Konferencja jurilingwistyczna w Poznaniu
Thread poster: Grażyna Lesińska

Grażyna Lesińska
Poland
Local time: 23:09
German to Polish
+ ...
Apr 24, 2006

Instytut Językoznawstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza organizuje konferencje międzynarodową poświęconą juryslingwistyce, translatoryce i językoznawstwu komputerowemu. Konferencja ta odbędzie się w dniach 27-29 września 2006 roku w Poznaniu.

www.lingualegis.amu.edu.pl

Grażyna

Szymon Metkowski  Identity Verified
Poland
Member
German to Polish
+ ...
czekam niecierpliwy :) May 9, 2006

Z pewną dozą nieśmiałości do tego podchodzę, ale jestem ciekawy co zaproponują.icon_smile.gif Może nawet połaszą się żeby zrobić coś w naszej parze językowej, no noicon_smile.gif)

Szymon Metkowski  Identity Verified
Poland
Member
German to Polish
+ ...
zapowiada się wysoki poziom May 9, 2006

Przejrzałem listę mówców i komitet naukowy. Oczywiście to moje subiektywne zdanie, ale nazwiska się tam pojawiające należą do moich największych autorytetów na uczelni. Prof. Bańczerowski (szef instytutu językoznawstwa) czy prof. Wronkowska (szef katedry teorii i filozofii prawa, prorektor) to nazwiska, które najbardziej mi się rzuciły w oczy. Poza tym widziałem paru świetnych tłumaczy.

Tym bardziej czekam niecierpliwy.

Alina Brockelt  Identity Verified
German to Polish
+ ...
strona się nie otwiera May 11, 2006

Chętnie dowiedziałabym się czegoś na ten temat, ale link mi się nie otwieraicon_frown.gif

Pozdrowienia

Alina

Grażyna Lesińska
Poland
German to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
konferencja May 11, 2006

W tym momencie sprawdzilam, otwiera sie.

G.P.

Piotr Rypalski  Identity Verified
Poland
English to Polish
+ ...
chętnie przeczytałbym program.... May 12, 2006

Ale czy pod zakładką "Konferencja" kryje się coś poza efektownym logo?icon_wink.gif

pozdrawiam,
Piotr

Edyta: już widzę, był problem z siecią i zawartość nie chciała się załadować. Przepraszam za zamieszanieicon_wink.gif

[Edited at 2006-05-15 06:51]

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Konferencja jurilingwistyczna w Poznaniu

Advanced search

PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search