Ostatni dzień promocji Platyny w zniżkowej cenie
Thread poster: Magda Dziadosz

Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 22:36
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Dec 15, 2005

Otrzymuję bardzo wiele zapytań w tej sprawie, więc wyja¶niam też na forum:
dzisiaj jest ostatni dzień sprzedaży platynowego członkostwa ProZ.com (lub platynowego dostępu do portalu, jak kto woli) w cenie 305PLN (lub 250 dla posiadaczy tzw. europejskiego numeru NIP). Płatno¶ci należy dokonać na konto podane tu: http://www.proz.com/plat?viewPage=local_payment i wpłaty wykonane dzisiaj - nawet je¶li dotr± pożniej - nadal licz± się jako promocyjne.

Tak więc jeszcze dzi¶ można skorzystać z promocji.

Przy okazji: na przelewie lub oddzielnie mailem proszę koniecznie podać swój numer profilu - bez tego nie jestem w stanie dopasować wpłaty do profilu!
S± osoby, które pieni±dze wpłaciły, lecz nie podały kim s± w ProZ.com i w zwi±zku z tym nadal nie zostały "oplatynowane" - bardzo proszę wszystkich, którzy wpłacili, a nie widz± niebieskiej wst±żeczki w swoim profilu o kontakt i ujawnienie się

I jeszcze jedno wyja¶nienie w sprawie faktur:
faktury wsytawiane s± elektronicznie według danych podanych w profilu - tak więc te dane musz± tam być (nazwa firmy, adres, etc.). Faktura wystawiana jest i wysyłana automatycznie na adres e-mailowy podany w profilu. Je¶li kto¶ faktury nie dostał - proszę sprawdzić, czy w profilu podany jest wła¶ciwy adres e-mailowy, je¶li w danych jest bład - proszę poprawić dane w profilu i zgłosić Support Request.
Pozdrawiam,
Magda
Moderator

[Edited at 2005-12-15 12:16]


Direct link Reply with quote
 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Ostatni dzień promocji Platyny w zniżkowej cenie

Advanced search


TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search