Ostatni dzień promocji Platyny w zniżkowej cenie
Thread poster: Magda Dziadosz

Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 13:49
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Dec 15, 2005

Otrzymuję bardzo wiele zapytań w tej sprawie, więc wyja¶niam też na forum:
dzisiaj jest ostatni dzień sprzedaży platynowego członkostwa ProZ.com (lub platynowego dostępu do portalu, jak kto woli) w cenie 305PLN (lub 250 dla posiadaczy tzw. europejskiego numeru NIP). Płatno¶ci należy dokonać na konto podane tu: http://www.proz.com/plat?viewPage=local_payment i wpłaty wykonane dzisiaj - nawet je¶li dotr± pożniej - nadal licz± się jako promocyjne.

Tak więc jeszcze dzi¶ można skorzystać z promocji.

Przy okazji: na przelewie lub oddzielnie mailem proszę koniecznie podać swój numer profilu - bez tego nie jestem w stanie dopasować wpłaty do profilu!
S± osoby, które pieni±dze wpłaciły, lecz nie podały kim s± w ProZ.com i w zwi±zku z tym nadal nie zostały "oplatynowane" - bardzo proszę wszystkich, którzy wpłacili, a nie widz± niebieskiej wst±żeczki w swoim profilu o kontakt i ujawnienie sięicon_wink.gif

I jeszcze jedno wyja¶nienie w sprawie faktur:
faktury wsytawiane s± elektronicznie według danych podanych w profilu - tak więc te dane musz± tam być (nazwa firmy, adres, etc.). Faktura wystawiana jest i wysyłana automatycznie na adres e-mailowy podany w profilu. Je¶li kto¶ faktury nie dostał - proszę sprawdzić, czy w profilu podany jest wła¶ciwy adres e-mailowy, je¶li w danych jest bład - proszę poprawić dane w profilu i zgłosić Support Request.
Pozdrawiam,
Magda
Moderator

[Edited at 2005-12-15 12:16]


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Ostatni dzień promocji Platyny w zniżkowej cenie

Advanced search


CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »
SDL Trados Studio 2019 Freelance
The leading translation software used by over 250,000 translators.

SDL Trados Studio 2019 has evolved to bring translators a brand new experience. Designed with user experience at its core, Studio 2019 transforms how new users get up and running and helps experienced users make the most of the powerful features.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search