na festiwalu maltańskim ostatni raz byłam przed ostatnią epoką lodowcową. Więc ja bardzo proszę o Poznań!

Poland
Member (2004)
English to Polish
+ ...
No przecież... May 24, 2004

lim0nka wrote:

o ile pamiętam, Kasia Ziołek proponowała jakąś knajpkę włoską (chyba!), ktoś zgłaszał kontrpropozycję, a potem wywiązała się dyskusja okołokulinarna.icon_smile.gif

Przecież miały być skoki przez ognisko, pieczone ziemniaki, kiełbaski, gitara i śpiew!!! I to wszystko w najkrótszą noc w roku....

Bardzo poproszę pałłał w Młocinach!

Magda

United Kingdom
English to Polish
TOPIC STARTER
skoro nie padła żadna propozycja... May 26, 2004

to co powiecie na 19 czerwca?

Tydzień po długim weekendzie (Boże Ciało) i dwa tygodnie przed ekstraordynaryjnym w Poznaniu (o ile odbędzie się 3 lipca, chociaż osobiście mam nadzieję, że jednak później).icon_wink.gif

A pytanie drugie: gdzie?

GingerR  Identity Verified
Member (2004)
English to Polish
+ ...
19 czerwca... May 26, 2004

brzmi bardzo dobrzeicon_smile.gif

Poland
Member (2004)
English to Polish
+ ...
19 czerwca May 26, 2004

mi też pasuje!

icon_smile.gif

Magda

Lucyna Długołęcka  Identity Verified
Poland
English to Polish
+ ...
19 czerwca May 26, 2004

mi też pasujeicon_smile.gif
Lucyna

Agnieszka Hayward
Poland
German to Polish
+ ...
pasuje mi (chyba) 19 czerwca May 26, 2004

odpowiedź na pytanie 2: jakimś miejscu z ogródkiem i oczkiem wodnym, ale bez komarówicon_smile.gif

Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Armenian to Polish
+ ...
Yessss!!! 19-go, bez komarów, sureeeeee....:) May 27, 2004

tygru wrote:

....jakimś miejscu z ogródkiem i oczkiem wodnym, ale bez komarówicon_smile.gif

Dariusz Kozłowski  Identity Verified
Poland
German to Polish
no może... May 27, 2004

lim0nka wrote:

to co powiecie na 19 czerwca?

Tydzień po długim weekendzie (Boże Ciało) i dwa tygodnie przed ekstraordynaryjnym w Poznaniu (o ile odbędzie się 3 lipca, chociaż osobiście mam nadzieję, że jednak później).icon_wink.gif

A pytanie drugie: gdzie?

Pytanie trzecie: czy ktoś przyjedzie w takim razie do Poznania, jeśli weźmie udział w powwow 19 czerwca w Warszawie??? ;-(
buu...

Darek

GingerR  Identity Verified
Member (2004)
English to Polish
+ ...
dwa pałłałbordy poznanskie.... May 27, 2004

a co z Warszawa? gdzie ci wszyscy deklarujacy sie organizatorzy? Kochani, malo czasu zostalo!icon_wink.gif

Pages in topic:   [1 2] >

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Czas pałłałów...

Advanced search

WordFinder Unlimited
For clarity and excellence

WordFinder is the leading dictionary service that gives you the words you want anywhere, anytime. Access 260+ dictionaries from the world's leading dictionary publishers in virtually any device. Find the right word anywhere, anytime - online or offline.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search