Off topic: Stacja TVN?
Thread poster: Alina Brockelt

Alina Brockelt  Identity Verified
Local time: 19:14
German to Polish
+ ...
Jul 6, 2004

Od lat oglądałam sobie wiadomości TVN-u przez satelitę i nagle przed kilkoma dniami
mam na monitorze TV tylko beznamiętną wiadomość: "Programm verschlüsselt".
Wszystkie inne stacje odbieram (TV-Polonia, Polsat, jakieś tam Mango czy inne paskudztwa").
Czy ktoś z koleżanek lub kolegów mieszkających w Niemczech (i nie tylko) mógłby mi pomóc, ew. oświecić?

Dzięki z góry

Andrzej Lejman  Identity Verified
Member (2004)
German to Polish
+ ...
To prawda... Jul 6, 2004

Zgodnie z zapowiedziami 1 lipca około godz. 2.00 w nocy zakodowano dwa polskie kanały FTA - TVN i TVN Siedem, co oznacza, że znacząco zmniejszyła się liczba interesujących niekodowanych kanałów w polskiej wersji. Szkoda, ale to chyba bardzo poważny błąd TVN. TVN i TV4 analogowo dalej są...

http://www.satkurier.pl/?kat=48&id=14267

Dla Ciebie to na pewno strata, bo odcina Cię to od wiadomości - Fakty to jedyny program informacyjny w rodzaju dziennika, który daje się oglądać.

Ogólnie strata niewielka, bo cała reszta programu nadaje się do [usunięto, żeby nie prowokować moderatorów].

Jestem w stanie to zrozumieć, bo to stacja prywatna i to ich decyzja biznesowa. Irytuje mnie natomiast (dla zasady), że TV Kwiatkowski też nie jest dostępna z satelity FTA, a tylko na platformach cyfrowych. To przecież w końcu płatna telewizja.

Pozdrawiam
Andrzej

German to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Andrzeju, dzięki Jul 6, 2004

ale mnie zmartwiłeś tą wiadomością...

A można sobie gdzieś jakiś abonament tylko na TVN wykupić?
Już dla samych wiadomości by się opłacało...

Andrzej Lejman  Identity Verified
Member (2004)
German to Polish
+ ...
Najtańszy jest dekoder cyfrowy Polsatu Jul 6, 2004

szczegóły tutaj:
http://www.cyfrowypolsat.pl/cennik/abonament

Ale chyba musiałabyś kogoś w Polsce poprosić, żeby Ci to załatwił. Abonament można opłacić z góry, jest wówczas nawet taniej.
No i antenka co najmniej 90 cm...

icon_smile.gif
Andrzej

German to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Dzięki serdeczne Jul 6, 2004

będę niebawem w Polsce, to postaram się coś wymyśleć, bo bez
Faktów ani ruszicon_smile.gif

Pozdrawiam

alina

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Stacja TVN?

Advanced search

Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search