Ostatni dzień promocji Platyny w zniżkowej cenie
Thread poster: Magda Dziadosz

Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 17:14
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Dec 15, 2005

Otrzymuję bardzo wiele zapytań w tej sprawie, więc wyja¶niam też na forum:
dzisiaj jest ostatni dzień sprzedaży platynowego członkostwa ProZ.com (lub platynowego dostępu do portalu, jak kto woli) w cenie 305PLN (lub 250 dla posiadaczy tzw. europejskiego numeru NIP). Płatno¶ci należy dokonać na konto podane tu: http://www.proz.com/plat?viewPage=local_payment i wpłaty wykonane dzisiaj - nawet je¶li dotr± pożniej - nadal licz± się jako promocyjne.

Tak więc jeszcze dzi¶ można skorzystać z promocji.

Przy okazji: na przelewie lub oddzielnie mailem proszę koniecznie podać swój numer profilu - bez tego nie jestem w stanie dopasować wpłaty do profilu!
S± osoby, które pieni±dze wpłaciły, lecz nie podały kim s± w ProZ.com i w zwi±zku z tym nadal nie zostały "oplatynowane" - bardzo proszę wszystkich, którzy wpłacili, a nie widz± niebieskiej wst±żeczki w swoim profilu o kontakt i ujawnienie sięicon_wink.gif

I jeszcze jedno wyja¶nienie w sprawie faktur:
faktury wsytawiane s± elektronicznie według danych podanych w profilu - tak więc te dane musz± tam być (nazwa firmy, adres, etc.). Faktura wystawiana jest i wysyłana automatycznie na adres e-mailowy podany w profilu. Je¶li kto¶ faktury nie dostał - proszę sprawdzić, czy w profilu podany jest wła¶ciwy adres e-mailowy, je¶li w danych jest bład - proszę poprawić dane w profilu i zgłosić Support Request.
Pozdrawiam,
Magda
Moderator

[Edited at 2005-12-15 12:16]


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Ostatni dzień promocji Platyny w zniżkowej cenie

Advanced search


PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search