Arbitraż: legalisation certificate
Thread poster: bartek
bartek
bartek  Identity Verified
Local time: 01:54
English to Polish
+ ...
Nov 24, 2004

Ja tylko w celach wyjasnieniowych. Pod http://www.proz.com/kudoz/874486 Asker wybrał odpowiedz nie majaca wiele wspolnego z jego kontekstem. Jak ktos podał w disagree: "¶wiadectwo legalizacji" nie ma wiele wspolnego z dokumentami.
Nie dla kudozikow slodkich zwracam uwage na niewlasciwosc wybranej odpowiedzi. Odpowiedz nie trafila jeszcze do glosariusza, ale sami wiemy, ile jest dobrych czy zly
... See more
Ja tylko w celach wyjasnieniowych. Pod http://www.proz.com/kudoz/874486 Asker wybrał odpowiedz nie majaca wiele wspolnego z jego kontekstem. Jak ktos podał w disagree: "¶wiadectwo legalizacji" nie ma wiele wspolnego z dokumentami.
Nie dla kudozikow slodkich zwracam uwage na niewlasciwosc wybranej odpowiedzi. Odpowiedz nie trafila jeszcze do glosariusza, ale sami wiemy, ile jest dobrych czy zlych odpowiedzi nieumieszczonych w glosariuszu, ktore sa wykorzystywane przez poszukujacych.
Czy jest na to rada?
Pozdrawiam
T
Collapse


 
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Poland
Local time: 01:54
German to Polish
+ ...
Racja Nov 25, 2004

jak zaznaczylam w moim komentarzu, IMHO wybrano niewlasciwa odpowiedz.

Nic, tylko nalezy rozpoczac procedure przekudozowania

Pozdrawiam
Agnieszka


 
bartek
bartek  Identity Verified
Local time: 01:54
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Jak juz zaznaczyłam Nov 25, 2004

nie chodzi mi o słodkie kudoziki, ale o właciw± odpowiedĽ. Nawet nie umieszczon± w glosariuszu.
Ja tej procedury nie zacznę, na pewno. Nie mam na to zdrowia.
T


 
maciejm
maciejm  Identity Verified
Poland
Local time: 01:54
English to Polish
+ ...
Przekudozowanie? Nov 25, 2004

tygru wrote:

jak zaznaczylam w moim komentarzu, IMHO wybrano niewlasciwa odpowiedz.

Nic, tylko nalezy rozpoczac procedure przekudozowania

Pozdrawiam
Agnieszka


A to coś talkiego jest w ogóle możliwe (zabranie nienależnych kudozów)? Czy chodzi po prostu o zmianę wpisu w glosariuszu?
M





[Edited at 2004-11-25 08:07]


 
bartek
bartek  Identity Verified
Local time: 01:54
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Nie chce nikomu kudozów zabierać Nov 25, 2004

Chociaz stosuje się takie praktyki. Na przestrzeni lat zabrano mi chyba ze trzy razy Wystarczy jeżeli kto¶ dokona wła¶ciwego wpisu do glosariusza i cze¶ć.

 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 01:54
English to Polish
+ ...
In memoriam
Przekudozowywanie Nov 25, 2004

maciejm wrote:
A to coś talkiego jest w ogóle możliwe (zabranie nienależnych kudozów)? Czy chodzi po prostu o zmianę wpisu w glosariuszu?
M


Tak, oczywiście że istnieje taka możliwość. Ale można ją uruchomić jedynie na wniosek oceniającego. I zgodę na to muszą wyrazić wszystkie trzy strony - oceniający, osoba niesłusznie nagrodzona i osoba, której mają zostać przydzielone kudozy.

pozdrawiam
Leszek


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Arbitraż: legalisation certificate






Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »