egzamin dla kandydatów na tłumacza przysięgłego
Thread poster: 2blackcats
2blackcats  Identity Verified
Poland
Local time: 21:22
Polish to English
Oct 10, 2012

Witam,

przygotowuję się samodzielnie do egzaminu na tłumacza przysięgłego (j. angielski). Ponieważ interesuję się tym tematem juz od dłuższego czasu, to zebrałam wiele cennych informacji. Uczestniczyłam w szkoleniu CST, STP, byłam też na dniach otwartych w nowej szkole dla tłumaczy w Rybniku - prowdzona przez przewodniczącego komisji egzaminacyjnej, pobierałam korepetycje u osoby, która zdała ten egzamin klika lat temu.
Wszystkie te szkolenia były bardzo wartościowe, ale prawda jest taka, że do egzaminu trzeba przyswoić masę słownictwa i uczestnictwo w szkoleniach to tylko wskazówka.
Dlatego tez szukam osoby, która również się przygotowuje do egzaminu. Liczę na synergię:)) Tzn. możemy umawiać się za pośrednictwem poczty e-mail lub np. Skype na opanowanie jakiejś konkretnej partii materiału i następnie odpytywać się. Możemy tez osobno tłumaczyć przykładowe teksty egzaminacyjne a następnie wzajemnie je sprawdzać i omawiać wątpliwości.
Myślę, że takie sesje raz w tygodniu będą bardzo pomocne i przede wszystkim motywujące.
Zabrzmi to banalnie, ale co dwie głowy to nie jedna:) Choć taki plan pracy to oczywiście tylko moja sugestia.
Jeśli masz/macie inny pomysły lub poprostu chcecie wymienić się inofrmacjami nt. egzaminu, zapraszam.

Direct link Reply with quote

inspe
Local time: 21:22
Polish to English
chętnie:) Oct 14, 2012

Ja chętnie, też jestem po CST, może umówmy się jakoś e-mailowo?
pozdrawiam
Magda
email: sosencja@gmail.com

[Edited at 2012-10-14 21:26 GMT]

Direct link Reply with quote

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

egzamin dla kandydatów na tłumacza przysięgłego

Advanced search

WordFinder
The words you want Anywhere, Anytime

WordFinder is the market's fastest and easiest way of finding the right word, term, translation or synonym in one or more dictionaries. In our assortment you can choose among more than 120 dictionaries in 15 languages from leading publishers.

More info »
LSP.expert
You’re a freelance translator? LSP.expert helps you manage your daily translation jobs. It’s easy, fast and secure.

How about you start tracking translation jobs and sending invoices in minutes? You can also manage your clients and generate reports about your business activities. So you always keep a clear view on your planning, AND you get a free 30 day trial period!

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search