Szkolenia z Tradosa - Apdejt na 07.02.07
Thread poster: Maciej Andrzejczak

Maciej Andrzejczak  Identity Verified
Poland
Local time: 00:10
Member (2005)
English to Polish
+ ...
Feb 7, 2007

Ze względu na istotność tej informacji dla dość dużej liczby osób korzystających z proza pozwalam ją sobie umiejścić jako osobny wątek. Za zdublowanie po części z jednym z wątków poniższych uprzejmie przepraszam
Pozdrawiam
MA

Jerzy Czopik napisał:

Drogie Koleżeństwo płci wszelakiej

Z radością spieszę donieść, że na planowane szkolenia z obsługi pakietu Tradosa zgłosiło się do tej pory 40 osób. To dużo i jednocześnie jeszcze trochę mało. Na dzień dzisiejszy przoduje Poznań w obu grupach. W Warszawie mamy już 10 osób w grupie początkującej, ale niestety tylko jedną w grupie średniozaawansowanej (czyżby Warszawa chciała być gorsza niż Poznań tutaj??). Kraków i Wrocław zostały trochę z tyłu, ale mam nadzieję, że w każdym z miast uda się zebrać wystarczającą liczbę uczestników.

W Poznaniu wiszą już plakaty informujące o szkoleniu, w tym tygodniu zawisną w Warszawie i Krakowie. W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować Michałowi Szcześniewskiemu z Warszawy i Joannie Borowskiej z Krakowa za pomoc w ich rozwieszeniu. Podobna mini-akcja ruszy, mam nadzieję, we Wrocławiu.

Uczestnicy otrzymają mailem prośbę o dokonanie przedpłaty. W związku z małymi opóźnieniami ustalamy termin dokonania przedpłaty 100 PLN do 12 lutego i pozostałej części tj. 275 PLN do 23 lutego.
W związku z pojawiającymi się pytaniami o otrzymanie faktury za udział w szkoleniu, informuję, że każdy otrzyma takową. Szkolenie, przypominam, jest zwolnione z VAT.

Lista zgłoszeń jest oczywiście cały czas otwarta! Zapraszam do przesyłania zgłoszeń na szkolenia@proverba.pl Osoby, które chciałyby wziąć udział w szkoleniu w Budapeszcie na przełomie kwietnia i maja informuję, że również jest taka możliwość, jednakże cena wynosi w tym przypadku 120 euro. Tam liczba miejsc jest również ograniczona do 25 na sesję. Ponadto szkolenia w Budapeszcie będą się siłą rzeczy odbywać w języku angielskim.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt ze mną lub Maciejem Andrzejczakiem pod szkolenia@proverba.pl

Pozdrawiam i ciesze się na spotkania z Wami
Jerzy


Direct link Reply with quote
 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Szkolenia z Tradosa - Apdejt na 07.02.07

Advanced search


Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

More info »
LSP.expert
You’re a freelance translator? LSP.expert helps you manage your daily translation jobs. It’s easy, fast and secure.

How about you start tracking translation jobs and sending invoices in minutes? You can also manage your clients and generate reports about your business activities. So you always keep a clear view on your planning, AND you get a free 30 day trial period!

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search