Pages in topic:   [1 2] >
Wczesnoletni Powwow w ... Toruniu?
Thread poster: Joanna Carroll
Joanna Carroll
Joanna Carroll  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 02:12
Polish to English
+ ...
Apr 28, 2006

Kochani

Z tego co widze, ostatni polski powwow odbyl sie w Poznaniu w marcu (na dzien przed moim przyjazdem do Polski!), a wiec w czerwcu bedzie juz najwyzszy czas na nastepny... Proponuje Torun, 11 czerwca, bo bede tam na konferencji (9-10 czerwca) i byloby milo wreszcie poznac osobiscie 'wirtualne' kolezenstwo (i zostac formalnie zweryfikowana). Niestety, jedyne co moge zrobic, to rzucic mysl. Nie znam Torunia wiec ktos inny musiably sie podjac calej organizacji, jak rowniez f
... See more
Kochani

Z tego co widze, ostatni polski powwow odbyl sie w Poznaniu w marcu (na dzien przed moim przyjazdem do Polski!), a wiec w czerwcu bedzie juz najwyzszy czas na nastepny... Proponuje Torun, 11 czerwca, bo bede tam na konferencji (9-10 czerwca) i byloby milo wreszcie poznac osobiscie 'wirtualne' kolezenstwo (i zostac formalnie zweryfikowana). Niestety, jedyne co moge zrobic, to rzucic mysl. Nie znam Torunia wiec ktos inny musiably sie podjac calej organizacji, jak rowniez formalnie zglosic powwow na forum. ja jeszcze nie jestem pelnym czlonkiem. A wiec rzucam mysl - czy ktos ja podchwyci?
Collapse


 
GingerR
GingerR  Identity Verified
Local time: 03:12
English to Polish
+ ...
Pomysł świetny :-) Apr 30, 2006

Raczej nie na organizatora, ale na uczestnika... zgłaszam się!

 
Himawari
Himawari  Identity Verified
Poland
Local time: 03:12
English to Polish
+ ...
Wywołana do tablicy... Apr 30, 2006

zgłaszam się na ewentualnego organizatora. Toruń piękny i przyjazny życiu towarzyskiemu - to przecież studenckie miasto. Klubów i pubów strrraszne ilości. Więc jeśli będzie odzew - mogę wrzucić Toruń na powwow deskę. Jakieś tanie spanie też zapewne daloby się załatwić "w sferach uniwersyteckich".
To jak - spotykamy się w Toruniu?

Elżbieta


 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 02:12
English to Polish
Ja chętnie... Apr 30, 2006

Choć jeszcze nie wiem, czy dam radę, ale...
w Toruniu już dawno nie byłam, więc chyba najwyższy czas tam zajrzeć.


 
Joanna Carroll
Joanna Carroll  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 02:12
Polish to English
+ ...
TOPIC STARTER
No, to jest nas juz cztery! Apr 30, 2006

Czy jest jakies minimum, zeby powwow byl 'oficjalny'? Jesli chodzi o konkretna date, to bede mogla potwierdzic dopiero we wtorek lub srode. Nie wiem jeszcze do konca, jakie bede miala w Toruniu obowiazki, ani tez kiedy bede wolna. Ale ciesze sie, ze sa chetni (a raczej chetne, jak do tej pory...).

 
Jaroslaw Michalak
Jaroslaw Michalak  Identity Verified
Poland
Local time: 03:12
Member (2004)
English to Polish
SITE LOCALIZER
I ja, i ja! Apr 30, 2006

To ja też poproszę

 
Monika Rozwarzewska
Monika Rozwarzewska  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 02:12
Member (2006)
English to Polish
+ ...
Świetnie! May 1, 2006

Znam nieco Toruń - kiedyś często tam jeździłam, pamiętam też wspaniały klimat, jaki panował w tym mieście podczas festiwalów Camerimage. Spacer po starej części miasta pozostawia niezatarte wspomnienia. Trochę daleko ode mnie, ale chętnie przyjadę!!!

 
Wit
Wit  Identity Verified
Local time: 03:12
English to Polish
+ ...
wręcz pałam chęcią! May 1, 2006

nomen omen...
Toruń, w którym spędziłem niegdyś cały miesiąc na praktykach, bardzo mile wspominam; chętnie sobie przypomnę, co gdzie jest, i zobaczę jak dziś wygląda. Naturalnie, jeśli klienci pozwolą
Witek
P.S. A dodatkowe atrakcje? Może zwiedzanie wiadomej rozgłośni albo szlak "śladami ptasiej grypy" ?


 
Himawari
Himawari  Identity Verified
Poland
Local time: 03:12
English to Polish
+ ...
Jeszcze chwilka May 1, 2006

Cieszę się, że są chętni. Poczekajmy może z otwarciem pałłałowej deski do wtorku, aż Joanna będzie mogła coś zaplanować. Pamiętaj tylko Joanno, że najlepszym terminem jest sobota, bo wtedy można w niedzielę niespiesznie do domu wrócić. Liczymy, że uda Ci się załatwić sobie wolny sobotni wieczór.

A ja zaczynam powoli myśleć o logistycznym aspekcie przedsięwzięcia

Pozdrowienia,
Elżbieta


 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 02:12
English to Polish
albo sobota w południe May 1, 2006

Żeby ci, którzy jednak muszą wracać, mogli się jeszcze załapać
na wieczorny pociąg do domu.


 
Michał Szcześniewski
Michał Szcześniewski  Identity Verified
Poland
Local time: 03:12
English to Polish
+ ...
postaram się May 1, 2006

Witam

Postaram się zorganizować czas na swój pierwszy pałłał:) Ale w moim przypadku możliwe są tylko weekendy niestety...


 
Gwidon Naskrent
Gwidon Naskrent  Identity Verified
Poland
Local time: 03:12
English to Polish
+ ...
Niestety nie May 1, 2006

Powód prozaiczny - zaczynają się MŚ

No i jako łżetłumacz wolałbym jeździć do Krakowa.


 
Dorota Cooper
Dorota Cooper  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 02:12
English to Polish
+ ...
Bardzo chętnie! May 3, 2006

Już od bardzo bardzo dawna nie byłam na żadnym pałłale - jakoś wszystkie wypadają kiedy nie ma mnie w Polsce (może dlatego, że bywam tylko parę tygodni w roku...), ale w tym roku wreszcie będę w domu na wakacje i zamierzam ten czas dobrze wykorzystać.

Jestem za, za, za!


 
Joanna Carroll
Joanna Carroll  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 02:12
Polish to English
+ ...
TOPIC STARTER
Niedziela? May 5, 2006

Przepraszam za zwloke, ale dopiero dzis dowiedzialam sie (no, na jakies 90%), ze wolna bede dopiero w niedziele, 11 czerwca. Mam nadzieje, ze chetni nadal sa chetni i spotkanie dojdzie jednak do skutku. Moglaby to byc, np. poranna kawa przeciagnieta do lunchu... Wiecej czasu niestety nie mam, bo musze zdazyc na wieczorny samolot z Warszawy do Londynu. Nie wiem, jak zazwyczaj wygladaja powwowy, jako ze ten, jesli nastapi, bedzie moim pierwszym, wiec jesli uwazacie, ze czasu malo i nie warto c... See more
Przepraszam za zwloke, ale dopiero dzis dowiedzialam sie (no, na jakies 90%), ze wolna bede dopiero w niedziele, 11 czerwca. Mam nadzieje, ze chetni nadal sa chetni i spotkanie dojdzie jednak do skutku. Moglaby to byc, np. poranna kawa przeciagnieta do lunchu... Wiecej czasu niestety nie mam, bo musze zdazyc na wieczorny samolot z Warszawy do Londynu. Nie wiem, jak zazwyczaj wygladaja powwowy, jako ze ten, jesli nastapi, bedzie moim pierwszym, wiec jesli uwazacie, ze czasu malo i nie warto ciagnac do Torunia na 3-4 godziny, ja zrozumiem. Moze uda sie cos zorganizowac nieco pozniej na moich rodzinnych terenach, np. w Lodzi... Czekam na odzew.Collapse


 
GingerR
GingerR  Identity Verified
Local time: 03:12
English to Polish
+ ...
niedziela :-) May 7, 2006

Jeśli o mnie chodzi, to dla mnie niedziela może być... To co, pierwszy prozowski brunch?

Jeśli o mnie chodzi, i sobota i niedziela są OK.


 
Pages in topic:   [1 2] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Wczesnoletni Powwow w ... Toruniu?






Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »