Polska wersja językowa ProZa - etap I.
Thread poster: Magda Dziadosz

Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 02:28
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Sep 22, 2002

Kochani,

Możemy już przystąpić do poprawiania polskiej wersji, która jak wiecie co prawda istnieje, ale nadal pozostawia wiele do życzenia.


Po naradach i konsultacjach także na dzisiejszym Pałłale plan wygląda następująco:


Trzy osoby (Jacek Krankowski, Kuba Szacki i niżej podpisana) otrzymały uprawnienia do edycji polskiej wersji, która ukazuje nam się (po włączeniu odpowiedniej opcji) w formie rozpisanej na poszczególne \"stringi\". Ponieważ ilościowo jest to dość pokaźne zagadnienie, podzieliliśmy poszczególne części między siebie.


Do tej pory zgłosiło się 10 osób chętnych do uczestniczenia w tym przedsięwzięciu. zachęcam do dalszego zgłaszania się. Osoby, które zgłosiły się do tej pory lub zgłoszą się w ciągu następnych kilku dni, zostaną \"przydzielone\" do jednego z trzech koordynatorów i wspólnie będą pracować przy pomocy zamkniętej listy dyskusyjnej. W ten sposób na każdą z trzech grup przypadnie po około 200 stringów, czyli wyrażeń do przetłumaczenia. Koordynatorzy - jak sama nazwa wskazuje, koordynować będą przede wszystkim spójność terminologiczną, a po uzgodnieniu najlepszej wersji wprowadzą wersję polską do systemu.


Tak więc osoby, które zgłosiły swój akces kiedy jakiś czas temu dyskutowaliśmy o tym na forum, mogą spodziewać się w ciągu najbliższych dni zaproszenia do listy mailowej od jednego z koordynatorów.


Zapraszam dalszych chętnych do zgłaszania się!


Magda

 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Polska wersja językowa ProZa - etap I.

Advanced search


SDL Trados Studio 2017 only €435 / $519
Get the cheapest prices for SDL Trados Studio 2017 on ProZ.com

Join this translator’s group buy brought to you by ProZ.com and buy SDL Trados Studio 2017 Freelance for only €435 / $519 / £345 / ¥63000 You will also receive FREE access to Studio 2019 when released.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search