Kurs "Wstęp do tłumaczeń konferencyjnych" - Metropolitan University
Thread poster: Michal Glowacki

Michal Glowacki  Identity Verified
Poland
Local time: 07:53
Member (2010)
English to Polish
+ ...
Apr 22, 2012

Zwracam się z pytaniem do szanownych kolegów i koleżanek z Londynu i okolic:

Chciałbym w tym roku pójść na kurs "Introduction to Conference Interpreting" prowadzony przez Metropolitan University w dniach 11-15 lipca. Szczegóły: http://www.londonmet.ac.uk/fms/MRSite/acad/hale/Translation/CourseDescriptionIntroConfInterp1011.pdf

Prowadzący tenże kurs powiedział, że potrzebne są dwie osoby na każdy język, ale jeszcze nikt z polskim się nie zgłosił. Dodał też, że miejsca zapełniają się szybko. Czy jest ktoś zainteresowany? Cena to 610 GBP, przy zgłoszeniu do 30 maja - 560 GBP. Ja jestem chętny i w przypadku zgłoszenia się drugiej osoby mogę wpłacić tę kwotę od razu i możemy zarezerwować miejsca (jest ich tylko 12). Zainteresowanych zapraszam do wypowiadania się tutaj, prywatnie lub w dowolny inny sposób. Jeśli znacie też kogoś, kto byłby zainteresowany, to bardzo proszę o przekazanie tego ogłoszenia dalej.

Dodam, że nie jestem w żaden sposób związany z uniwersytetem ani organizatorami i nic z tego nie mam, za wyjątkiem możliwości wzięcia udziału.

Pozdrawiam,
Michał


Direct link Reply with quote
 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Kurs "Wstęp do tłumaczeń konferencyjnych" - Metropolitan University

Advanced search


Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
memoQ translator pro
Kilgray's memoQ is the world's fastest developing integrated localization & translation environment rendering you more productive and efficient.

With our advanced file filters, unlimited language and advanced file support, memoQ translator pro has been designed for translators and reviewers who work on their own, with other translators or in team-based translation projects.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search