SLOWNIK Z BUDOWY TURBINY
Thread poster: Sidlo Andrzej

Sidlo Andrzej
Poland
Local time: 19:08
French to Polish
+ ...
Oct 7, 2004

Szanowni koledzy, wlasnie wrocilem z ciekawego kontraktu jako tlumacz techniczny turbiny. Mam pod reka fajne opracowanie - bardzo specjalistyczne - budowa turbiny, rozpisane w 5 jezykach : Francuskim, Angielskim, Niemieckim, Hiszpanskim i CHinskim. Jesli kogos interesuje sluze pomoca
Andrzej

Andrzej Mierzejewski  Identity Verified
Poland
Polish to English
+ ...
W takim razie... Oct 8, 2004

bardzo proszę o przysłanie i z góry dziękujęicon_smile.gif

Andrzej Mierzejewski

sidlo wrote:

Szanowni koledzy, wlasnie wrocilem z ciekawego kontraktu jako tlumacz techniczny turbiny. Mam pod reka fajne opracowanie - bardzo specjalistyczne - budowa turbiny, rozpisane w 5 jezykach : Francuskim, Angielskim, Niemieckim, Hiszpanskim i CHinskim. Jesli kogos interesuje sluze pomoca
Andrzej

Piotr Rypalski  Identity Verified
Poland
English to Polish
+ ...
poproszę Oct 9, 2004

Ja również poproszę, jeśli można. A nuż się przyda...icon_smile.gif

sidlo wrote:

Andrzej

Jerzy Czopik  Identity Verified
Germany
Member (2003)
Polish to German
+ ...
Ja również Oct 9, 2004

W jakiej formie to masz?

Z góry dziękuję
Pozdrawiam
J.

PS
Jeśli PDF, to można by się ewentualnie pokusić o wstawienie tego np. na serwer FTP...

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

SLOWNIK Z BUDOWY TURBINY

Advanced search

Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
SDL Trados Studio 2017 only €435 / $519
Get the cheapest prices for SDL Trados Studio 2017 on ProZ.com

Join this translator’s group buy brought to you by ProZ.com and buy SDL Trados Studio 2017 Freelance for only €435 / $519 / £345 / ¥63000 You will also receive FREE access to Studio 2019 when released.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search