Słownik EN > PL terminologii śmigłowcowej
Thread poster: Andrzej Lejman

Andrzej Lejman  Identity Verified
Local time: 04:28
German to Polish
+ ...
Mar 13, 2007

Czy ktoś ma/ zna / kojarzy takowy?
Będę wdzięczny z wszelkie wskazówki i tropy prowadzące do celu.

Pozdrawiam

Andrzej

Direct link Reply with quote

Jabberwock  Identity Verified
Poland
Member (2004)
English to Polish
Może książka? Mar 13, 2007

O słowniku niestety nie słyszałem... Pewną pomocą byłaby pozycja: „Budowa i pilotaż śmigłowców” Witkowskiego, akurat dostępna na Allegro... Może nie najnowsza, ale podstawy bardzo solidne.

Sądzę, że ze znalezieniem równoległych informacji angielskich w sieci akurat nie będzie problemu, miłośników sprzętu latającego jest sporo.

Maja Źróbecka, MITI  Identity Verified
Poland
English to Polish
+ ...
Andrzej, Mar 14, 2007

jedyne, co mam w domu to Visual Dictionary, gdzie helikopter rozberano na czesci pierwsze i kazda czesc jest nazwana, ale niestety tylko po angielsku. Jesli mogloby Ci sie to przydac, to moge przefaksowac jutro.

Maja

Andrzej Lejman  Identity Verified
German to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Piękne dzięki, Mar 15, 2007

Maja Halewska wrote:

jedyne, co mam w domu to Visual Dictionary, gdzie helikopter rozberano na czesci pierwsze i kazda czesc jest nazwana, ale niestety tylko po angielsku. Jesli mogloby Ci sie to przydac, to moge przefaksowac jutro.

Maja

ale to niestety niewiele mi to da. Brakuje mi właśnie polskiej terminologii.

Natomiast dzięki życzliwości innego z Kolegów mam zapewnione w nagłych przypadkach konsultacje ze specjalistą

Wszystkim bardzo dziękuję.

Pozdrawiam

Andrzej

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Słownik EN > PL terminologii śmigłowcowej

Advanced search

BaccS – Business Accounting Software
Modern desktop project management for freelance translators

BaccS makes it easy for translators to manage their projects, schedule tasks, create invoices, and view highly customizable reports. User-friendly, ProZ.com integration, community-driven development – a few reasons BaccS is trusted by translators!

More info »
LSP.expert
You’re a freelance translator? LSP.expert helps you manage your daily translation jobs. It’s easy, fast and secure.

How about you start tracking translation jobs and sending invoices in minutes? You can also manage your clients and generate reports about your business activities. So you always keep a clear view on your planning, AND you get a free 30 day trial period!

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search