Język strony ProZ
Thread poster: Agnieszka Zmuda
Agnieszka Zmuda
Agnieszka Zmuda  Identity Verified
Poland
Local time: 06:12
English to Polish
Sep 19, 2006

Nie wiem, czy Wy też tak macie, ale mi uparcie powraca hiszpańska wersja językowa ProZa, gdy tylko przechodzę gdzieś dalej poza HomePage. Oczywiście wiem, jak zmienić na anglojęzyczną, ale to funkcjonuje tylko na stronie głównej, potem uparcie wraca na hiszpański. Hmmm, niby nic strasznego, a nawet dobry sposób na podszkolenie znajomości tego języka. Oby tylko nie przeskoczyło na albański

Saludos cord
... See more
Nie wiem, czy Wy też tak macie, ale mi uparcie powraca hiszpańska wersja językowa ProZa, gdy tylko przechodzę gdzieś dalej poza HomePage. Oczywiście wiem, jak zmienić na anglojęzyczną, ale to funkcjonuje tylko na stronie głównej, potem uparcie wraca na hiszpański. Hmmm, niby nic strasznego, a nawet dobry sposób na podszkolenie znajomości tego języka. Oby tylko nie przeskoczyło na albański

Saludos cordiales,
Agnieszka
Collapse


 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 05:12
English to Polish
pewnie magicy coś zmieniają... Sep 24, 2006

Mnie się dziś otworzył ProZ w wersji niemieckiej.

 
Grażyna Lesińska
Grażyna Lesińska
Poland
Local time: 06:12
German to Polish
+ ...
język Proz Sep 25, 2006

Mimo że mam ustawiony język niemiecki, to czasami otwiera mi się w hiszpańskim.

[Bearbeitet am 2006-09-25 06:58]


 
maciejm
maciejm  Identity Verified
Poland
Local time: 06:12
English to Polish
+ ...
Albański? Sep 25, 2006

Mam ustawiony język angielski i nic się dotąd złego nie działo, z jednym wyjątkiem. Szukając wczoraj czegoś w Google znalazłem odnośnik do pytania zadanego w ProZie ( a mogłem od razu szukać tutaj i w otworzyło mi się to pytanie (chyba Eng-Pol) na stronie w języku "shqip" (to chyba albański??). Byłem normalnie zalogowany, tylko język się zmienił. Po ręcznym ustawieniu języka na "English" wszystko wróciło d... See more
Mam ustawiony język angielski i nic się dotąd złego nie działo, z jednym wyjątkiem. Szukając wczoraj czegoś w Google znalazłem odnośnik do pytania zadanego w ProZie ( a mogłem od razu szukać tutaj i w otworzyło mi się to pytanie (chyba Eng-Pol) na stronie w języku "shqip" (to chyba albański??). Byłem normalnie zalogowany, tylko język się zmienił. Po ręcznym ustawieniu języka na "English" wszystko wróciło do normy i tak pozostało.
M
Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Język strony ProZ






Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »