Polska wersja językowa ProZa - etap I.
Thread poster: Magda Dziadosz

Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 01:10
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Sep 22, 2002

Kochani,

Możemy już przystąpić do poprawiania polskiej wersji, która jak wiecie co prawda istnieje, ale nadal pozostawia wiele do życzenia.


Po naradach i konsultacjach także na dzisiejszym Pałłale plan wygląda następująco:


Trzy osoby (Jacek Krankowski, Kuba Szacki i niżej podpisana) otrzymały uprawnienia do edycji polskiej wersji, która ukazuje nam się (po włączeniu odpowiedniej opcji) w formie rozpisanej na poszczególne \"stringi\". Ponieważ ilościowo jest to dość pokaźne zagadnienie, podzieliliśmy poszczególne części między siebie.


Do tej pory zgłosiło się 10 osób chętnych do uczestniczenia w tym przedsięwzięciu. zachęcam do dalszego zgłaszania się. Osoby, które zgłosiły się do tej pory lub zgłoszą się w ciągu następnych kilku dni, zostaną \"przydzielone\" do jednego z trzech koordynatorów i wspólnie będą pracować przy pomocy zamkniętej listy dyskusyjnej. W ten sposób na każdą z trzech grup przypadnie po około 200 stringów, czyli wyrażeń do przetłumaczenia. Koordynatorzy - jak sama nazwa wskazuje, koordynować będą przede wszystkim spójność terminologiczną, a po uzgodnieniu najlepszej wersji wprowadzą wersję polską do systemu.


Tak więc osoby, które zgłosiły swój akces kiedy jakiś czas temu dyskutowaliśmy o tym na forum, mogą spodziewać się w ciągu najbliższych dni zaproszenia do listy mailowej od jednego z koordynatorów.


Zapraszam dalszych chętnych do zgłaszania się!


Magda

 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Polska wersja językowa ProZa - etap I.

Advanced search


Déjà Vu X3
Try it, Love it

Find out why Déjà Vu is today the most flexible, customizable and user-friendly tool on the market. See the brand new features in action: *Completely redesigned user interface *Live Preview *Inline spell checking *Inline

More info »
WordFinder Unlimited
For clarity and excellence

WordFinder is the leading dictionary service that gives you the words you want anywhere, anytime. Access 260+ dictionaries from the world's leading dictionary publishers in virtually any device. Find the right word anywhere, anytime - online or offline.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search