Arbitraż: generational approach
Thread poster: DarekS

DarekS  Identity Verified
Local time: 18:15
Polish to English
+ ...
Aug 13, 2006

Arbitraż dotyczy pytania pod adresem - http://www.proz.com/kudoz/1494984

Wybrana odpowiedź jest najwyraźniej nieprawidłowa. Śledząc linki do stron w zamieszczonej odpowiedzi, można dojść do wniosku, że chodzi o pokolenia ludzi a nie o generacje sprzętu. Podobne pytanie zadałem też na forum angielski - angielskim i uzyskałem następującą odpowiedź: http://www.proz.com/kudoz/1495186
Pytanie znajduje się w KOG (KudoZ Open Glossary). Czy w przypadku ewentualnego błędu można zmienić mylny wpis wprowadzony do glosariusza?

Proszę o opinie.

Darek

Direct link Reply with quote

Tomasz Sieniuć  Identity Verified
Poland
Member (2005)
German to Polish
+ ...
Hej, Aug 14, 2006

moim zdaniem Twoja odpowiedz jest OK. Osobiscie napisalbym jednak zgodny zamiast kompatybilny No i koniecznie przetlumaczylbym cale zdanie.
Moze tak? ....oraz wyroznia sie podejsciem zapewniajacym zgodnosc kolejnych generacji sprzetu z poprzednimi.

Pozdrawiam
Tomek

Paweł Sachse  Identity Verified
English to Polish
+ ...
kontekst Aug 14, 2006

Hej Darek,

Masz rację, mea culpa.

Po "zacięciu marketingowym" Roberta - myślałem o sprzedaży sieciowej a nie o IT - stąd i mój link, i pomyłka.
Nie zamierzam tego wpisywać do glosariusza, z KOG może da się wpis wyrzucić, jeśli są jakieś możliwości transferu punktów to chętnie Ci je oddam [całe 20% mojego stanu posiadania;)] - słusznie Ci się należą.

Szkoda, że nie dałeś mi znać jak to zauważyłeś! - na Twój post trafiłem kompletnie przez przypadek.

Pozdrawiam,
Paweł

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Arbitraż: generational approach

Advanced search

PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »
Déjà Vu X3
Try it, Love it

Find out why Déjà Vu is today the most flexible, customizable and user-friendly tool on the market. See the brand new features in action: *Completely redesigned user interface *Live Preview *Inline spell checking *Inline

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search