Off topic: "Powracającemu wynajmę"
Thread poster: Tomasz Poplawski

Tomasz Poplawski  Identity Verified
Local time: 22:37
English to Polish
+ ...
Apr 16, 2013

Mam nadzieję, że nie naruszam żadnego regulaminu tym tematem...

Otóż jestem w kłopocie. Nie chcemy się zwalać rodzinie na głowę do jej niewielkiego mieszkanka, kiedy przyjedziemy we troje do Warszawy 9 lipca. Rozesłaliśmy wici wśród znajomych, ale na razie bezskutecznie. Wiemy o witrynach oferujących krótkotrwały wynajem, ale tam byle kawalerka na miesiąc to co najmniej 4000 złotych, chyba lekki absurd. Z drugiej strony teoretycznie latem powinno być łatwiej - studenci wyprowadzają się, itp.

W związku z tym pytanie - czy może wiecie o mieszkaniu w Warszawie lub najbliższej okolicy, które w lipcu i na początku sierpnia będzie stało puste i ktoś byłby zainteresowały krótkotrwałym wynajmej/podnajmem? Jeśli tak, napiszcie proszę, do mnie bezpośrednio.
Możemy odwdzięczyć się gościną w Chicago, albo po prostu zapłacić, w granicach rozsądku
Jeśli znacie jakieś dobre źródło takich ofert w rozsądniejszych cenach, warto zamieścić jakiś link tutaj, może jeszcze komuś sie przyda.

P.S. Tytuł wątku nawiązuje oczywiśćie do obowiązujacej poetyki ogłoszeń z gazet wczesnych lat osiemdziesiątych - pamiętacie?


Direct link Reply with quote
 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

"Powracającemu wynajmę"

Advanced search


SDL Trados Studio 2017 only €415 / $495
Get the cheapest prices for SDL Trados Studio 2017 on ProZ.com

Join this translator’s group buy brought to you by ProZ.com and buy SDL Trados Studio 2017 Freelance for only €415 / $495 / £325 / ¥60,000 You will also receive FREE access to our getting started eLearning program!

More info »
PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search