Off topic: Stacja TVN?
Thread poster: Alina Brockelt
Alina Brockelt
Alina Brockelt  Identity Verified
Local time: 11:24
German to Polish
+ ...
Jul 6, 2004

Od lat oglądałam sobie wiadomości TVN-u przez satelitę i nagle przed kilkoma dniami
mam na monitorze TV tylko beznamiętną wiadomość: "Programm verschlüsselt".
Wszystkie inne stacje odbieram (TV-Polonia, Polsat, jakieś tam Mango czy inne paskudztwa").
Czy ktoś z koleżanek lub kolegów mieszkających w Niemczech (i nie tylko) mógłby mi pomóc, ew. oświecić?

Dzięki z góry


 
Andrzej Lejman
Andrzej Lejman  Identity Verified
Poland
Local time: 11:24
Member (2004)
German to Polish
+ ...
To prawda... Jul 6, 2004

Zgodnie z zapowiedziami 1 lipca około godz. 2.00 w nocy zakodowano dwa polskie kanały FTA - TVN i TVN Siedem, co oznacza, że znacząco zmniejszyła się liczba interesujących niekodowanych kanałów w polskiej wersji. Szkoda, ale to chyba bardzo poważny błąd TVN. TVN i TV4 analogowo dalej są...


http://www.satkurier.pl/?kat=48&id=14267

Dla Ciebie to na pew
... See more
Zgodnie z zapowiedziami 1 lipca około godz. 2.00 w nocy zakodowano dwa polskie kanały FTA - TVN i TVN Siedem, co oznacza, że znacząco zmniejszyła się liczba interesujących niekodowanych kanałów w polskiej wersji. Szkoda, ale to chyba bardzo poważny błąd TVN. TVN i TV4 analogowo dalej są...


http://www.satkurier.pl/?kat=48&id=14267

Dla Ciebie to na pewno strata, bo odcina Cię to od wiadomości - Fakty to jedyny program informacyjny w rodzaju dziennika, który daje się oglądać.

Ogólnie strata niewielka, bo cała reszta programu nadaje się do [usunięto, żeby nie prowokować moderatorów].

Jestem w stanie to zrozumieć, bo to stacja prywatna i to ich decyzja biznesowa. Irytuje mnie natomiast (dla zasady), że TV Kwiatkowski też nie jest dostępna z satelity FTA, a tylko na platformach cyfrowych. To przecież w końcu płatna telewizja.

Pozdrawiam
Andrzej
Collapse


 
Alina Brockelt
Alina Brockelt  Identity Verified
Local time: 11:24
German to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Andrzeju, dzięki Jul 6, 2004

ale mnie zmartwiłeś tą wiadomością...

A można sobie gdzieś jakiś abonament tylko na TVN wykupić?
Już dla samych wiadomości by się opłacało...


 
Andrzej Lejman
Andrzej Lejman  Identity Verified
Poland
Local time: 11:24
Member (2004)
German to Polish
+ ...
Najtańszy jest dekoder cyfrowy Polsatu Jul 6, 2004

szczegóły tutaj:
http://www.cyfrowypolsat.pl/cennik/abonament

Ale chyba musiałabyś kogoś w Polsce poprosić, żeby Ci to załatwił. Abonament można opłacić z góry, jest wówczas nawet taniej.
No i antenka co najmniej 90 cm...


Andrzej


 
Alina Brockelt
Alina Brockelt  Identity Verified
Local time: 11:24
German to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Dzięki serdeczne Jul 6, 2004

będę niebawem w Polsce, to postaram się coś wymyśleć, bo bez
Faktów ani rusz

Pozdrawiam

alina


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Stacja TVN?






TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »