Ostatni dzień promocji Platyny w zniżkowej cenie
Thread poster: Magda Dziadosz

Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 19:02
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Dec 15, 2005

Otrzymuję bardzo wiele zapytań w tej sprawie, więc wyja¶niam też na forum:
dzisiaj jest ostatni dzień sprzedaży platynowego członkostwa ProZ.com (lub platynowego dostępu do portalu, jak kto woli) w cenie 305PLN (lub 250 dla posiadaczy tzw. europejskiego numeru NIP). Płatno¶ci należy dokonać na konto podane tu: http://www.proz.com/plat?viewPage=local_payment i wpłaty wykonane dzisiaj - nawet je¶li dotr± pożniej - nadal licz± się jako promocyjne.

Tak więc jeszcze dzi¶ można skorzystać z promocji.

Przy okazji: na przelewie lub oddzielnie mailem proszę koniecznie podać swój numer profilu - bez tego nie jestem w stanie dopasować wpłaty do profilu!
S± osoby, które pieni±dze wpłaciły, lecz nie podały kim s± w ProZ.com i w zwi±zku z tym nadal nie zostały "oplatynowane" - bardzo proszę wszystkich, którzy wpłacili, a nie widz± niebieskiej wst±żeczki w swoim profilu o kontakt i ujawnienie sięicon_wink.gif

I jeszcze jedno wyja¶nienie w sprawie faktur:
faktury wsytawiane s± elektronicznie według danych podanych w profilu - tak więc te dane musz± tam być (nazwa firmy, adres, etc.). Faktura wystawiana jest i wysyłana automatycznie na adres e-mailowy podany w profilu. Je¶li kto¶ faktury nie dostał - proszę sprawdzić, czy w profilu podany jest wła¶ciwy adres e-mailowy, je¶li w danych jest bład - proszę poprawić dane w profilu i zgłosić Support Request.
Pozdrawiam,
Magda
Moderator

[Edited at 2005-12-15 12:16]


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Ostatni dzień promocji Platyny w zniżkowej cenie

Advanced search


Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search