Kurs "Wstęp do tłumaczeń konferencyjnych" - Metropolitan University
Thread poster: Michal Glowacki

Michal Glowacki  Identity Verified
Poland
Local time: 09:32
Member (2010)
English to Polish
+ ...
Apr 22, 2012

Zwracam się z pytaniem do szanownych kolegów i koleżanek z Londynu i okolic:

Chciałbym w tym roku pójść na kurs "Introduction to Conference Interpreting" prowadzony przez Metropolitan University w dniach 11-15 lipca. Szczegóły: http://www.londonmet.ac.uk/fms/MRSite/acad/hale/Translation/CourseDescriptionIntroConfInterp1011.pdf

Prowadzący tenże kurs powiedział, że potrzebne są dwie osoby na każdy język, ale jeszcze nikt z polskim się nie zgłosił. Dodał też, że miejsca zapełniają się szybko. Czy jest ktoś zainteresowany? Cena to 610 GBP, przy zgłoszeniu do 30 maja - 560 GBP. Ja jestem chętny i w przypadku zgłoszenia się drugiej osoby mogę wpłacić tę kwotę od razu i możemy zarezerwować miejsca (jest ich tylko 12). Zainteresowanych zapraszam do wypowiadania się tutaj, prywatnie lub w dowolny inny sposób. Jeśli znacie też kogoś, kto byłby zainteresowany, to bardzo proszę o przekazanie tego ogłoszenia dalej.

Dodam, że nie jestem w żaden sposób związany z uniwersytetem ani organizatorami i nic z tego nie mam, za wyjątkiem możliwości wzięcia udziału.

Pozdrawiam,
Michał


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Kurs "Wstęp do tłumaczeń konferencyjnych" - Metropolitan University

Advanced search


CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »
WordFinder Unlimited
For clarity and excellence

WordFinder is the leading dictionary service that gives you the words you want anywhere, anytime. Access 260+ dictionaries from the world's leading dictionary publishers in virtually any device. Find the right word anywhere, anytime - online or offline.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search